Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop : Vodnáři, Váhy a Lvi čeká týden plný nejoblíbenější podzimní aktivity

Info ikona
Horoskop

Podzim na nás působí uklidňujícím dojmem. Naše tempo se zpomaluje a nejradši bychom ne jeden večer proleželi na gauči v obětí s milovaným člověkem. Tři znamení zvěrokruhu čeká obzvláště vydařený a romantický týden!

Čas dlouhých večerů na zahrádkách restaurací skončil, nyní se raději schováváme doma a zachumláme do peřin. A protože ve dvou se to lépe táhne, perfektní mazlivý partner je třešnička na dortu. Tři znamení zvěrokruhu čeká týden plný mazlících večerů. 

VODNÁŘ

Vodnář má po boku Venuši, což ho opravdu inspiruje. Cítí se vytoužený a polapený - a tento dojem není tak špatný. Protože má téměř magickou auru, která by mu mohla přinést novou známost a ne jednu! Pak ovšem nastává otázka, koho s sebou na ten gauč teda vezmete a kdo vaši vyhraje loterii!

VÁHY

Vahám v současné době chybí základní stavební kámen vztahů a sebevědomí-důvěra. A především vůči sobě. Tento říjnový týden je pro ni o to důležitější, protože si uvědomuje, že je oblíbená, ba dokonce milovaná! Nyní se stačí jen opřít a užívat si!

LEV

Zatímco mnoho dalších znamení zvěrokruhu to má tento týden těžké, Lev teprve nyní doopravdy začíná svoji krasojízdu: Ukazuje se v plné kráse a s pořádnou dávkou osobního kouzla-a to mu dělá neuvěřitelně dobře. Velká láska tam pravděpodobně (zatím) není, ale mazlivého partnera lze najít opravdu snadno!

Není to už příliš? Po nahých fotkách přichází Britney Spears s videem, kde se kroutí v prádle

svetzeny.cz

Nevyhazujte vymačkané citrony. Poslouží vám jako nejekologičtější pomocník v kuchyni

svetzeny.cz