Promotion
Promotion
Promotion

Horoskop: Citlivost není jejich silná stránka. Lev, Štír a Beran si servítky rozhodně neberou

Promotion
Promotion

Jsou lidé, kteří řeknou svůj názor, ať se jich někdo zeptá, nebo ne, a často se z pohledu svých bližních chovají pobouřeně, bezcitně a netaktně-sami si své zprvu zpočátku neuctivé chování většinou ani neuvědomují. Důvodem mohou být hvězdy a znamení zvěrokruhu. Podle horoskopu postrádají tři znamení zvěrokruhu empatii a citlivost. Je tam to vaše?

Člověk marně hledá jakoukoli citlivost mezi těmito třemi znameními zvěrokruhu

BERAN

Berani jsou považováni za velmi temperamentní bytosti, které mají během diskusí a sporů krátkou pojistku a snadno explodují. Aniž by přemýšleli o tom, co říkají, v "horkém okamžiku" jim poznámky a slova uklouznou. Ohnivé znamení, které to tak vůbec nemyslí, ale přesto ubližuje ostatním lidem. V onu chvíli toto znamení zvěrokruhu postrádá jakoukoli stopu citlivosti. Ale jakmile se emoce uklidní, můžete téměř vždy mluvit s Beranem otevřeně o jejich netaktnosti a oni najdou způsob, jak se omluvit.

ŠTÍR

Pro Štíry je často obtížné odhadnout situaci a podle toho se také chovat. Na jedné straně mají uzavřenou a tajemnou povahu, ale na druhé straně v mnoha situacích nemlčí a jsou jak balonek plný konfet, když ho prasknete. Vodní znamení si obvykle ani neuvědomuje, že mu někdy chybí potřebný instinkt a že svými výroky a svou přímostí uráží ostatní. Pokud si však Štíři všimnou, že přestřelili, obvykle kličkují, jak nejlépe dovedou, a snaží se to napravit a vyžehlit vzniklou situaci. Škoda, že někdy až příliš pozdě, že?!

LEV

Lvi rádi udávají tempo a vlastně veškeré dávkování energie, aby byli středem pozornosti. Aby toho dosáhli, dělají všechno možné a někdy dělají bezmyšlenkovitá prohlášení. Sebevědomé ohnivé znamení si v tu chvíli často ani nevšimne, že někdy pošlapává city druhých a ubližuje jim. Až v tiché minutě, kdy mají čas zamyslet se nad svým chováním, si Lvi obvykle uvědomí, jak byli necitliví a začnou mít výčitky. Nečekejte ale, že by se veřejně omluvili nebo uznali svoji chybu. Na to jsou příliš hrdí! 

Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion

Roční předplatné Svět Ženy

Svět ženy
Promotion
Promotion
Promotion
Promotion