Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton oslnila svět ve zlatých šatech na premiéře filmu. Williamovi by mohl závidět každý

Info ikona
Kate Middleton

Catherine, vévodkyně z Cambridge, zase jednou dokázala, že má styl a potvrdila, že je žena na svém místě. Podívejte se, jak to královské rodině slušelo a kdo se k manželům přidal na červeném koberci.

Vévoda a vévodkyně z Cambridge přinesli v úterý na světovou premiéru nového filmu Jamese Bonda „Není čas zemřít“ v londýnské Royal Albert Hall záblesk královského lesku. Krásná Kate Middleton a její manžel princ William se prošli po červeném koberci s Williamovým otcem, princem Charlesem a Charlesovou manželkou Camillou, vévodkyní z Cornwallu, na premiéře plné hvězd, která se kvůli pandemii koronaviru dlouho odkládala.

Královská rodina je dlouholetým fanouškem Bonda. Vévoda a vévodkyně z Cambridge se naposledy zúčastnili filmové premiéry 007 v roce 2015 na zahájení filmu s názvem „Spectre“ a Charles a Camilla se představili na premiéře „Skyfall“ v roce 2012. Úterní premiéry se samozřejmě zúčastnil i sám James Bond, herec Daniel Craig, 53 let, v poutavém růžovém smokingovém saku.

Podle tiskové zprávy Clarence House tato slavnostní událost také sloužila jako finanční sbírka pro charitativní organizace podporující sloužící a bývalé členy tří zpravodajských agentur: Secret Intelligence Service, Security Service a GCHQ.

TOP 10 nejkrásnějších mužů na světě

svetzeny.cz

Megan Fox nafotila kampaň nahoře bez! "Jsi tak sexy, to není možné!," volají fanoušci

svetzeny.cz