Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Citlivost není jejich silná stránka. Lev, Štír a Beran si servítky rozhodně neberou

Info ikona
Horoskop

U těchto znamení zvěrokruhu není neobvyklé, že přestřelí a nemají slitování s nikým za žádné situace. Jejich povaha je jednoduše drsnější než nás ostatních a pokud se pustíte do křížku s Berane, Štírem nebo Lvem, máte se na co těšit.

Jsou lidé, kteří řeknou svůj názor, ať se jich někdo zeptá, nebo ne, a často se z pohledu svých bližních chovají pobouřeně, bezcitně a netaktně-sami si své zprvu zpočátku neuctivé chování většinou ani neuvědomují. Důvodem mohou být hvězdy a znamení zvěrokruhu. Podle horoskopu postrádají tři znamení zvěrokruhu empatii a citlivost. Je tam to vaše?

Člověk marně hledá jakoukoli citlivost mezi těmito třemi znameními zvěrokruhu

BERAN

Berani jsou považováni za velmi temperamentní bytosti, které mají během diskusí a sporů krátkou pojistku a snadno explodují. Aniž by přemýšleli o tom, co říkají, v "horkém okamžiku" jim poznámky a slova uklouznou. Ohnivé znamení, které to tak vůbec nemyslí, ale přesto ubližuje ostatním lidem. V onu chvíli toto znamení zvěrokruhu postrádá jakoukoli stopu citlivosti. Ale jakmile se emoce uklidní, můžete téměř vždy mluvit s Beranem otevřeně o jejich netaktnosti a oni najdou způsob, jak se omluvit.

Týdenní horoskop: Vodnáři, Váhy a Lvi čeká týden plný nejoblíbenější podzimní aktivity

svetzeny.cz

ŠTÍR

Pro Štíry je často obtížné odhadnout situaci a podle toho se také chovat. Na jedné straně mají uzavřenou a tajemnou povahu, ale na druhé straně v mnoha situacích nemlčí a jsou jak balonek plný konfet, když ho prasknete. Vodní znamení si obvykle ani neuvědomuje, že mu někdy chybí potřebný instinkt a že svými výroky a svou přímostí uráží ostatní. Pokud si však Štíři všimnou, že přestřelili, obvykle kličkují, jak nejlépe dovedou, a snaží se to napravit a vyžehlit vzniklou situaci. Škoda, že někdy až příliš pozdě, že?!

LEV

Lvi rádi udávají tempo a vlastně veškeré dávkování energie, aby byli středem pozornosti. Aby toho dosáhli, dělají všechno možné a někdy dělají bezmyšlenkovitá prohlášení. Sebevědomé ohnivé znamení si v tu chvíli často ani nevšimne, že někdy pošlapává city druhých a ubližuje jim. Až v tiché minutě, kdy mají čas zamyslet se nad svým chováním, si Lvi obvykle uvědomí, jak byli necitliví a začnou mít výčitky. Nečekejte ale, že by se veřejně omluvili nebo uznali svoji chybu. Na to jsou příliš hrdí! 

Největší chyby, které plnoštíhlé ženy dělají při oblékání: Nejen neforemné bundy ale i tyto další podzimní outfity vám přidávají kila navíc

svetzeny.cz

Říjen nepřeje každému. Pro Kozoroha, Berana a Raka přichází nejhorší měsíc v roce

svetzeny.cz