Promotion
Promotion
Promotion

Tarotová předpověď na 13.-15. října: Kartářka radí, ve který den se vyplatí riskovat a kdy jednat diplomaticky

Promotion
Promotion

13. října – Dosáhněte životní rovnováhy

Král pohárů
Info ikona

Pro den 13. října vytáhla kartářka Alice Cross kartu Krále pohárů. Je to muž se srdcem na pravém místě, který si dnes rád vyslechne vaše nářky. Určitě někoho takového máte ve svém okolí i vy, ať už půjde o člena rodiny, kamaráda či kolegu. Svěřte se mu, neduste své pocity v sobě. Králem pohárů můžete být i vy pro druhé, pokud vás kamarádka žádá o schůzku, neodmítejte ji. Král pohárů je rozený diplomat. V tento den se vám jednoznačně vyplatí jednat taktně a diplomaticky. Dnes pozor na slova. Procvičte umění laskavosti a vstřícnosti, buďte k druhým milí, i když oni na vás možná nejsou. Jděte příkladem. Dnes se vám vyjeví moudrost našich předků, kteří se slovy uměli zacházet přímo magicky. Je možné, že vás dnes něco zaskočí či zmate. Zachovejte chladnou hlavu, vše se vyřeší. Dnes je skvělý den pro návštěvu psychologa i kartářky. Odpočívejte, pokud je to možné. Král pohárů také podporuje tvorbu lektvarů, dnes si doma připravte sirup či čaj vlastní výroby, bude mít léčivou moc.

14. října – Využijte svou chytrost

Rytíř mečů
Info ikona

Kartou pro 14. října je Rytíř mečů. Ten zavelel k tomu, abyste uvedli věci do pohybu. Stagnace vede do slepé uličky, dnes je třeba konat. Dnes budete oplývat chytrostí, nápady, které vám přijdou na mysl, rozhodně nezatracujte. Rytíř mečů bojuje za svého pána. I vy byste dnes neměli váhat, a postavit se za svou rodinu či kolegy, ukažte, co ve vás je. Pokud cítíte, že se někomu děje neoprávněné příkoří, jednejte. Nestůjte a nepřihlížejte nespravedlnosti. Pokud jste krátce v nové práci, dnešek bude den, kdy se zapíšete do povědomí ostatních. Snažte se, aby vás vnímali v co nejlepším světle, zůstaňte však věrní svým hodnotám. Dnes budete mistrně komunikovat, využijte toho. Hlavně se vyhýbejte milostným intrikám, dopadlo by to ve váš neprospěch.

15. října – Buďte samostatní

Tarot Královna mečů
Info ikona

Dnešek je zkouškou vaší samostatnosti, je to den spojený s Královnou mečů. Naslouchejte radám druhých, snaží se vám pomoci. Platí, že víc hlav víc ví. Pozor dnes na slibování, pokud nemůžete svému slovu dostát, raději jej ani nedávejte. Budujte dnes samostatnost a svobodné myšlení. Musíte se naučit přijmout zodpovědnost za své činy. Každý váš krok, který v životě uděláte, má své důsledky. Dnes dodržujte sebekázeň a disciplínu. Určitě bude spousta věcí, do kterých se vám v tomto sychravém počasí nechce pouštět. Přesto na sebe buďte tvrdí, přinese vám to sladkou sklizeň, stačí jen vydržet. Rozhodně se vyhněte pomlouvání druhých osob, dnes by se vám to mohlo obzvláště vymstít. Nad konstruktivní kritikou se zamyslete, není v ní kus pravdy? Buďte uctiví k sobě i k druhým. Pokud jste to vy, kdo je pomlouván či nespravedlivě kritizován, nastavte jasné hranice, nebojte se ohradit. Cokoliv odvážného dnes uděláte, bude po zásluze odměněno. Riskovat se dnes vyplatí.

Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

The Dark Mansion Tarot - LIMITED EDITION, výrobce Taroteca Studio

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion