Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton oslnila svět ve zlatých šatech na premiéře filmu. Williamovi by mohl závidět každý

Catherine, vévodkyně z Cambridge, zase jednou dokázala, že má styl a potvrdila, že je žena na svém místě. Podívejte se, jak to královské rodině slušelo a kdo se k manželům přidal na červeném koberci.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge přinesli v úterý na světovou premiéru nového filmu Jamese Bonda „Není čas zemřít“ v londýnské Royal Albert Hall záblesk královského lesku. Krásná Kate Middleton a její manžel princ William se prošli po červeném koberci s Williamovým otcem, princem Charlesem a Charlesovou manželkou Camillou, vévodkyní z Cornwallu, na premiéře plné hvězd, která se kvůli pandemii koronaviru dlouho odkládala.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Královská rodina je dlouholetým fanouškem Bonda. Vévoda a vévodkyně z Cambridge se naposledy zúčastnili filmové premiéry 007 v roce 2015 na zahájení filmu s názvem „Spectre“ a Charles a Camilla se představili na premiéře „Skyfall“ v roce 2012. Úterní premiéry se samozřejmě zúčastnil i sám James Bond, herec Daniel Craig, 53 let, v poutavém růžovém smokingovém saku.

Podle tiskové zprávy Clarence House tato slavnostní událost také sloužila jako finanční sbírka pro charitativní organizace podporující sloužící a bývalé členy tří zpravodajských agentur: Secret Intelligence Service, Security Service a GCHQ.

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

Říká se, že muži jsou z Marsu a pokud i tihle krasavci, tak je Mars opravdu krásná planeta. Podívejte se na 10 nejkrásnějších mužů, kteří okouzlili milion žen po celém světě.
svetzeny.cz
Mohlo by se vám líbit

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

Instagram na nás chrlí každý den desítky sexy fotek nebo polonahých krásek. Fanoušky aktuálně nejvíc zajímají nové sexy fotky pro módní značku Kim Kardashian. Kdo je na fotografiích? Megan Fox společně s Kourtney Kardashian. A nejsou to ledajaké fotky, jsou neuvěřitelně sexy.
svetzeny.cz