Promotion
Promotion
Promotion

Adele oslavila 33. narozeniny: Poznali byste zpěvačku bez líčidel na ulici a jak se během let změnila?

Promotion
Promotion

Zpěvačka se mění doslova před očima. Zatímco dříve ji lidé zazlívali, že vypadá příliš staře, po jejím úspěšném zhubnutí všem spadla brada. Adele se podařila shodit více než 40 kg díky speciální dietě, kterou prozradila v jednom z rozhovorů a vy si ji můžete přečíst zde.

Stejný hlas, jiná Adele

Trenér Adele, Pete Geracimo, sdílel mimo jiné fotografie, kde vidíte proměnu zpěvačky za posledních 11 let! „Toto vám ukazuje, že když se do něčeho pustíte, oddáte se tomu, věříte v proces a především to děláte sami pro sebe, dojdete ke skvělým výsledkům,“ napsal k fotografii trenér.

„Pokud chcete žít zdravější život, nedovolte nikomu říkat vám, že nemůžete… Toto je vaše cesta a vy jste kapitán, navigátor i posádka! Kdokoli jiný může stát stranou a nechat si svoje názory pro sebe,“ ukončil Pete motivační komentář k fotce.

Adele oslavila 33. narozeniny 

Po téměř měsíční pauze na Instagramu, sdílela zpěvačka tři fotky na svém profilu v den svých narozenin. Naposledy, když byla aktivní na svém profilu, sdílela „poděkování“ a rozplývala se nad tím, že uplynulo již 10 let od vydání její velmi oceňované desky 21. Fanoušci jsou jako na trní! Normálně by se pod nejnovější fotkou objevily komentáře o tom, jak je krásná, nyní je to ovšem jinak. Desítky komentářů se ptají pouze na to, kdy už konečně vydá nové album a zdá se, že se Adele dostává pod tlak veřejnosti.

Co se Adele ale musí nechat je to, že ve svých 33 letech je nádherná a prošla neuvěřitelnou odměnou, za kterou jí tleskáme!

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět Ženy 8/2021
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion