Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která čeká příští rok rozchod. Štěstí nepřeje téměř žádnému znamení

Jak se cítíte ve vztahu, který právě prožíváte? Hrozí vám i přesto, že jste spokojeni rozchod? Hvězdy v tom mají jasno. 10 znamení zvěrokruhu je ohroženo změnami, které mohou v roce 2024 vygradovat až v ukončení partnerského života s člověkem, s nímž jste nyní spojeni. Jste mezi nimi?

Beran

Berani se vyznačují ohnivou a impulzivní povahou. V milostném životě to může být vzrušující, ale pro jejich partnery to má i své nevýhody. Velmi často se uchylují k impulzivním rozchodům. Zvlášť proto, že než se nad vzniklým problémem nebo situací zamyslí, vyvolají svým chováním takové nedorozumění, které už nejde napravit. A právě v roce 2024 budou Berani méně uvážliví a hrozí jim, že přijdou o vztah, který byl doteď pohodový a spokojený. 

Býk

Zrozenci ve znamení Býka dokáží být velmi loajální, ale jejich tvrdohlavost je pro ně zároveň i překážkou. Pokud se totiž dostanou do konfliktu, nedokáží překonat zášť, což jim brání v rozvíjení zdravého partnerského vztahu. A právě ukřivděnosti budou v příštím roce čelit hned několikrát, a pokud nebudou ochotni překročit svůj stín a dovolit, aby nebylo jen po jejich, mohou ztratit i svou životní lásku

Týdenní horoskop od 11. do 17. prosince: Raci by měli šetřit, Lev si dát pozor na alkohol

Předvánoční shon nabírá na obrátkách a více než kdy jindy je důležité zachovat klid a chladnou hlavu. Středeční novoluní přinese nové příležitosti k vylepšení života, tak mějte oči otevřené. Co dalšího čeká na zrozence právě vyšeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.
svetzeny.cz

Blíženci

Neklidná povaha je pro Blížence často velkou komplikací. Jejich energie je sice nakažlivá a své partnery většinou posouvají dál, pokud však nenajdou na druhé straně dostatečnou odezvu, mohou se ve vztazích velmi brzy nudit. Rádi vyhledávají vzrušení, milují pocit zamilovanosti. Pokud jejich partneři nedokáží držet krok s jejich neustále se měnícími zájmy, hrozí brzký rozchod. A právě rok 2024 bude s Blíženci zmítat a postaví je nejednou před rozhodnutí, zda je pro současný vztah tak důležitý, aby kvůli němu neriskovali a dokázali ovládnout svou touhu po nových prožitcích. 

Lev

Jen málokteré znamení horoskopu miluje být středem pozornosti tolik jako Lvi. Vlastnost je to přitažlivá a roztomilá, se Lvi se málokdo nudí. Může ale vést také k žárlivosti a dramatickým situacím ve vztazích. Pokud se cítí ignorováni nebo zastíněni, mohou začít hledat pozornost jinde. A potenciálně tím zapříčinit i rozchod, aniž by k němu měli jiný, třeba důležitější, důvod. Rok 2024 bude Lvům v lásce přát, ale jen tehdy, pokud jejich partneři ukočírují své ambice a budou se držet trošku zpátky. 

12 znamení tibetského horoskopu: Jste inteligentní Krysa nebo vůdčí Drak? To zjistíte podle data svého narození

Objevte prastarý tibetský horoskop, zjistěte své znamení a ponořte se do charakteristik zvířat v tibetském horoskopu, který kombinuje astrologii a buddhistickou tradici. Prozkoumejte, s jakým prvkem je vaše zvíře spojeno, a odhalte vlastnosti, které jsou pro vaše znamení typické.
svetzeny.cz

Panna

O zrozencích v Panně se ví, že mají silnou touhu po dokonalosti v každém aspektu života, včetně vztahů. Jejich kritická povaha může být pro jejich partnery zdrcující, zvlášť v případech, kdy Panny žijí se submisivnějšími jedinci. Ti totiž velmi často nedokáží unést potřebu vysokých nároků, které na ně Panny kladou. Tento perfekcionismus může vést k rozchodům obzvlášť v roce 2024, neboť Panny budou především v polovině roku prosazovat své nároky na partnery, a těm to nemusí být vůbec po chuti. 

Štír

Štíři jsou intenzivní a vášniví milenci. Touto přitažlivostí k sobě dokáží připoutat partnery velmi silně, ovšem jejich žárlivost a majetnictví se mohou stát ve vztazích zdrojem napětí. Pokud se nebudou ovládat v příštím roce, budou mít problém. Neuvážené žárlivé scény mohou narušit dlouhodobé partnerské vztahy a zadusit hned na počátku i ty čerstvě vznikající. 

Co vám vzkazují andělé? Odhalte význam čísel, která vídáte nejčastěji

Andělská čísla bývají tvořená opakujícími se číselnými kombinacemi a slouží jako symboly duchovního poselství. Každé číslo má svoji specifickou energii a význam a může vám nabídnout hlubší porozumění vašeho životního směru. Andělská čísla fungují jako průvodci a inspirace pro ty, kteří hledají duchovní podporu ve svém životě.
svetzeny.cz

Střelec

Střelci jsou dobrodružní a svobodu milující jedinci. Neustále se v sobě perou s pevnějšími závazky, neboť podvědomě touží po udržení nezávislosti. Pokud na ně začnou v roce 2024 tlačit jejich protějšky kvůli upevnění partnerství, ať už sestěhováním do společné domácnosti nebo svatbou, nebudou tím Střelci příliš nadšeni. Než aby se k něčemu zavázali a podvědomě ztratili svou nezávislost, raději vztah opustí a půjdou hledat štěstí jinam

Kozoroh

Jedinci zrozeni ve znamení Kozoroha jsou velmi oddaní své kariéře a ambicím. Jejich odhodlání dokázat v kariéře maximum je sice obdivuhodné, ale často může vést u jejich partnerů k pocitu opomíjení. To, že upřednostňují práci před budováním vztahu, je pro ně celoživotní komplikací a bývá to důvodem, proč se jejich partnerství rozpadají. Rok 2024 má Kozorohům v kariéře hodně přát. Pokud vábení úspěchu nebo slávy neovládnou, jejich současný vztah se může nečekaně rozpadnout jako domeček z karet. 

Zdroj článku