Přejít k hlavnímu obsahu

Kateřina Brožová se pochlubila dcerou, která oslavila 20. narozeniny: Krásu zdědila po mamince

Info ikona
Brožová a Tomanová

Dcera Kateřiny Brožové před dvěma dny oslavila své dvacáté narozeniny. Vyrostla do krásy a je neskutečně podobná své mamince. Čemu se dnes Kateřina Tomanová věnuje? Jako malá měla dobře našlápnuto do světa modelingu, ale dnes to vypadá, že se vydá úplně jiným směrem.

Dcera Kateřiny Brožové oslavila 20. narozeniny

Dcera Kateřiny Brožové Kačenka oslavila 20. narozeniny. Jablko nepadlo daleko od stromu, Kačenka je celá maminka. Po mamince zdědila kvalitní blond vlasy i krásné oči. Její fotografii sdílela Kateřina Brožová na svém Instagramu s popiskem „Moje holčička má dnes 20. narozeniny. Všechno nejlepší Kačenko.“ Komplimenty od fanoušků se jen hrnuly. „Krásná, hezké ženy to mají v životě těžší, i když to tak nevypadá,“ napsala jedna uživatelka. Řada lidí zmínila, že Kateřina Tomanová zdědila svou krásu po mamince. „Nádherná jako její maminka. Přeji všechno nej,“ znělo jedno z přání k narozeninám.

Modelka z ní nakonec asi nebude

Kateřina Tomanová měla dobře našlápnuto do světa modelingu už v dětství. Už v sedmi letech absolvovala módní přehlídku, stala se součástí módní show návrhářky Natali Ruden. Za sebou už v tu dobu měla malou přehlídku v butiku věhlasné značky Dior. Kateřina Brožová tehdy pro Novinky uvedla, že nešlo o výdělek, modeling byl pro malou Kačenku pouhým zpestřením. Přesto se malá Kačenka tehdy domáhala odměny a ptala se své maminky, co ji za přehlídku koupí. "Kačko, dárek byl, že jsi tady mohla předvádět," dostalo se jí tehdy odpovědi od Kateřiny Brožové. Sedmiletá Kačenka si tehdy postěžovala, že módní přehlídka se neobešla bez problémů. Modely totiž předváděla společně se synem návrhářky Filipem, který popletl choreografii.

Časem se však ukázalo, že svět šoubyznysu asi nebude pro Kateřinu Tomanovou to pravé. Dle informací Aha Online Kačenka kdysi zpanikařila, když se k ní seběhl houf fotografů. „Asi z ní nebude herečka, zpěvačka, tanečnice nebo modelka. Zatím to vypadá, že z ní bude výtvarnice,“ sdělila tehdy Kateřina Brožová novinářům. Rozhodně nechtěla svou dceru do ničeho tlačit, u kariéry modelky či herečky totiž člověk musí počítat s pozorností médií i veřejnosti.

Chová lásku ke koním

Dnes to ale vypadá, že Kateřina Tomanová se možná nebude věnovat ani výtvarnictví. Z jejího Instagramu je totiž patrné, že chová velkou lásku ke koním. Sama se jezdectví věnuje, konkrétně parkuru. Závodí na světových soutěží, její Instagram je plný fotek a videí z nich. Na Instagramu ji sleduje téměř 4000 fanoušků, kdo ví, zda z ní jednou nebude influencerka. Kateřina Tomanová však nechce nic ponechat náhodě, je také studentkou vysoké školy. Studuje na Newton University, jako obor si zvolila Management a obchod. Je tedy možné, že se jednou nevydá v maminčiných šlépějích, ale bude spíše následovat vzor svého otce podnikatele Zdeňka Tomana. S tím se Kateřina Brožová rozvedla v roce 2004. V rozhovoru pro Deník se svěřila, že lituje, že dcera vyrůstala v neúplné rodině: „To, že moje dcera nevyrůstala v úplné rodině, beru jako osobní prohru. Snažila jsem se jí to vždycky všemožně vynahradit, být mámou i tátou zároveň. Na druhou stranu její otec vždy fungoval, jen vztahy mezi námi dvěma nebyly nějakou dobu ideální. O dceru se ale staral a zahrnoval ji péčí a láskou. V posledních letech máme i my dva bezvadný vztah a já jsem za to opravdu vděčná.“