Přejít k hlavnímu obsahu

Smysl života podle znamení zvěrokruhu: Blíženci sbližují lidi, Váhy touží po spravedlnosti

Také si pokládáte věčnou otázku: “Jaký je smysl života?”. Ať už chcete vědět, jaký je ten váš smysl, proč jste tady nebo hledáte hluboké odpovědi, nejrůznější teorie a přesvědčení, které jsou známé napříč kulturami. Hledání smyslu je přirozeně zakořeněno v naší přirozenosti. Už od dávných dob se lidé zabývali těmito otázkami. Smysl života můžete odhalit například podle astrologie. Jaký je váš smysl života podle znamení zvěrokruhu?

Beran

Jsou to lidé velmi soutěživí a nadšení, jejich hlavní náplní života je postupovat směrem kupředu a to ve všech oblastech. Jsou to lidé zrozeni k tomu, aby druhé inspirovali svou nezdolnou energií, nadšením a dynamikou, kterou by jim mohli jiní závidět. Nezávislá povaha jim umožní být vůdcem.

Býk

Jsou to lidé stabilní a silní. Jsou pevným základem mnoha skupin a to přátelských i těch pracovních. Jejich smyslem života je nabídnout sebe jako pevnou a spolehlivou základnu pro lidi okolo sebe. Mají silnou a nezdolnou energii, jsou v podstatě jako skála. Jsou produktivní a upřímní a jejich loajalita je vzácná.

Smyslem života je láska

Blíženci

Jde o velmi společenské znamení, prakticky je nejspolečenštější ze všech. Jeho hlavním smyslem života je tedy sbližovat lidi a spojovat je dohromady. Rádi se s druhými přátelí, mluví s cizími lidmi a umí zavést hovor na jakékoliv téma. Jsou to lidé zvědaví a potřebují pro svou práci dobrý stimul, pak jsou přímo skvělými kolegy.

Rak

Raci mají jeden hlavní úkol. Ukázat světu a všem okolo lásku a to tu bezpodmínečnou. Můžete se na ně spolehnout, budou tady vždycky pro vás, když potřebujete pomoc. Jejich smyslem života je pomáhat druhým lidem v nesnázi a ukázat jim, že jde bezpodmínečně milovat a to každého.

 

Šestý smysl: Objevte a rozvíjejte tuto magickou schopnost. Dokáže to opravdu každý

Stalo se vám někdy, že jste zažili něco, co se dá označit jako zvláštní? Na něco jste mysleli a v další vteřině se to skutečně stalo. Cítili jste, že vás něco zrazovalo od nějaké akce nebo třeba schůzky? A nakonec se potvrdilo, že to pro vás nebylo správné? Tomu se říká intuice.
svetzeny.cz

Lev

Vytváří okolo sebe jiskřivé světlo a lidé jsou jimi vždy fascinováni. Mají svou vlastní osobnost a charisma, které druzí obdivují. Jejich smyslem života je ukázat světu, jak být odvážný. V práci lidé obdivují vaši individualitu a potřebu vyjádřit se. Jste zrozeni pro to, abyste zářili a stáli na piedestalu.

Panna

Jejich cílem je mezi lidi přinést mír. Jsou z těch, kteří si plně uvědomují realitu a vědí, že nemohou uniknout. Zdokonalují své dovednosti, jsou velmi dobrými řemeslníky a také jsou velmi organizovaní. Dostávají se snadno k jádru věci, vyhýbají se chaosu a snaží se, aby vše kolem nich probíhalo efektivně.

Smyslem života je spravedlnost

Váhy

Smyslem jejich života je používat spravedlivý a nezaujatý postoj k boji za praktickou věc. Snaží se udělat ze světa lepší místo k životu. Samotné Váhy inklinují k rovnováze a spravedlnosti. Týmová práce je pro ně ta pravá. Když se objeví konflikt, snaží se racionálně a spravedlivě postupovat.

Štír

Je velmi vášnivé znamení a jdou do všeho naplno nebo vůbec. Ostatně i to je smyslem jejich života, pracují naplno, dávají do všeho celé své srdce, duši i mysl. Rádi zůstávají se své bezpečné zóně, neradi vystupují ven. Ukazují vášeň a také se snaží u druhých prozkoumávat jejich temnější lidské stránky.

 

Info ikona
žena

Když duše bloudí: 3 snadné způsoby, jak najít smysl života a štěstí

Cítíte se nešťastní a unavení životem? Děláte práci, která vás nebaví, nenašli jste zatím svou spřízněnou duši a nespokojenost z vás jen sálá? To vše jsou známky toho, že vaše duše bloudí a ještě nenašla pravý smysl života a štěstí. Naštěstí však existují 3 snadné způsoby, jak ji správně nasměrovat.
svetzeny.cz

Střelec

Jsou svobodomyslní a zvědaví jedinci, kteří rádi poznávají nová místa, kultury a potřebují neustále nové podněty k životu. Jejich smyslem života je naučit svět zvídavosti. Takové té nevinné, srdečné a dětské. Chtějí, aby lidé okolo nich byli dětsky naivní a neustále hledali nové podněty.

Kozoroh

Jsou plni emocí a svým blízkým umí poskytnout a nabídnout důvěryhodnost a také spolehlivost. Smyslem jejich života je naučit svět, že musí pečovat o své blízké a dopřát jim spoustu podpory. Jsou zrozeni pro to, aby vydrželi počáteční těžkosti a dostali se do postavení, které jim zajistí autoritu a respekt.

Smyslem života je soucit s druhými lidmi

Vodnář

Jsou známí tím, že soucítí s druhými lidmi. Činí se v humanitární sféře, chtějí bourat stereotypy, tradice nebo zažité hierarchie. Jejich smyslem života je udělat z tohoto světa lepší místo, snaží se vše obrátit k pomoci druhým lidem. Mají inovativního ducha a poskytují jasnou perspektivu.

Ryby

Jsou velmi kreativní a intuitivní lidé, kteří milují umění, hudbu a snaží se podporovat sebevyjádření. Jejich smyslem života je připomínat lidem, že všichni potřebují empatii, lásku, podporu a pomoc. Snaží se druhým poskytnout pohled do duchovního světa, který jim může nabídnout nečekané možnosti.

 

Zdroj článku