Přejít k hlavnímu obsahu

Adele se pochlubila pořádně nadupaným dekoltem! Na fotografii byste už boubelku hledali jen stěží

Nejnovější fotografie zpěvačky Adele doslova očarovala fanoušky. Adele se objevila na titulní stránce časopisu Vogue a vzbudila doslova poprask. Jak se líbí fotografie vám?

Proměna, kterou prošla zpěvačka Adele je dechberoucí. Fanoušci ji lehce popichovali a nevšímali si její úchvatné figury ani obličeje a dožadovali se pouze dalšího alba. Zpěvačka nyní potvrdila na svém Instagramu, že nový singl vyjde 15. října a fanoušci jsou u vytržení. 

"Stačilo těchto 20 sekund a vím, že je to moje nejoblíbenější skladba na světě," napsal fanoušek a další se hned přidávají: "Nemůžu se dočkat. Adele je zde, aby zachránila muziku!"

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Teď už ale zpátky z oné fotografii, která si na Instagramu Adele vysloužila úctyhodných 6 milionů "srdíček". Jisté je, že do očí se zpěvačce dívat nebudete, ačkoliv ne jedna žena by ocenila kvalitu a krásu jejích černých linek, dekolt je to, co upoutalo pozornost všech. Není totiž běžné, aby vám zmizel tuk z celého těla, ale prsa zůstala. Adele se to podařilo. Jak? Na dotazy zatím neodpověděla, i když ji spousta fanoušků podezřívá, že podstoupila plastickou operaci. Co si myslíte vy? 

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Zpěvačka Adele se ukázala bez líčidel

Britskou hvězdu Adele známe všichni – boubelka s výraznou černou linkou a často i červenou rtěnkou. Všichni se mění a Adele není výjimka. Boubelkou už dávno není a nyní ukázala fanouškům svůj obličej bez líčidel.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Není to už příliš? Po nahých fotkách přichází Britney Spears s videem, kde se kroutí v prádle

Že šokuje Britney Spears, to jsme si zvykli. Ovšem její "oslava svobody" nebere konce. Tentokrát sdílela video, které nenechalo nikoho chladným, ovšem už i fanoušci nabírají pochyb a píší, jestli už toho nebylo dost.
svetzeny.cz