Přejít k hlavnímu obsahu

Jaká jste žena podle měsíce vašeho narození? Srpnové jsou vtipné, květnové zas velmi přitažlivé

Info ikona
Žena

Podle astrologů lze určit povahu ženy podle měsíce, ve kterém se narodila. Každá žena narozená v určitém časovém úseku má totiž své jedinečné vlastnosti, které mohou být pozitivní i negativní. Měsíc narození vám může poskytnout informace o tom, jaký jste typ člověka, a jak vás vnímají ostatní. Měsíc narození navíc může mít vliv na výběr kariéry nebo milostný život.

Znamení zvěrokruhu, která nikdy nesmíte zneužívat: Býk je bohem pomsty, Štír vám nikdy neodpustí

Než se rozhodnete někoho zneužít, ověřte si, jestli dotyčný nepatří k následujícím třem znamením. Ty si totiž vůbec nic nenechají líbit a jakékoliv bezpráví by se velmi rychle otočilo proti vám. A jak může potom vypadat ta spravedlivá odplata? Jedna rada je ale společná pro všechna tři znamení: těmto zrozencům nikdy neukazujte zbytečně svoje slabiny. Nikdy!
svetzeny.cz

Ženy, které jsou narozené v lednu

Ženy narozené v lednu jsou motivované a touží po úspěchu. Berou svou práci velmi vážně a odhodlaně jdou za svými ambicemi. Žádné překážky je nemohou zastavit. Nenávidí přílišné množství pravidel a stereotypů. Lednové ženy mají vynikající smysl pro detaily a neustále rozšiřují své znalosti. Často si však připadají, že jim ostatní nerozumí. Aby si to usnadnily, rády se obklopují lidmi, kteří sdílejí jejich úroveň inteligence.

Ženy, které jsou narozené v únoru

Ženy narozené v únoru mají téměř nekonečnou trpělivost, takže je téměř nic nerozhází. Milují romantiku a velkorysá gesta. Může být však záhadou, co opravdu chtějí, protože své myšlenky často vyjadřují abstraktním způsobem. Navzdory své trpělivosti zažívají občasné výkyvy nálad. Loajalita je pro ně zásadní, a pokud zjistí, že jste jim byli nevěrní, jednoduše se sbalí a odejdou.

Ženy, které jsou narozené v březnu

Ženy narozené v březnu vstupují do vztahů s velkou opatrností, jelikož mají strach, že by je mohl protějšek ranit. Jsou plné nadšení, přátelskosti a harmonie. Jejich charisma je zcela jedinečné a umí si získat přízeň každého v okolí. Mají v sobě mnoho kouzla a krásy, ale získat si jejich srdce není nic snadného. Pokud se vám však podaří březnovou ženu získat, můžete si být jisti, že do vztahu vloží veškerou svou energii. Buďte opatrní, abyste jim nikdy nezpůsobili bolest, protože pak se jen těžko získají zpět.

Ženy, které jsou narozené v dubnu

Pro ženy narozené v dubnu je schopnost komunikace největším trumfem a ve zvládání diplomatických situací jsou opravdu mistryněmi. Otevírají svá srdce těm, kteří si získali jejich důvěru. Díky své schopnosti vidět věci nestranně mají často úlohu prostředníků. Jejich majetnické sklony mohou být někdy silné a mohou se rozčílit kvůli zdánlivě malým problémům.

Ženy, které jsou narozené v květnu

Tyto ženy bývají velmi přitažlivé. Mohou působit jako magnet, a to nejen díky svému vzhledu, ale také díky své osobnosti. Jsou velmi oddaní lidem, kteří jsou součástí jejich života. Setkání s nimi zanechává nezapomenutelný dojem, protože síla jejich osobnosti má výrazný vliv a vryjí se do paměti každému. Milují dobrodružství a touží po objevování nových zážitků a možností.

Ženy, které jsou narozené v červnu

Ženy narozené v červnu jsou hladové po vědění, což je spojeno s jejich mnoha uměleckými dovednostmi. Mají sklony k inovativním a unikátním myšlenkám. Ačkoli mohou být přímé, mají také schopnost manipulovat s ostatními, aby dosáhly svých cílů.

Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Blíženci sbližují lidi, Váhy touží po spravedlnosti

Také si pokládáte věčnou otázku: “Jaký je smysl života?”. Ať už chcete vědět, jaký je ten váš smysl, proč jste tady nebo hledáte hluboké odpovědi, nejrůznější teorie a přesvědčení, které jsou známé napříč kulturami. Hledání smyslu je přirozeně zakořeněno v naší přirozenosti. Už od dávných dob se lidé zabývali těmito otázkami. Smysl života můžete odhalit například podle astrologie. Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?
svetzeny.cz

Ženy, které jsou narozené v červenci

Ženy narozené v červenci jsou klidné a vyrovnané. Preferují klid a vyhýbají se problémům. Tyto ženy jsou také krásné, inteligentní a důvěryhodné, a vždy se kolem nich nachází i aura tajemství. Snaží se udržovat stabilitu ve svém životě. Pokud se stane, že je někdo zklame nebo je nevěrný, spíše se rozhodnou odejít, než zůstat a bojovat.

Ženy, které jsou narozené v srpnu

Ženy narozené v srpnu jsou známé svým vtipem, humorem a občas i egoismem. Konverzace se srpnovou ženou vám vyvolá úsměv na tváři vždy, kdy si na ni vzpomenete. Srpnové ženy jsou velmi štědré a starostlivé, ačkoliv mohou paradoxně působit sobecky. Vždy se snaží zachovávat nadhled nad situací. Jejich smysl pro humor je mimořádný, avšak nesnáší, když se jim někdo posmívá.

Ženy, které jsou narozené v září

Ženy narozené v září mají velká očekávání a pevné cíle. Jsou silně odhodlané a mají svou vlastní krásu. Nemají tendenci se pohybovat v šedém průměru, jsou zkrátka výjimečné. Jsou-li zraněny, udělají vše, co je v jejich silách, aby vyrovnaly své emoce. Přestože mohou působit, že jdou s dobou, v srdci jsou tradiční a touží po dlouhodobých vztazích.

Ženy, které jsou narozené v říjnu

Ženy narozené v říjnu se před ostatními tváří vždy odvážně a své pocity nesdělují. Drží se svých pevných přesvědčení a zůstávají věrné samy sobě. Jsou mimořádně inteligentní a vzdělané, ale získat jejich důvěru může být složitý úkol. Budete muset tvrdě pracovat, abyste se s nimi sblížili.

Ženy, které jsou narozené v listopadu

Listopadové ženy kladou pravdu na první místo a nikdy se neuchýlí k lhaní. Vždy se můžete spolehnout na to, že jsou upřímné, a můžete se na ně obrátit se svými problémy. Jsou velmi citlivé na to, když jim někdo lže, a mají schopnost to vycítit. Vždy vám upřímně sdělí, když uděláte chybu, a budou od vás očekávat stejnou upřímnost.

Ženy, které jsou narozené v prosinci

Ženy narozené v prosinci mají otevřená srdce, ale mohou také být netrpělivé. Pokud hledáte životního partnera na rychlý flirt, tak tuto cestu asi raději nevolte. Tyto ženy jsou výjimečně zábavné, protože se umí skvěle vyjadřovat a jsou velmi otevřené. Nesmíte je však mylně považovat za povrchní, protože jsou také mimořádně inteligentní.

Zdroj článku