Přejít k hlavnímu obsahu

Lela Vémola se ukázala po operaci bez obvazů: Její nos vypadá dokonale, podle fanoušků jí to neskutečně sluší

Lela Vémola se odhodlala na svém těle podstoupit další chirurgický zákrok, který pomůže k oživení jejího zevnějšku. Není tajemstvím, že slovenská playmate a manželka Karlose Vémoly si na plastických operacích doslova zakládá. Pro novou plastiku si zaletěla až do dalekého Íránu! Fanouškům se nyní pochlubila výsledkem operace, který je naprosto dokonalý!

Lela Vémola umí překvapit. Dvojnásobná maminka si na svém vzhledu stále zakládá, a proto se rozhodla o další vylepšení. Nebála se zaletět až do dalekého Iránu, kde má s lékaři velmi dobré zkušenosti. Podle ní kvalita péče v zahraničí je naprosto skvělá! Doprovod jí dělá její kamarádka, která o ní po zákroku maximálně pečuje.

Kvůli tomu, že Lela musí hodně odpočívat měla čas na dotazy svých fanoušků, kdy uvedla, že operace trvala přes čtyři hodiny a byla v celkové narkóze. Kráska ale ničeho nelituje a přiznává, že bolest a následné komplikace, které se mohou vyskytnout jsou prostě bonusem za to, že chce být krásná.

Sexbomba nyní ukázala výsledek práce šikovných lékařů a je vidět, že je naprosto spokojená. „První foto po odstranění pánve a stehů. Ještě měsíc musím nosit fixační lepidlo do nosu. Nechal jsem si předělat celý nos od nuly a je to přesně tak, jak jsem si přála. Nechtěla jsem mini nos ani jiné extrémy. Chtěl jsem nos, který by mi ladil k obličeji. Samozřejmě sada na půl roku. je to proces. Děkuji moc,“ napsala ke své fotografii.

Fanoušci ji museli dát za pravdu, a proto se pod příspěvkem okamžitě nahromadily samé pochvalné komentáře. „Moc Vám to sluší bez umělých řas,“ napsala jedna sledující, která si všimla spíše očního okolí než vylepšeného nosu. „Lelo krásné, moc vám to sluší,“ doplnila další sledující. 

Někteří nešetří pochvalou a jsou překvapeni z toho, jak kvalitní práce byla odvedena, ale především z toho, že nos vypadá naprosto přirozeně. „Ahoooj jen tak z boku je vidět, že to bylo dobré rozhodnutí, mnohem mnohem mnohem krásnější, hejteři možná čekali něco jiného, že to bude zase nějaký extrém a udělat tohle wow z předělaného nosu přírodní, už je top před léčením a bude ještě víc dokonalý po zahojení,“ dodala další fanynka. „Podle mě naprosto přirozený nos, alespoň co je vidět z boku. Někdy je operace nutná pro zdravotní důvody. Ať se dobře hojí,“ pochvaluje přirozenost nosu jiná fanynka.

Zdroj článku