Přejít k hlavnímu obsahu

Předpověď baby Vangy na rok 2023: Nyní se máme ještě dobře, čeká nás jedna pohroma za druhou

Předpověděla toho hodně a mnoho jejích predikcí se stalo skutečností. Po přečtení předpovědi na rok 2023 vám bude jasné, že se údajně není na co těšit. I když záleží na každém z nás, čemu uvěříme.

Rok 2023 se neúprosně blíží. Co přinese? Známe předpovědi populární věštkyně baby Vangy

Pod pseudonymem baba Vanga se skrývala bulharská nevidomá žena, vlastním jménem Vangelija Pandeva Dimitrova - Gušterova, žijící ve 20. století. V dětství údajně přežila velmi silnou bouři, během níž sice přišla o zrak, avšak nabyla věštecké schopnosti. Toto tvrzení můžeme brát samozřejmě s rezervou, nicméně podle knihy The Weiser Field Guide mimo jiné předpověděla např. rozpad Sovětského svazu, smrt princezny Diany, datum Stalinovy smrti a další významné události v naší historii. Pojďme se společně podívat na to, co baba Vanga předpověděla pro následující rok, a co nás údajně čeká.

Podle Vangy nás bohužel ani příští rok nečeká nic moc pozitivního. Nad spoustou jejích predikcí bychom nejspíše zakroutili hlavou. Jsou ale i takové, které nejsou úplně vyloučitelné.

Bouře na Slunci ovlivní i lidstvo

Jedna z předpovědí na příští rok je ta, že se prý údajně planeta Země mírně odkloní od své obvyklé oběžné dráhy, což by mělo ovlivnit i nás, lidstvo. Můžeme ale jen polemizovat o tom, jak přesně. Vesmíru se týká ještě jedna z jejích předpovědí - konkrétně jde o Slunce. Vanga tvrdila, že nastane jakási Sluneční bouře, jejíž důsledky by měly zasáhnout i lidstvo. V tomto případě nebyla tak úplně vedle. Slunce se totiž pomalu blíží do vrcholu svého jedenáctého cyklu, což znamená, že se jeho aktivita soustavně zvyšuje. Erupce na Slunci mají dopad především na technologie GPS, kterým je narušován signál. To samozřejmě ovlivňuje i nás, jakožto aktivní uživatele právě těchto sítí.

Válka, která ovlivní svět

Ani další predikce není, vzhledem k současným okolnostem, tak úplně neuvěřitelná. Věštba říká, že v roce 2023 bude rozpoutána jaderná válka mezi Ruskem a USA. To samozřejmě způsobí obrovské ztráty na životech - podle Vangy může jít až o 5 miliard.

Mohlo by se vám líbit

Věštba, ze které mrazí: Předpověděl smrt královny a nyní i smrt nového krále. Je Logan Smith věštec, nebo šarlatán?

Jméno Logan Smith vám pravděpodobně nic neřekne, ale v Británii je to v posledních dnech propírané jméno. Jde o muže, který v červenci zveřejnil na svém twitterovém účtu, kdy nejdéle sloužící panovnice Spojeného království zemře. A jeho věštba se na den přesně vyplnila.
svetzeny.cz

Děsivé předpovědi baby Vangy

Pokud tyto všechny zmíněné katastrofy přežijete, moc dlouho se nejspíš radovat nebudete. Podle Vangy nás totiž dále údajně čeká mimozemská invaze, pokusy na lidech, dopad asteroidu na Zemi a v neposlední řadě ještě vybuchne elektrárna, která způsobí výskyt toxických mračen nad Asií, zejména nad Čínou, které s sebou ponesou obrovské zdravotní problémy a další ztráty na životech.

Co říct na závěr?

Suma sumárum nás, podle Vangy, moc dobrý rok nečeká. Zda-li těmto predikcím věřit je čistě na vašem uvážení. Jelikož některé z nich opravdu nejsou tak daleko od pravdy, tak jen doufejme, že jejich dopady nebudou ani zdaleka tak strašné, jak je právě Vanga vyvěštila.

Podívejte se, kde Baba Vanga žila, a jak vypadá místo jejího odpočinku
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku