Přejít k hlavnímu obsahu

Ideální povolání podle horoskopu : Jaká práce je nejvhodnější pro vaše znamení zvěrokruhu?

Info ikona
Povolání podle horoskopu

Bez práce nejsou koláče a taky finance na zaplacení účtů. Ať už vás práce baví nebo nebaví, nějakou většinou máte. Přemýšleli jste někdy nad prací, která se k vám hodí? A třeba právě kariéra podle horoskopu?

Práce je důležitou součástí každého dospělého člověka a její výběr se často řídí aktuální situací nebo schopnostmi či dovednostmi. Vydělat si na živobytí, zajistit rodinu nebo třeba také mít dobrou a stabilní kariéru, na které budete dlouho pracovat. Všechny pracovní atributy jsou důležité. Zamysleli jste se někdy nad tím, jaká práce by se k vám hodila podle znamení zvěrokruhu?

Strach ze závazku podle horoskopu: Jaká znamení se nejvíce bojí lásky

svetzeny.cz

Beran

Berani jsou odvážní, silní a smělí, jsou to disciplinovaní jedinci, kteří obvykle velmi hrdě stoupají po kariérním žebříčku a tím přitahují povětšinou tradiční povolání a namáhavou kariérní roli. Jste vůdci zvěrokruhu a jsou pro vaše znamení vhodné práce jako hasič, umělec, majitel firmy, vládní úředník, sportovec.

Býk

Býci jsou známí svou tvrdohlavostí a také mají rádi smyslové požitky. Jsou spontánní a mají avantgardní přístup k životu, jsou věrní. V kariéře jste nekonvenční, inovativní a máte velkou pravděpodobnost, že uspějete. Jste vizionáři a vhodné práce pro vás jsou umělec, podnikatel, módní návrhář, finanční poradce, marketingový pracovník.

Blíženci

Jsou přizpůsobiví a mnohostranní, což je tak trochu staví do role, že mohou dělat skoro všechno. Jste lidé nesobečtí se smyslem pro empatii na pracovišti. Ujmete-li se vedení, nejste z těch, kteří se snaží o respekt a ocenění. Hodí se pro vás práce vypravěče, spisovatele, novináře, redaktora, nebo pracovníka v reklamě.

 

Nejfalešnější znamení podle horoskopu: Pozor si dejte na Ryby, neštítí se lhát nebo Blížence, kteří neváhají použít zranitelnost druhých

svetzeny.cz

Rak

Jste citliví jedinci, kteří jsou také inspirativní a vášniví. Nebojíte se převzít vedení a dovést vše do zdárného cíle. Máte také pečovatelské schopnosti, jste houževnatí a stanete-li se vůdci, budete zářit. Ideální práce pro vás je gynekolog, učitel, životní kouč, kuchař, motivační řečník.

Lev

Lvi jsou lidé, kteří milují být na výsluní. Vaše vřelá povaha přináší radost zbytku světa. Máte jedinečné nadání a touhu přebrat vůdčí schopnosti a být na výsluní zájmu všech. Charisma se uplatní v uměleckém aspektu a hodíte se na práci performera, ilustrátora, herce, hudebníka nebo modela.

Panna

Panny a práce? Jste vynikajícími pracovníky, kteří mají strategické myšlení a jsou skvělými řešiteli problémů. Jste velmi organizovaní, ovládáte komunikaci i logiku. Jste všestranným pomocníkem na pracovišti. Sedět vám bude práce jako inženýr, detektiv, analytik, technik nebo chirurg.

 

Info ikona
lékařka

Strach podle znamení: Co jednotlivá znamení nejvíce trápí a čeho se bojí?

svetzeny.cz

Váhy

Váhy jsou velmi dobrými diplomaty a rády hledají spravedlnost. Vaše vysoká úroveň empatie vám zajistí dobrou práci. Jste také známí tím, že můžete lehce sklouznout k workoholismu a je nutné si nastavit hranice. Vhodná práce pro vás je realitní makléř, soudce, právník, psycholog nebo umělec.

Štír

Jedno z nejvášnivějších znamení zvěrokruhu, které je oddané a tak trochu tajnůstkářské. Hodně záleží na náladě, kterou právě máte, jdete si vášnivě za projekty, kterým věříte a jste připraveni podat životní výkon. Hodíte se na práci profesora, vědce, investora, jednatele, vyšetřovatele.

Střelec

Máte bezstarostný přístup a mentalitu, často se necháváte strhnout proudem, což nemusí být ten nejlepší způsob. Jste rádi na cestách, proto je pro vás práce na jednom místě spíše nudou, kterou dlouho nevydržíte. Sedí vám práce jako letecký pilot, vydavatel, řečník, komik nebo práce v akademické sféře.

 

Tyto dárky nikdy nesmíte dávat ani přijímat: Hodiny symbolizují neštěstí, peněženka chudobu, perly zase slzy

svetzeny.cz

Kozoroh

Rádi se řídíte pravidly, přílišné riskování pro vás není to pravé. Jste spolehliví a máte rádi to, co je osvědčené a pravdivé. Jste pragmatičtí, okouzlující a umíte druhé přesvědčit ve svůj prospěch. Hodí se k vám práce jako soudce, klenotník, psychiatr, estetik nebo sociální pracovník.

Vodnář

Vodnáři jsou jednou velkou záhadou. Jste přátelští a společensky uvědomělí, ale také pro zbytek světa tajemní. Máte svůj vlastní systém na vše a to kolegové nemusí vždy pochopit. Jste nadaní a umíte číst mezi řádky. Hodí se k vám práce astrologa, analytika, vynálezce, grafika nebo bezpečnostního pracovníka.

Ryby

Máte smysl pro empatii a také jste lidé soucitní. Můžete být nadanými umělci, jste spontánní a odvážní. Věříte svému vnitřnímu kompasu a čím více svobody v kariéře máte, tím více se vám bude dařit. Hodí se k vám práce filantropa, filmaře, fotografa, knihovníka nebo zdravotní sestry či bratra.

 

Zdroj článku