Přejít k hlavnímu obsahu

Není to už příliš? Po nahých fotkách přichází Britney Spears s videem, kde se kroutí v prádle

Info ikona
Britney Spears

Že šokuje Britney Spears, to jsme si zvykli. Ovšem její "oslava svobody" nebere konce. Tentokrát sdílela video, které nenechalo nikoho chladným, ovšem už i fanoušci nabírají pochyb a píší, jestli už toho nebylo dost.

Britney Spear není jen královna popu, ale také královna skandálů. Poté, co se začalo projednávat zrušení jejího opatrovnictví, začala zpěvačka přebírat zodpovědnost za svůj život a svým fanouškům to začala dávat pořádně najevo. Nahé fotky, zásnuby s přítelem a nyní video. Fanoušci Britney celou dobu podporovali s tím, že je skvělé, jak se cítí volná a dává to najevo. Nyní už ale i ti nejzarytější milovníci Britney píší, jestli už to není příliš. 

Nejbolestivější komentář

"Prosím, nenuť nás si myslet, že oni měli pravdu," napsal jeden fanoušek a pravděpodobně udeřil hřebíček na hlavičku. Narážel totiž na to, že Britney byla zbavena svéprávnosti, jelikož její otec tvrdil, že je Britney opravdu poblázněná a není možné, aby o sobě rozhodovala sama. 

"Je v pořádku přijmout svůj věk. Chápu, že máte nově nalezenou svobodu a vyjadřujete ji. Existují však mladé dívky, které zbožňují jednotlivce, jako jste vy. Skromnost a respekt ke svému tělu je lepší, než se jím ohánět. Jsem rád, že můžete mít konečně svoji svobodu zpět. Opatrujte se," napsal jeden fanoušek a dá se říct, že s ním většina souhlasí.

Jeden z fanoušků napsal: "Ukazuješ nám nové punčochy?" a pobavil tak mnoho účastníků celé diskuze. 

Co si myslíte vy o Britney a jejím novém videu?

 

Nejlepší přání k narozeninám? Vítězi jsou jednoznačně syn a manžel Nikol Leitgeb

svetzeny.cz

Říjen nepřeje každému. Pro Kozoroha, Berana a Raka přichází nejhorší měsíc v roce

svetzeny.cz