Přejít k hlavnímu obsahu

Velká předpověď na rok 2024 podle největších věštců v historii: Co nás čeká následující rok?

K věštbě a předpovídání budoucnosti se mnoho lidí staví skepticky. V historii však existovali někteří velikáni, kteří v tomto oboru excelovali a jejich předpovědi v několika případech vyšly tak přesně, až z toho mrazí. Co nás podle nich čeká v roce 2024?

Predikce slavné věštkyně Baby Vangy

Jasnovidecké schopnosti této ženy se projevily až po tragické události, kvůli které přišla o zrak. Od této chvíle začala bulharská žena vidět svět ve svých věštbách. A to jak ten současný, tak ten budoucí. Pro rok 2024 Vanga predikovala jak pozitivní, tak negativní události. K těm pozitivním rozhodně patří vynález léku proti rakovině a Alzheimerově chorobě, což by zachránilo životy tisícům lidí. Čekají nás ale i katastrofické scénáře, a to především v oblasti přírody. Mělo by dojít ke klimatické krizi, od které reálně nejsme daleko. Příroda lidem ukáže svou obrovskou sílu v rámci přírodních katastrof jako jsou tornáda, hurikány a záplavy. Vanga také tvrdila, že lidstvo naváže kontakt s mimozemskou civilizací a nadvládu nad světem převezme jakýsi “mocný drak”, který pravděpodobně symbolizuje Rusko, Čínu a Indii. A co se Ruska týče, tam Vanga předpověděla pokus o atentát na tamního prezidenta z jeho vlastních řad.

Roku 2024 bude podle čínského horoskopu vládnout Dřevěný Drak: Mocnou energii ucítíme už v půlce prosince

Pokud věříte na věci mezi nebem a zemí a máte rádi horoskopy, nenechte si ujít výklad čínského horoskopu. Na obzoru je rok Dřevěného Draka, který se ujme vlády sice až 10. února 2024, ale jeho energie jsou mocné a silné, takže je všichni pocítíme už na přelomu prosince a ledna. Na co se můžeme těšit a na co si dát naopak pozor?
svetzeny.cz

Nejasné věštby velikána Nostradama

Nostradamovo Proroctví vzniklo již v 16. století. Spisy byly napsány v tak nejasných verších, že jejich interpretace může být opravdu různá. Nicméně, některé jeho predikce, jako například atentát na dvojčata v roce 2001, opravdu vyšly. Podle Nostradama bude rok 2024 rokem plným kalamit. Ameriku by měla zasáhnout humanitární krize. Ta bude způsobena vlivem neznámé komety, která způsobí velká zemětřesení a sopečné erupce. Lidé ze zasažených oblastí se budou chtít dostat pryč a velká vlna migrace způsobí globální problémy a nepokoje. Stejně jako Vanga i Nostradamus naznačuje problematiku v Rusku. Putin bude mít podlomené zdraví, čehož se pokusí využít jeho blízký spolupracovník, který by jej dokonce mohl odstavit od vlády. Geopolitické nadvlády by měla dosáhnout Indie. A s Vangou se Nostradamus shodnul i v navázání kontaktu s mimozemskou civilizací. Jasnovidec také predikoval propad určité světové metropole do hlubin Země kvůli posunu zemských desek.

Znamení zvěrokruhu, která čeká příští rok rozchod. Štěstí nepřeje téměř žádnému znamení

Jak se cítíte ve vztahu, který právě prožíváte? Hrozí vám i přesto, že jste spokojeni rozchod? Hvězdy v tom mají jasno. 10 znamení zvěrokruhu je ohroženo změnami, které mohou v roce 2024 vygradovat až v ukončení partnerského života s člověkem, s nímž jste nyní spojeni. Jste mezi nimi?
svetzeny.cz

Výhledy na rok 2024 podle Edgara Cayceho

Edgar Cayce, známý také jako “spící prorok” žil na přelomu 19. století. Ke čtení nejen budoucnosti využíval metodu, kdy vstoupil do stavu transu, ve kterém byl údajně schopen číst z “akášických záznamů” a “knihy života”. Díky této metodě předpověděl druhou světovou válku i krach akciového trhu. Stejně jako výše zmínění, i Cayce ve svých věštbách pro rok 2024 predikuje mimozemskou invazi na Zemi. Lidé by měli být více otevření novým osvícením a otevřít svou mysl duchovnímu uvědomění, včetně jasnovidectví. Cayce varoval před tím, že pokud lidstvo nedosáhne vyšší duchovní úrovně, může pro nás mimozemská invaze představovat velkou hrozbu.

Mrazivá proroctví Heleny Blavatské

Helena Blavatská byla vzdělaná žena žijící v 19. století, která se zajímala o filozofii, přírodní vědy a původ lidstva. Čím byla starší, tím více se u ní projevovaly parapsychologické schopnosti. Měla nejrůznější vize a ovládala telekinezi. Helena sice nepředpověděla konkrétně pro rok 2024 nic specifického, nicméně její predikce do budoucna obecně zahrnují, stejně jako v předchozích případech, mimozemské bytosti, které na Zemi proniknou skrze paranormální světy. Její predikce zahrnovaly i přírodní katastrofy, kdy předpověděla, že se Británie a západní Evropa ocitnou pod vodou. Zajímavé je, že i Vanga předpověděla přírodní katastrofy zahrnující devastující záplavy. Blavatská také tvrdila, že dojde v výraznému posunu pólů, což by mohlo způsobit obrovské komplikace a další ničivé katastrofy pro celý svět.

Co předpověděli jasnovidci na rok 2024
Zdroj článku