Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton a princ William sdíleli novou rodinnou fotografii a snesla se na ně vlna kritiky

Info ikona
Královská rodina

Instagram kensingtonroyal

Kate Middleton a princ William jsou bezesporu jeden z nejsledovanějších párů na světě. Kam se hnou, tam jsou fotografové a davy fanoušků. Ani jejich sociální sítě nejsou zanedbatelné – na Instagramu je sleduje přes 12 milionů fanoušků! Není divu, že nejnovější fotky z londýnského divadla, kam zavítala královská rodina, byly otištěny na titulních stranách a šíří se médii po celém světě.

Kate Middleton a princ William sdíleli novou fotografii z rodinného večera se svými dětmi, princem Georgem, princeznou Charlotte a princem Louisem.

Fotografie byla pořízena během rodinného večera na speciálním pantomimickém představení ve slavném londýnském divadle Palladium. Svou krásou oslnila vévodkyně z Cambridge, která vynesla černé midi šaty, zatímco vévoda z Cambridge prošel po koberci v červeném svetru a černém saku. Jejich děti byly oblečeny v rozkošném svátečním oblečení, princ George měl pletený pruhovaný svetr, Charlotte zdobila červený koberec v kostkovaných šatech a Louis se předvedl v modrém kabátě s černým lemováním.

Akce se konala jako poděkování klíčovým pracovníkům a jejich rodinám za jejich úsilí v boji proti pandemii COVID-19 v letošním roce.

 

 

Info ikona
Královská rodina

Kritika královské rodiny

Ovšem vlna kritiky na sebe nenechala dlouho čekat! Královská rodina byla na červeném koberci bez roušek a to mnoho fanoušků pobouřilo. Ovšem uvnitř divadla všichni pravidla dodržovali a Kate s Williamem měli po celou dobu roušky na obličeji.

Info ikona
Kate a William

Vánoce v královské rodině

I letošní Vánoce spojené s koronavirem zasáhnou královskou rodinu a sváteční čas prožijí jinak. Poprvé za 32 let nebude královna Elizabeth trávit Vánoce v Sandrighamu.

„Po zvážení všech vhodných rad se královna a vévoda z Edinburgu rozhodli, že letos budou trávit Vánoce v klidu ve Windsoru,“ potvrdil mluvčí Buckinghamského paláce.

Přísná pravidla lockdownu by mohla vyřadit prince Williama včetně Kate Middleton ze seznamu hostů. Jelikož jejich děti (George, Charlotte a Louis) navštěvují vzdělávací instituce, zvyšuje se i riziko nákazy. „Riziko u dětí, které se ve škole mísí s ostatními, bude při rozhodování zohledněno,“ píše The Telegraph. A tak se celá rodina prince Williama bude možná muset držet dál od královny. Mohli by tak, oproti minulým třem rokům, letošní Vánoce trávit s rodiči Kate Middleton.

Pokud jde o prince Harryho a Meghan Markle, neplánují cestovat z Kalifornie. Koneckonců již minulý rok si nechali Vánoce s královnou ujít.

Princ Edward, třetí syn královny, a jeho rodina naopak stráví s Královnou vánoční prázdniny určitě. „Princ Edward a jeho rodina budou jedna ze dvou rodin v blízkosti Královny,“ uvedl mluvčí Buckinghamského paláce.

Stejně tak jako každý jiný, i královna Alžběta si přeje a doufá, aby se život vrátil v roce 2021 do normálu,“ dodal mluvčí.

Zařiďte si svůj vysněný život, který si zasloužíte! Stačí laskavost.

svetzeny.cz