Přejít k hlavnímu obsahu

Magie barvy vlasů: Každá se pojí s jiným živlem. Víte, jaký je ten váš a jaké výjimečné schopnosti máte?

Info ikona
Čarodějka

Každá barva vlasů se pojí s jedním živlem – vzduchem, vodou, zemí a ohněm. Tento element své nositelce propůjčuje výjimečné dovednosti, která z nich je ta vaše? A víte, jaký speciální význam přisuzovali alchymisté šedým vlasům?

Alchymisté věřili, že přírodní barva vlasů souvisí s naším osudem

Alchymisté se kdysi domnívali, že barva vlasů souvisí s osudem člověka, stejně jako jeho další výrazné fyzické rysy. Přirozenou barvu vlasů považovali za dominantní rys a každou z nich spojili s jedním z živlů. K blondýnkám patří element vzduchu, brunetkám náleží zemský živel, zrzky patří k elementu ohně, černovlásky jsou spojeny s živlem vody a šedým vlasům připisovali speciální duchovní význam. Víte, jaké výjimečné schopnosti se pojí s jednotlivými živly?

Psychologický test: Vyberte si jeden ze šesti klíčů a zjistěte, co to vypovídá o vaší osobnosti. Překvapí vás, jak to sedí!

svetzeny.cz

Blondýnky – Vzduch

Plavá barva vlasů se vždy pojila s vílami, ušlechtilými stvořeními, o kterých se vyprávějí příběhy už po staletí. Element vzduchu blondýnkám propůjčuje výjimečně dobré komunikační dovednosti. Tyto ženy mají dar slova a díky němu dokážou snadno „vybruslit“ z každé situace. Snadno si najdou přátele a bývají oblíbené. Avšak také mohou trpět výkyvy nálad a někdy se zdají odtržené od reality, jako by si žily ve svém snovém světě. Pokud se pro něco nadchnou, dají do toho všechno a umí se chovat disciplinovaně. Ačkoliv vypadají křehce, nenechte se zmýlit, blondýnky jsou silné osobnosti, které vás překvapí svou rozhodností.

Info ikona
Blond

Brunetky – Země

Alchymisté věřili, že brunetky jsou ty, které mají moc harmonizovat vztahy a nastolovat rovnováhu ve světě. Tyto ženy mají hodně blízko k přírodě a snaží se ji ochraňovat. Vládnou přírodní magií. Jsou odhodlané a ambiciózní, v životě touží dosáhnout velkých věcí. Mají schopnost léčit, skvěle se hodí pro kariéru ve zdravotnictví. Rovněž se u nich může vyskytnout touha uzdravovat planetu, je dost možné, že se zapojí do environmentálních hnutí. Pokud potřebují načerpat energii, měli by vyzkoušet chůzi naboso v přírodě. Jsou velmi přitažlivé pro opačné pohlaví.

Info ikona
Bruneta

Zrzky - Oheň

O zrzkách alchymisté říkali, že jsou „políbené“ ohněm. Jsou to velmi silné ženy, element ohně je totiž velmi těžké ovládat. Zrzky jsou výjimečné, jejich počet na světě se odhaduje na jedno až dvě procenta populace. Bylo prokázáno, že mají vyšší práh bolesti než jiné ženy. Zrzky mají neuvěřitelnou vůli a jsou velmi statečné. Jsou považovány za velmi nadané novodobé čarodějky, jen v sobě musí tuto moc objevit. Jsou to rozené ochránkyně slabších. Jsou vášnivé, divoké, bouřlivé a nezkrotné, vždy si dělají, co chtějí a nenechají se omezovat. Mají obrovský životní elán.

Info ikona
Zrzka

Černovlásky – Voda

O černovláskách se říká, že bývají tajemné, sexy a mají hluboký pohled, který lidi přitahuje jako magnete. Jsou velmi okouzlující a poutají pozornost. Černovlásky bývají velmi empatické a mají dobré srdce. Jejich magie pramení z dobroty srdce. Oplývají neuvěřitelnou duchovní sílou a některé z nich mají i nadpřirozené schopnosti – sny předpovídající budoucnost, umí intuitivně vykládat karty či vnímat energie a vidět auru ostatních lidí.

Info ikona
Černovláska

Šedá barva vlasů symbolizuje moudrost

Pokud jste objevili první šedý vlas, nezoufejte. Alchymisté věřili, že šedé vlasy se pojí s nabytou moudrostí. Přisuzovali jim speciální duchovní význam.

Čínský horoskop na srpen: Opice se zachovají sobecky, Hadi budou mít štěstí. Co čeká vaše znamení zvěrokruhu?

svetzeny.cz

Horoskop: Která znamení zvěrokruhu jsou rození spáči a kdo je naopak tím nejhorším?

svetzeny.cz