Přejít k hlavnímu obsahu

Megan Fox nepřestává provokovat! V průsvitných šatech předvedla líbačku na záchodech

Info ikona
Megan Fox

Herečka Megan Fox se rozhodla, že bude nejvíc sexy celebritou, a zvolila k tomu všechny svoje zbraně. Ať už se jedná o dokonalou postavu, krásné vlasy nebo pečlivě vybrané šaty. Provokovat Megan baví, a tak tentokrát vytasila tu nejsilnější zbraň.

Kourtney Kardashian a Travis Barker opět doprovázeli své nejlepší přátele Megan Fox a Machine Gun Kellyho na speciální akci: MTV VMA 2021, což je udílení hudebních cen televizní stanicí MTV. Poté, co se v březnu vydali na dvojité rande, aby viděli bitvu o titul MMA, se čtveřice setkala v New Yorku, aby se vyfotila v koupelně. Jinak to snad ani nejde nazvat.

 

Megan to schytala od fanoušků

Její vzhled zaujme a okouzlí snad každého. Někdo se možná zamyslí, jakto, že je tak odvážná? Co ale fanoušky doopravdy namíchlo byl popisek u její fotky, kde sdílela svoje outfity z akcí, které navštívila během víkendu. „Jen já, jak ignoruji a vzpírám se všem vašim puritánským emočně potlačovaným projekcím toho, jaká by žena měla být.“ 

"A pak jsme tu jen my, kteří se ti smějeme," napsal jedne z fanoušků a další se hned přidal: "Puritánský ???! Promiň zlato, ale ne, tomu se říká morálka. Učím své děti být slušné. Existuje mnoho dámských vzorů, které si váží samy sebe, aniž by chodily nahé."

"Vtipné. Nestěžovala sis, jak si byla pod sexuálním nátlakem mezi řežiséry a producenty? A najednou...bum...podívejte se na mě, chodím nahá na veřejnosti," nebral si servítky další fanoušek. 

 

Líbačka na záchodech

Se svojí kamarádku vyfotily fotografii, která obletěla svět. Získala mnoho obdivných komentářů, ale také si vysloužila mnoho komických parodií. Dkážete si představit, jak takovou fotku fotíte se svým partnerem? Jde o umění nebo o nevkus? Jisté je pouze to, že se fanoušci neshodnou. 

 

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.