Přejít k hlavnímu obsahu

Nevyhazujte vymačkané citrony. Poslouží vám jako nejekologičtější pomocník v kuchyni

Info ikona
Lemons

Jakmile je citron vymačkaný, vyhodíme ho. Zde si přečtěte, proč byste si měli nechat citrusové plody i nadále po vymačkání. Budete překvapeni, jak moc se mohou hodit.

Citrony se používají především v kuchyni. Nezáleží na tom, jestli v citronovém dortu nebo jako plátky ve vodě. Žluté ovoce dokáže mnohem více. Lze jej použít například jako posilovač krásy nebo jako prostředek při bolestech v krku a polykání. Citron se šťávou je ale v domácnosti také jinak nápomocný.

VŠESTRANNÝ CITRON

Citron je skutečný všestranný zázračný lék a má také pozitivní účinek při čištění. S vylisovaným ovocem odstraníte nepříjemný vodní kámen z umyvadla a kohoutků. Díky obsahu kyselin se vodní kámen sám rozpouští a film zároveň působí antibakteriálně. 

Info ikona
lemons

Desetiminutové jarní čištění ledničky. Ukládáte potraviny na správné místo?

Je vaše lednička na seznamu jarního úklidu? Můžete ji uklidit dokonale a to za pouhých deset minut. Budeme tak mít jeden nemilý úkol hned hotový a budete mít čas sama na sebe. Se Světem ženy vám ukážeme, jak na to.
svetzeny.cz

Myčka a citron- nejlepší společníci!

Zkuste vložit zbytky vymačkaného citronu do myčky, díky němu pak vaše myčka získá příjemnou ovocnou vůní. Pokud citron používáte pravidelně, je to nejlepší volba a především ekologičtější než jakýkoli chemický čisticí a ošetřující přípravek. Žlutou ovocnou kůru proto nevyhazujte, ale použijte v domácnosti ekologickou citronovou šťávu.

Říjen nepřeje každému. Pro Kozoroha, Berana a Raka přichází nejhorší měsíc v roce

Nechceme vám kazit náladu, ale tři znamení zvěrokruhu musí být nyní velmi silná– čeká vás těžký říjen s mnoha překážkami. Ale znáte to, po každé bouřce vyjde slunce.
svetzeny.cz

Nejlepší přání k narozeninám? Vítězi jsou jednoznačně syn a manžel Nikol Leitgeb

Jestli se chcete zasmát, profil Nikol Leitgeb neboli Nikol Štíbrové je jednoznačně to pravé. Herečka oslavila 35. narozeniny a sdílela video, kde jí přeje její manžel a syn. Pokud potřebujete zvednout náladu, tady jste na správném místě!
svetzeny.cz