Přejít k hlavnímu obsahu

Úplněk v říjnu: Beran, Rak a Váhy zažijí nečekanou změnu, která jim může změnit život

Info ikona
Horoskop

Úplněk ve znamení Berana přináší určité změny v životě tří znamení zvěrokruhu. Koho se to týká? Největší změny pocítí Beran, Rak a Váhy. Záleží ale jen na vás, zdali životní změny budou ve váš prospěch či nikoli.

Úplněk nás čeká 20. den tohoto měsíce a je ve znamení Berana. Energie a odhodlání, které charakterizují toto znamení zvěrokruhu, umožní cítit znovu krev v žilách. „Měsíc lovce“ ucítí všechna ostatní znamení zvěrokruhu, ale u některých přinese určité změny v životě, které budou zásadní! Tato znamení zvěrokruhu by měla být připravena na novinky:

1. BERAN

Úplněk ve znamení Berana dává znamení ohně hodně energie a síly. Je tedy pravda, že tento měsíc konečně najde odvahu vyřešit dlouho očekávané problémy a konflikty jednou provždy. Berani v tomto období dávají prostor své dominantní osobnosti a konečně mohou jasně vyjádřit, co cítí. Díky tomu se toho v jejich životě hodně změní.

2. RAK

Některá spojení prostě nevydržela a nedá se s tím nic dělat. Toho si 20. října všimne i Rak, protože konec vztahu nebo přátelství je za rohem. Vodní znamení by s tím mělo přestat bojovat a tuto pravdu prostě přijmout. Cokoli jiného by byla ztráta času, protože kde se jedny dveře zavřou, druhé se brzy otevřou.

3. VÁHY

Váhy chtějí zapomenout na minulost, ideálně hned, a konečně se podívat do budoucnosti. Ovšem v příštích několika dnech by vás mohl kontaktovat někdo, koho už dávno znáte. Váhy si myslí, že mají jasno a nechtějí "otevírat staré dvěře", ale někdy může druhá šance otevřít zcela nové možnosti. Váhy by se měly odhodlat a zjistit, co se stane. Hvězdy slibují, že budete mile překvapeni!

 

 

Krásná Tereza Bebarová udělala výjimku a pochlubila se svými dětmi. Holčičky vypadají jako pohádkové víly

svetzeny.cz

Tarotová předpověď na 13.-15. října: Kartářka radí, ve který den se vyplatí riskovat a kdy jednat diplomaticky

svetzeny.cz