Přejít k hlavnímu obsahu

Vyrábíte rádi? Je tu nový speciál pro kreativní život!

Časopis Mollie Makes patří ve světě mezi nejoblíbenější tituly s jedinečnými nápady na tvoření. Najdete v něm inspiraci z nejrůznějších oborů, ať už se chcete věnovat šití, háčkování, malování, pletení, nebo třeba vyrábění z papíru či kůže.

Návody jsou vždy doplněny fotografiemi postupu, a proto se výroba dekorací, bytových i módních doplňků stane zábavou pro každého! Nechybí ani zajímavý rozhovor s úspěšnou ženou, která se nebála změnit svoji profesi a začít podnikat v tom, co ji naplňuje a baví nebo nahlédnutí do dílny, kde vznikají pod rukama zkušené švadlenky Lally Chic úžasné retro zástěrky a další hezké kousky. 

mollie makes

 

 

Kompletní šablony k návodům z časopisu Mollie Makes si můžete stáhnout zde. Některé šablony je potřeba zvětšit a nebo si je vytisknout ve skutečné velikosti a jednotlivá PDF k sobě poté případně slepit: espadrilky ze strany 26, sedací vak ze strany 45 a maska na spaní ze strany 48. Pokud si nevíte rady s některým z anglických výrazů, které se u šablon ve skutečné velikosti vyskytují, porovnejte je prosím se souborem Kompletní šablony z časopisu Mollie Makes (ke stažení výše).