Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop podzimu: Střelce, Štíry a Blížence čeká nejlepší období v následujících měsících

Info ikona
Horoskop

Podzim může být pochmurný, ale pro tři znamení zvěrokruhu budou výjimečný a nezapomenutelný. Proč? Hvězdy si pro vás připravily vskutku plodné a štěstím nabyté období. Přečtěte si, co vás čeká.

Podzim může být kouzelný! Své o tom brzy zjistí tři znamení zvěrokruhu, které čeká podzim plný štěstí a krásných momentů. 

1. Střelec

Letošní podzim bude snadný a uvolněný. Když léto končí, může se Střelec těšit na nádherné, zlaté období. 7. října se Venuše přesune do Střelce a zůstane tam až do 4. listopadu. Planeta lásky a peněz se usmívá na Střelce a zvyšuje intenzitu jeho romantického života a finanční stability. Všechno jde podle plánu a Střelec by si měl užívat čas, který ho čeká!

2. Blíženci

Blíženci jsou v opozici vůči Střelci, a proto mívají opačný sklon. Přesto obě znamení zvěrokruhu zažívají podobně dobrý podzim. Vzdušné znamení Blíženců je také pozitivně ovlivněno Venuší ve Střelci a získává silnou podporu vášně. Znamení zvěrokruhu se na několik týdnů cítí inspirováno a motivováno. Jakmile se Mars na konci podzimu (13. prosince) změní ve znamení zvěrokruhu Střelec, budou se Blíženci cítit obzvláště vyrovnaní a posilnění.

3. Štír

Štír je neodmyslitelně spjat s podzimní sezónou. Miluje na ní všechno, ať už je to Halloween, horké kakao nebo dýňová polévka. Není tedy divu, že i letos má Štír před sebou fenomenální podzim. Především vliv Marsu (30. října až 12. prosince) a Merkuru (5. listopadu až 23. listopadu) ve znamení Štíra způsobí, že znamení zvěrokruhu jiskří radostí ze života a dodává mu neuvěřitelnou energii.

 

Výživový poradce prozradil jednu jedinou radu, díky které zhubne každý v každém věku

svetzeny.cz

Kate Middleton oslnila svět ve zlatých šatech na premiéře filmu. Williamovi by mohl závidět každý

svetzeny.cz