Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Vaše znamení zvěrokruhu určuje váš mentální věk. Býk je větší dítě, Panny jsou opravdoví dospěláci

Každé znamení zvěrokruhu má svou nezaměnitelnou charakteristiku a vlastnosti. Ale víte, že každé z nich je zastoupeno v určité věkové skupině? I když se potkají dva lidé stejného věku, nikdy nemohou být ve stejném stádiu a jsou stačí podle svého horoskopu.

Mentální věk udává v psychologii věk mentální vyspělosti. Určuje to vyspělost nejen dítěte, ale také dospělého jedince a to bez ohledu na to, kolik let máte ve skutečnosti. Někdo se cítí věčně mladý a také na to má mentální věk, jiný zase plně koresponduje se svým věkem. Jak je to u vašeho znamení?

Mentální věk Berana

Berani jsou vlastně takové děti zvěrokruhu. Jejich mentální věk je jako u 1 - 7letého dítěte, ze všeho jsou nadšení, vše dělají rádi a jako by to bylo poprvé. Vidí svět s úžasem a také je pro něj všechno nové a neokoukané. Jsou to nevinní lidé, impulzivní a také občas naivní a sobečtí.

Mentální věk Býka

Býk je v podstatě takovým větším dítětem až adolescentem. Jejich mentální věk je jako u 7 - 14letého mladého jedince. Tráví hodně času přemýšlením a nacházením nových a nových informací, což je v tomhle věku naprosto běžné. Neustále se učí ovládat své okolní prostředí a občas je to pro ně velmi obtížné. Učí se, co je jejich a co ne.

Mentální věk Blížence

Blíženci se pohybují v teenagerovském věku. Jejich mentální věk je jako u 14 - 21letých jedinců. Neustále hledají způsoby, jak vybudovat sociální strukturu, jak obejít omezení a nenechat si nic diktovat. Adolescenti jsou často impulzivní, jako Blíženci, mění neustále svou osobnost, styl oblékání, účes, ale také názory.

 

Spřízněné duše aneb náhodná setkání neexistují. Odhalte, zda jste připraveni setkat se s někým osudovým

Hledáte toho pravého člověka a ten stále ne a ne přijít? Pak musíte vydržet, ten pravý dorazí v tu samou chvíli, kdy je vám to souzeno. Co jasně ukazuje na to, že jste již připraveni se setkat se svou láskou?
svetzeny.cz

Mentální věk Raka

Raci se pohybují ve věku mladého dospělého člověka. Jejich mentální věk je 21 - 28 let. Jsou mladí, ale už přijímají první dospělé závazky. Snaží se vytvořit pocit bezpečí a to jak v kariéře, doma tak i ve vztazích. Potřebují k sobě loajální a emocionální přátelé a vztahy založené na upřímnosti. Jedině tak se cítí stabilní.

Mentální věk Lvů

Lvi představují skupinu dospělých, jejich mentální věk je 28 - 35 let. Ukazují tak skutečnou osobnost. Lvi se v dětství tak trochu schovali za nějakou masku, kterou si vytvořili, aby lidem okolo nemuseli ukázat pravou identitu. Nyní přišel čas masku odhodit, už se nemusí za nic schovávat a mohou ukázat svou pravou sílu a identitu celému světu.

Mentální věk Panny

Lidé narození ve znamení Panny jsou v podstatě zralí dospělí. Jejich mentální věk se pohybuje ve věku 35 - 42 let. Provádějí každodenní činnosti v domácnosti a ukazují ostatním, že to jde. Umí poskytnout pomoc nebo radu těm, kteří to skutečně potřebují a zodpovědně vyřeší jejich problém.

 

Chování, které vám vykrádá štěstí ze života. Vyvarujte se toxického chování

Štěstí se z pohledu psychologů dá definovat jako mentální stav, který obohacují pozitivní emoce. Zní to moc učeně? Možná. Každý své štěstí vidí v něčem jiném, někdo v novém autě, jiný v dětech, další v cestování.
svetzeny.cz

Mentální věk Vah

Váhy se pohybují někde uprostřed života. Jejich mentální věk patří do věkové skupiny 42- 49 let. To je věk, který je plně vyvinutý a funguje v partnerství velmi dobře. Mnoho z nich úplně netuší, jak by měly fungovat samostatně. Milují, když mohou tvořit tandem s partnerem, se kterým vytvoří dokonalou harmonii.

Mentální věk Štíra

Štíři se objevují v choulostivém věku, kdy se běžně objevuje krize středního věku. Jejich mentální věk je mezi 49 - 52 roky. Pracují na tom, aby plně využili svou sílu a potenciál. Chtějí být dominantní silou ve svém světě a to jak v rodině, tak i v kariéře. Někdy se neváhají všeho vzdát a jít hledat štěstí jinde.

Mentální věk Střelce

Střelci jsou ve věku, kdy člověk chytá druhý dech. Jejich mentální věk je 56 - 63 let. A to je věk, ve kterém lidé neváhají opustit svůj komfort a pohodlí a stávají se nezávislí, nejen na své rodině, ale mnohdy i na práci. Hledají únik ze své ulity a stereotypu.

 

Předpověď baby Vangy na rok 2023: Nyní se máme ještě dobře, čeká nás jedna pohroma za druhou

Předpověděla toho hodně a mnoho jejích predikcí se stalo skutečností. Po přečtení předpovědi na rok 2023 vám bude jasné, že se údajně není na co těšit. I když záleží na každém z nás, čemu uvěříme.
svetzeny.cz

Mentální věk Kozoroha

Kozorozi patří k lidem, kteří se cítí zaneprázdněni zabezpečením svých životů. Jejich mentální věk je 63 - 70 let. Tento věk představuje nové myšlenky a nápady. Tvrdě jste budovali věci, které v životě máte a nyní si můžete udělat pauzu, abyste si užili života. Brzy se však vrátíte k tomu, co vás činí šťastnými - k práci.

Mentální věk Vodnáře

Vodnáři se ocitají ve vysokém věku, který s sebou přináší trochu dětského chování. Mentální věk je 70 - 77 let. Obecně se vracíte k dětskému chování a jejich motivem je brzy dosáhnout svého cíle. Jejich dětský přístup je jako závan čerstvého vzduchu, obzvláště ve stresových situacích.

Mentální věk Ryb

Ryby mají k dispozici cenné rady do života. Jejich mentální věk je 77 - 84 let. V tomhle věku lidé obvykle bilancují a dobře vědí, jakých chyb se dopustili a co je skutečně důležité v životě. Je to věk, který s sebou přináší cenné lekce do života.

 

Zdroj článku