Přejít k hlavnímu obsahu

Chudobu přitahujete svým myšlením: Vzorce chování vás připravují denně o peníze. Změňte to

Mít hluboko do kapsy není nikdy příjemné a spousta lidí dělá co může, aby nemuseli počítat každou korunu. Snaží se hledat různá východiska, pracují na sobě a hledají, kde ušetřit. Bohužel ne vždycky se to daří, zvlášť v dnešní době. Jak vás může v tomto ohledu ovlivnit vaše myšlení?

Když se lidé ocitnout na hranici chudoby nebo z nějakého důvodu krátkodobě či dlouhodobě nemají vysoké příjmy, situaci mohou řešit a hledat východisko. Někteří však sklouznou k sebelítosti a možná si i libují v tom, že mohou nadávat na všechno a všechny. Vysílají tak do Vesmíru negativní energii, která se jim může vrátit jako boomerang. 

Sebelítost

Sebelítost není nikdy dobrá a to ani co se týče chudoby nebo nalazení na ni. Stále se litujete, že jste do vínku nedostali profil rentiéra nebo jste se nenarodili se stříbrnou lžičkou v puse. Neustále se litujete, že kdybyste měli lepší školu, byli vyšší, měli lepší podmínky, známosti a podobně, měli byste lepší šance. Právě sebelítost je zaručenou brzdou v osobním rozvoji, což vede ke špatně placené práci a neustálém počítání každé koruny.

Mohlo by se vám líbit

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí symbolů: Je pro vás nejvhodnější lotosový květ, žalud nebo červený netopýr?

Přitáhněte si do života štěstí, úspěch a hojnost pomocí magických symbolů. Navíc mají některé z nich i ochranný význam, drží od vás dál negativní energii. Zjistěte, zda se pro vás nejvíce hodí symbol lotosového květu, žaludu či netopýra.
svetzeny.cz

Snaha mít vše levně nebo zadarmo

Ano, výprodeje a slevy jsou jistě dobrou možností, jak ušetřit, ale ne vždycky vám to je prospěšné. Snažit se hrát druhým na city a získávat třeba školení nebo kurzy či jiné vzdělání zadarmo nebo neustále poukazovat na fakt, že vy si takovou drahotu nemůžete dovolit, není řešení. Snaha ušetřit kdekoliv a kdykoliv nemusí být známka moudrosti.

Měříte úspěch penězi

Úspěch rovná se peníze? Není to zcela vždycky tak. Úspěch může znamenat i to mít dobrou práci, která vás baví, ve které vidíte smysl nebo i to, že máte zdravou a spokojenou rodinu, cítíte se potřebnými. Každý má hodnoty nastaveny podle sebe. Finance mohou přinést mnoho hmotných věcí a prožitků, ale nemusí být nutně spjaty se štěstím a úspěchem.

Info ikona
žena
Mohlo by se vám líbit

Rituály při úplňku, které vám mohou změnit život: Přivolejte si lásku nebo si vyčarujte peníze

Létu v září definitivně odzvoní, blíží se barevný podzim, ve kterém se toho může také mnoho stát. Úplněk padá na 10.září a tím, že je velmi blízko podzimní rovnodennosti, tak jde o poslední velkou lunaci tohoto léta.
svetzeny.cz

Fňukáte

Život je těžký, nespravedlivý, hrozný, všude samá diskriminace, když nemáte peníze a známosti, nic nedosáhnete. Sklouzáváte k podobnému myšlení? Nejlepší obranou je myslet pozitivně. Je důležité si říct, že svou pílí a tvrdou prací můžete získat spoustu možností a otevřou se vám dveře k novým možnostem. Najděte si svou cestu, nefňukejte, že se vám nedaří.

Žijete si nad poměry

Velké lákadlo, které slibuje, že si můžete pořídit cokoliv a v podstatě hned. Placení? Stačí vlastnit kouzelnou kartičku. Kreditní. Půjčky mohou být efektivní, když jsou například na auto, abyste se dostali do práce, na bydlení nebo rekonstrukci rozpadajícího se domu. Když si však půjčíte na luxusní dovolenou nebo nejnovější typ telefonu a pak splácíte tyto požitky dlouhé měsíce, můžete se dostat do dluhové pasti velmi rychle.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku