Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop od 11. do 17. prosince: Raci by měli šetřit, Lev si dát pozor na alkohol

Info ikona
Znamení zvěrokruhu

Předvánoční shon nabírá na obrátkách a více než kdy jindy je důležité zachovat klid a chladnou hlavu. Středeční novoluní přinese nové příležitosti k vylepšení života, tak mějte oči otevřené. Co dalšího čeká na zrozence právě vyšeho znamení? Nahlédněte do našeho horoskopu.

Beran

Do tohoto týdne vstoupíte s energií a elánem sobě vlastním. Podaří se vám ukončit důležité úkoly a budete mít i nápady na nové projekty pro začátek příštího roku. Jen si dejte pozor, abyste v kontextu s předvánočním shonem nezapomínali na odpočinek. Koncem týdne se můžete těšit na dobré zprávy z okruhu vašich blízkých. Vypadá to, že se vám letos vánoční svátky vydaří.

Býk

Toužíte po rodinném klidu a harmonii, ale trochu vám ten pocit klidu zatím uniká. Není to vina vašeho okolí, podívejte se spíše sami na sebe. Opravdu není ta nervozita a chaos spíše ve vaší mysli? Ujasněte si, co je skutečně důležité a nesnažte se plánovat svým blízkým život. Zaměřte se na to, co vás baví a nenuťte se do toho, co „by se teď mělo dělat“. Cukroví můžete koupit a dárky objednejte přes internet, pokud se vám nechce do přeplněných obchodů.

Blíženci

Vaše tělo přímo volá po pohybu a aktivním odpočinku. Je to ideální způsob, jak si vyčistit hlavu. Vyrazte na brusle, jděte si zaplavat nebo se začněte otužovat. Prospějete tím i svojí imunitě. Vyplavené endorfiny s vámi udělají zázraky a únava bude pryč. Neodmítejte ani pozvání na večírky nebo jinam do společnosti. I když se vám možná nebude chtít, nakonec budete rádi, že strávíte hezké chvíle po boku fajn lidí.

12 znamení tibetského horoskopu: Jste inteligentní Krysa nebo vůdčí Drak? To zjistíte podle data svého narození

svetzeny.cz

Rak

Zkuste se zamyslet nad svou finanční situací a dobře naplánujte, za co budete ještě do konce roku utrácet. Myslete trochu na zadní kolečka a začátek ledna, který bývá také obvykle finančně náročný. Ve středu vám může život zpříjemnit novoluní, které přinese nové možnosti. Mějte oči otevřené a věnujte pozornost všemu, co s vámi bude rezonovat. Vsaďte tentokrát na svou intuici, i když to obvykle neděláte.  

Lev

Užíváte si večírky, na kterých se vyhříváte na výsluní obdivu ostatních. Raději se ale držte zpátky v konzumaci alkoholu a příliš těžkých jídel, abyste si nezkazili svátky žaludečními problémy. Dbejte na své zdraví i pokud jde o dostatek vitamínů, aby vás neskolila chřipka či jiné nemoci, kterých je teď všude kolem opravdu více než dost.

Panna

Je vhodná doba zamyslet se nad tím, zda nelpíte na něčem, co vám už v životě vlastně neslouží. Často žijeme v zajetých stereotypech a nevidíme nové možnosti, které nám osud nabízí. Nyní vám do cesty mohou přijít příležitosti, které vás mohou posunout o velký krok dopředu. Využijte je i za cenu toho, že něco budete muset opustit. Nakonec zjistíte, že to bylo to nejlepší, co jste mohli udělat.    

Co vám vzkazují andělé? Odhalte význam čísel, která vídáte nejčastěji

svetzeny.cz

Váhy

Více než kdy jindy bude třeba zachovat klidnou hlavu a nadhled. V některých momentech se vám možná bude zdát, že se váš život hroutí, ale opak je pravdou. Zkuste se ztišit a zklidnit, dostaňte emoce pod kontrolu. Neznamená to ale, že byste se měli přestat řídit srdcem. Koncem týdne z vás opadne velký stres a vy se znovu ujistíte, že máte nablízku někoho, komu skutečně můžete důvěřovat.

Štír

Pokud to s někým nemyslíte vážně, nevoďte ho za nos a nedávejte falešné naděje. Jste-li singl, na toho pravého partnera si ještě nějakou dobu počkáte. Pro všechny Štíry platí, že by měli jednat na rovinu. Jakákoli nepravda a faleš by se mohla obrátit proti vám. Dejte si také pozor, abyste se nemíchali do cizích sporů a nedávali nevyžádané rady. Soustřeďte se sami na sebe.

Střelec

V práci máte v tomto týdnu šanci získat výhody, o kterých se vám ani nezdálo. Pokud jste přemýšleli, že dáte výpověď a najdete si nové místo, nyní bude všechno jinak. Své pocity si raději nechte pro sebe a nesvěřujte se ani nejbližším kolegům, které považujete za přátele. Závist světem vládne. Pokud jde o vztahy, můžete se těšit na setkání, které vám může do budoucna změnit život. Nemusí jít přitom jen o lásku, dost možná je na obzoru i nové přátelství.

Podle starověkého Egypta má každý člověk sedm částí: Ka je váš duševní dvojník, který se po smrti oddělí od těla

svetzeny.cz

Kozoroh

Trochu nestíháte, protože jste v minulém týdnu usnuli na vavřínech. Zkuste se zaměřit na to, abyste splnili všechny své závazky. Nejen ty pracovní, ale i ty, co máte vůči svým blízkým. Neznamená to štvát se a být ve stresu. Jen přehodnoťte priority. Díky Venuši vládne ve vašich vztazích klid, což je to, co právě teď potřebujete. Nebojte se také požádat někoho o pomoc, někdo ve vašem okolí to uvítá.

Vodnář

Buďte vděční. Za vše, co máte. I když se vám může zdát, že byste se mohli mít lépe, neberte nic jako samozřejmost. Nesnažte se vidět chyby na svém partnerovi, i když je třeba má. Všichni jsme jen lidé. Novoluní může vnést do vašeho života optimismus a víru v dobré zítřky. Víkend bude ve znamení nákupů a příprav na vánoční svátky. Udělejte si radost také něčím pro sebe, i kdyby to byla jen maličkost.

Ryby

Začátek týdne může být trochu pomalejší a přinese lehké rozčarování. Věci se nebudou dít podle vašich představ, ale to neznamená, že je to špatně. Světlo vnese do vašich všedních dnů úplněk, který pocítí zejména citlivější jedinci. Neplánujte už nic a věci nechte jen lehce plynout. Věnujte se relaxačním technikám, každý den alespoň deset patnáct minut. Ideální je jóga nebo meditace, která podpoří vaše zklidnění.

Zdroj článku