Přejít k hlavnímu obsahu

Znamení zvěrokruhu, která ráda utrácí peníze. Patří mezi ně i to vaše?

Info ikona
Znamení, která utrácí peníze

Peníze jsou určující a pro život jsou velmi důležité, platíte s nimi nájem, jídlo a všechny další výdaje. Utrácení je fajn věc, ale někdy je také dobré si šetřit na některé z deštivých dní. Jsou však lidé, kteří velmi rádi utrácejí peníze. Zjistěte, podle horoskopu, která znamení ráda utrácí peníze.

Znamení zvěrokruhu, která ráda utrácí peníze

Kdo by nemiloval pocit jít do obchodu a koupit si cokoliv, co vidí. Utrácení je fajn věc, ale musí na to být také určitý finanční obnos. Některá znamení zvěrokruhu jsou šetřivá a snaží se myslet na to, že mohou přijít nepříjemné dny, kdy bude potřeba každá koruna. Jiná znamení naopak žijí přítomností a tím, co zrovna aktuálně je. A utratit peníze pro ně není žádný problém. Jaká znamení ráda utrácí peníze?

Lev

Okázalost, láska k veškerému luxusu a lepším věcem jsou pro Lvi číslem jedna. Milují, když si mohou v životě dělat přesně to, co sami chtějí a nehledět na cenovky. Velmi rádi utrácí peníze a obklopují se dobrými a hezkými věcmi. Nejsou příliš šetřiví, rádi si užívají života a nemyslí na další den. Jsou přirození vůdci, touží po uznání a obdivu. Okázalé nákupy, luxusní dovolené a extravagantní zážitky jsou přesně to, co je definuje. Jsou rádi středem pozornosti a lidi obvykle přitahují spousta luxusu.

Váhy

Jsou velmi bohémsky založená znamení. Jejich obliba v hezkých věcech a zážitcích je přesně to, co jim umožňuje utrácet peníze. Jejich přirozenost je velmi drahá. Chtějí si koupit vše, co vidí a často nehledí na cenu. Mnohdy ani nepřemýšlí nad tím, zda budou věci k užitku. Jednají velmi impulzivně a mnohdy neřeší, že bude nějaké zítra. Drahá auta, kvalitní hodinky, dobré jídlo, pití. To jsou požitky, které si umí dopřát. Nákupy jsou jejich hlavním koníčkem, rádi se rozmazlují.

Zlatokopky podle horoskopu: Lvice milují peníze, Střelkyně vidí jen sebe

svetzeny.cz

Býk

Býci jsou znamení, které velmi rádo oceňuje krásu. Mají rádi své pohodlí a je pro ně velmi důležité umět si dopřát. Láska k luxusu je u nich víc než známá a mají sklony k marnotratnosti. Jsou na světě, aby si dopřávali všechno, co nabízí, bez ohledu na to, jestli se jejich konto blíží k nule. Radost z toho, že se sami hýčkají a obklopují hmotnými statky je nezměrná. Cítí se skvěle, když si mohou koupit něco nového nebo si dát v restauraci to nejluxusnější jídlo na jídelním lístku. Kladou důraz na kvalitu a hodnotu věcí.

Kozoroh

Jde o znamení, která je velmi rozhazovačné a ví to o sobě. Utrácí rádo peníze, ale častěji za druhé než za sebe. Sami sobě rádi občas něco koupí, ale mnohem raději utrácejí peníze za své blízké. Dělá jim velmi dobře, když mají druzí radost, jsou nadšení a chválí a děkují jim. To je pro Kozorohy hotová slast. Umí utratit hodně peněz a mnohdy ani nemají jasnou představu o tom, kolik a kdy utratí. Prostě jen platí a platí a neřeší, kolik co stojí. Nesledují své účty a proto je někdy překvapí, když na něm mají nulu.

Zdroj článku