Přejít k hlavnímu obsahu

Andělská čísla: Každé z nich má jiný význam, máte některé vepsaná ve jméně? V tom případě vám to přináší blahobyt, štěstí a ochranu

Info ikona
anděl

Každé z andělských čísel má svůj význam. Některá znamenají ochranu, jiná štěstí a blahobyt. Někteří lidé mají dokonce andělská čísla vepsaná ve jménu. Nejste jedni z nich? Zjistěte, zda tomu tak je a jaký význam má právě vaše andělské číslo.

Co jsou to andělská čísla?

Andělská čísla jsou fenoménem, který vídají lidé po celém světě, bez ohledu na to, zda v anděle věří, či nikoliv. Možná i vám se stalo, že jste na hodinkách viděli 11:11 či 22:22, není to náhoda, jedná se o andělské vzkazy z vyššího zdroje. Andělských čísel je hned několik, každé má svůj specifický význam. Numerologie pracuje s andělskými čísly. Některé z nich můžete mít vepsané ve jméně i vy. Numerologie písmena dle tabulky převádí na čísla, a dále pak pracuje s jejich součty. Pokud se v součtu jména objeví andělské číslo, je to dobré znamení. Níže uvedeme andělská čísla a jejich význam s příklady jmen, která toto číslo obsahují. Pokud si chcete vypočítat osudové číslo jména svého dítěte a zjistit, zda obsahuje andělské číslo, zde je návod.

Úplněk v říjnu: Beran, Rak a Váhy zažijí nečekanou změnu, která jim může změnit život

svetzeny.cz

Info ikona
Gabriel

Andělské číslo 11

Jedenáctka je v andělské numerologii důležité číslo. Symbolizuje vnější síly, které nás chrání. Tento koncept najdete v myšlence andělů strážných. Pokud máte andělské číslo vepsané ve svém jméně, dohlížejí na vás andělé ochranitelé velmi bedlivě. Lidem s andělským číslem 11 vepsaným ve jméně bude v životě poskytnuto hodně příležitostí. V životě budou mít štěstí a prožijí spoustu radosti.

Příklady klučičích jmen obsahující andělské číslo 11: Libor, Vojtěch, Zdeněk

Příklady dívčích jmen obsahující andělské číslo 11: Irena, Miroslava

Andělské číslo 12

Andělské číslo 12 ve jméně znamená, že jeho nositele budou andělé podporovat v čemkoliv, pro co se rozhodne. Lidé s andělským číslem 12 si v životě splní i ty nejbláznivější sny. V životě si projdou vzlety a pády, ale nakonec pro ně vše dobře dopadne. Řídit by se měli svým srdcem a intuicí, nikoliv racionálně. Mohou se spolehnout na své tušení, protože jim našeptávají andělé.

Příklady klučičích jmen obsahující andělské číslo 12: Dominik, Jaromír, Jindřich

Příklady dívčích jmen obsahující andělské číslo 12: Anna, Vlasta

Andělské číslo 15

Toto andělské číslo představuje lásku, bohatství a hojnost. Osoba s tímto číslem vepsaným ve jméně se nemusí obávat o to, že by se jí v životě těchto věcí nedostávalo. Navíc jí je do vínku dána značná empatie a mírumilovnost.

Příklady klučičích jmen obsahující andělské číslo 15: Luboš

Příklady dívčích jmen obsahující andělské číslo 15: Alena, Hana, Jitka

Andělské číslo 17

Sedmnáct je andělským číslem, které s sebou nese požehnání. Andělé vás podpoří na vaší životní cestě, ať už se vydáte jakýmkoliv směrem. Lidé s andělským číslem 17 ve jméně jsou tvůrci vlastního osudu. Pokud budou poslouchat svůj vnitřní hlas, dokážou v životě velké věci.

Příklady klučičích jmen obsahující andělské číslo 17: Luděk

Příklady dívčích jmen obsahující andělské číslo 17: Marta, Olga, Radka

Astroložka hodnotí krásu znamení zvěrokruhu: Nejpřitažlivější jsou Vodnáři, Berani a Raci

svetzeny.cz

Andělské číslo 21

Lidé s andělským číslem 21 vepsaným ve jméně budou životní optimisté. I když se jim zrovna v životě nebude dařit, nikdy neztratí víru. Budou mít velké ambice a za svými sny půjdou s neuvěřitelnou vytrvalostí, odvahou a průbojností.

Příklady klučičích jmen obsahující andělské číslo 21: Marek, Radek, Štěpán

Příklady dívčích jmen obsahující andělské číslo 21: Alice, Edita, Eliška, Iveta

Andělské číslo 22

Lidé, kteří mají ve jméně vepsáno číslo 22, prožijí svůj život v míru a harmonii. Kariéru i životní směřování budou volit svým srdcem. Nesnažte se jim v tom zabránit, je to zbytečné. Jejich srdce je vede správně, potřebují jít za tím, co je bude bavit a naplňovat. Budou mít dost odvahy na to, aby ve svém životě provedli radikální změny.

Příklady klučičích jmen obsahující andělské číslo 22: David, Milan

Příklady dívčích jmen obsahující andělské číslo 22: Anežka, Milada

Zdroje: Sacred Scribe Angel Numbers, Sun Signs

Dcera by neměla fungovat jako váš terapeut aneb proč byste si neměla dělat z dcery nejlepší kamarádku

svetzeny.cz