Přejít k hlavnímu obsahu

Krevní skupina odhalí vaši osobnost a prozradí o vás všechno: někteří vydělají snadno peníze, jiní mají sklony k úzkosti

Na charakter osobnosti má vliv mnoho různých faktorů. Jedním z nich může být i vaše krevní skupina. Že jste o tom ještě neslyšeli? Tato teze pochází až z dalekého Japonska, kde lidé věří, že právě krevní skupina ovlivňuje veškeré vztahy, práci, lásku a osobní úspěchy člověka. Podívejte se, co o vás prozradí vaše krevní skupina.

Krevní skupina A: Disciplína a pořádek jsou pro vás jako stvořené

Máte-li krevní skupinu A, patříte k většině české populace. V Čechách má tuto skupinu téměř 42% obyvatel. Pro lidi s touto krevní skupinou je typické to, že se řadí mezi velmi pečlivé, někdy až přehnané puntičkáře. Právě to je důvod, proč tito jedinci nemají rádi nečekané události, ani překvapení. Vyhledávají spíše disciplínu a řádné plánování tak, aby přesně věděli co, jak a kdy se bude dít. Jedinci s touto krevní skupinou jsou velmi empatičtí a disponují velkým smyslem pro soucit. Někdy ale tyto dvě vlastnosti mohou ale vést až k úzkostlivým stavům

Krevní skupina 0: Zvědavost je vaše druhé jméno

Druhé nejpočetnější zastoupení v Čechách mají lidé s krevní skupinou 0. Má ji přibližně 38% obyvatel. Tito lidé mají ve své povaze přirozenou zvídavost, rádi se dozvídají a učí nové věci. Jsou celkově velmi pozitivně naladění. Mají ale svou hlavu a disponují tvrdohlavostí. Když není po jejich, je s nimi komunikace mnohdy velmi náročná. Díky této vlastnosti jsou ale skvělí ve světě byznysu, kde se umí výborně prosadit a vydělat peníze pro ně není žádný problém. Jsou zároveň velmi soutěživí, což ve světě byznysu také není k zahození. Udržují kolem sebe jen velmi úzký okruh přátel, kterým bezmezně důvěřují.

 

Mohlo by se vám líbit

Znaky, že máte vysokou emoční inteligenci: Zjistěte, zda patříte mezi 36 % lidí, kteří se touto předností mohou pochlubit

V populaci má být odhadem 36 procent lidí s vysokou inteligencí. Ta má být dokonce důležitější než vysoké IQ. Tito jedinci jsou prý předurčeni obchodně a kariérně uspět, zároveň vydělávají i více peněz. Patříte mezi ně? Zjistěte to.
svetzeny.cz

Krevní skupina B: Soucit s druhými je vám blízký

Lidí s krevní skupinou B je v České republice o něco méně - jedná se přibližně o 13% populace. Jsou typicky velmi extrovertní, veselí a pozitivní. Proto bývají ve společnosti velmi oblíbení. Zároveň jsou to ale velcí individuálové a egoisté. Zde právě může spoustu lidí narazit. Tito lidé totiž, ač jsou přátelští, v častých případech upřednostní sami sebe před ostatními. Disponují také velkou kreativitou, kterou rádi předávají dál. Vynikají tak často v uměleckých směrech a vším, co se k umění pojí.

Krevní skupina AB: Vyžíváte se v tajemnu

Krevní skupina AB je v Česku zastoupená nejméně. Má ji pouze 7% populace. Už jen to je tedy ukazatelem toho, že jsou tito lidé speciální. Mají rádi tajemno a ezoteriku, která je fascinuje a zajímá. Často přemýšlí velmi filozoficky a abstraktně. Tajemno, které je tak zajímá, se zrcadlí i v jejich osobnostech. Jejich chování ostatním často není jasné. Vysílají smíšené signály, které je potřeba rozklíčovat. Najdete-li si k takové osobě cestu, můžete si být jisti tím, že tato osoba bude vaším věrným parťákem na celý život a jen tak o ni nepřijdete.

 

Krevní skupina odhalí mnohé
Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku