Přejít k hlavnímu obsahu

Proměny slavných žen: Jak vypadaly v mládí a koho byste zamlada nepoznali?

Info ikona
Julia Roberts

Těmto celebritám to nyní sluší mnohem víc než ve dvaceti. Které slavné ženy zrají jako víno a v průběhu let zkrásněly? A v čem spočívá tajemství jejich krásy? Napovíme vám, u většiny z nich to rozhodně nejsou drahé krémy ani plastické operace.

Natalie Portman vypadá čím dál tím lépe

Izraelsko-americká herečka Natalie Portman (40) vypadá čím dál tím lépe. Proslavila ji role Padmé Amidaly v Hvězdných válkách, tu si zahrála ve svých 16 letech. Herečka si zakládá zejména na přirozenosti. Používá minimální množství make-upu a dbá na to, že se poctivě maže opalovacím krémem s UV faktorem. Podle ní je nejlepší zkrášlující rutinou dobrý spánek a správný pitný režim. Krása podle ní vychází zevnitř.

Pavlína Pořízková se ukázala v plavkách!

svetzeny.cz

Julia Roberts zraje jako víno

Julia Roberts (53) nás všechny okouzlila v roce 1990, když si zahrála mladou prostitutku Vivian v legendárním filmu Pretty Woman. Tehdy jí bylo pouhých 22 let. Dnes je herečce 53 let a vypadá snad ještě lépe než tehdy, opravdu zraje jako víno. Jaké je její tajemství? Nečekejte žádnou přehnanou péči, stačí dodržovat pár jednoduchých pravidel. Základem je odličovat se každý večer. Herečka také dbá na hydrataci pleti a nezapomíná přitom ani na ruce. Ty mnohdy prozradí skutečný věk ženy, abyste tomu předešli, mažte je často hydratačním krémem na ruce. Svůj dokonalý úsměv si udržuje tak, že si zuby čistí práškem s jedlou sodou (než se do toho pustíte, raději to nejprve zkonzultujte se svým zubařem). Julia Roberts také velmi dbá na zdravou stravu a pravidelně cvičí.

Salma Hayek snad nestárne

Salma Hayek (54) snad dokáže zastavit čas! Jinak nelze vysvětlit, že ve svých 54 letech vypadá snad ještě lépe než ve dvaceti. Salmu Hayek kdysi proslavil film Desperado, kde si po boku Antonia Banderase zahrála roli Caroliny. Tehdy jí bylo 27 let. Jak se herečka udržuje krásná? Nikdy si nečistí pleť ráno, vždy až večer, tuto radu ji prý dala její babička. Je velkou milovnicí hydratačních krémů a sér, které nechává působit přes noc. Nedá dopustit na kokosový olej, tím se dokonce i odličuje. Rovněž si sama vyrábí domácí masky z ovesných vloček, mandlového mléka a medu.

Dietní pravidla podle Jennifer Aniston: Stačí 3 jednoduchá pravidla, která fungují pro každého. Začít můžete hned!

svetzeny.cz

Dopomohla si Megan Fox ke kráse plastikami?

Když se podíváte na fotku slavné hvězdy filmu Transformers Megan Fox (35) z mládí, musíte uznat, že dnes vypadá opravdu mnohem lépe. Tmavá barva vlasů z ní udělala sexy divu a celkově má její obličej úplně jiný výraz něž kdysi. Megan Fox se zarputile brání zejména obvinění, že si rty „přifukuje“ kyselinou hyaluronovou. V roce 2010 pro magazín Allure řekla: „Pro lidi, kteří zpochybňují pravost mých rtů, říkám jen, že moje rty jsou opravdu moje.“ Proti plastickým operacím jako takovým ale prý nic nemá, pokud někomu pomohou k sebevědomí. Megan Fox se k plastickým operacím nevyjadřuje, spekuluje se, že si ke svému nynějšímu vzhledu dopomohla nejen zvětšením rtů, ale i plastickou operací nosu, výplní tváří a botoxem. Ať je to jakkoliv, nyní jí to opravdu sluší. O tom, jak se herečka udržuje krásná, jsme psali zde.

Zvedněte si náladu! Jedna z nejvtinějších komiček paroduje celebrity

svetzeny.cz

Buckinghamský palác bojuje proti Harrymu a Meghan! Ovšem v tichosti a nenápadně. Co se stalo?

svetzeny.cz