Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton a princ William sdíleli novou rodinnou fotografii a snesla se na ně vlna kritiky

Kate Middleton a princ William jsou bezesporu jeden z nejsledovanějších párů na světě. Kam se hnou, tam jsou fotografové a davy fanoušků. Ani jejich sociální sítě nejsou zanedbatelné – na Instagramu je sleduje přes 12 milionů fanoušků! Není divu, že nejnovější fotky z londýnského divadla, kam zavítala královská rodina, byly otištěny na titulních stranách a šíří se médii po celém světě.

Kate Middleton a princ William sdíleli novou fotografii z rodinného večera se svými dětmi, princem Georgem, princeznou Charlotte a princem Louisem.

Fotografie byla pořízena během rodinného večera na speciálním pantomimickém představení ve slavném londýnském divadle Palladium. Svou krásou oslnila vévodkyně z Cambridge, která vynesla černé midi šaty, zatímco vévoda z Cambridge prošel po koberci v červeném svetru a černém saku. Jejich děti byly oblečeny v rozkošném svátečním oblečení, princ George měl pletený pruhovaný svetr, Charlotte zdobila červený koberec v kostkovaných šatech a Louis se předvedl v modrém kabátě s černým lemováním.

Akce se konala jako poděkování klíčovým pracovníkům a jejich rodinám za jejich úsilí v boji proti pandemii COVID-19 v letošním roce.

 

 

Info ikona
Královská rodina

Kritika královské rodiny

Ovšem vlna kritiky na sebe nenechala dlouho čekat! Královská rodina byla na červeném koberci bez roušek a to mnoho fanoušků pobouřilo. Ovšem uvnitř divadla všichni pravidla dodržovali a Kate s Williamem měli po celou dobu roušky na obličeji.

Info ikona
Kate a William

Vánoce v královské rodině

I letošní Vánoce spojené s koronavirem zasáhnou královskou rodinu a sváteční čas prožijí jinak. Poprvé za 32 let nebude královna Elizabeth trávit Vánoce v Sandrighamu.

„Po zvážení všech vhodných rad se královna a vévoda z Edinburgu rozhodli, že letos budou trávit Vánoce v klidu ve Windsoru,“ potvrdil mluvčí Buckinghamského paláce.

Přísná pravidla lockdownu by mohla vyřadit prince Williama včetně Kate Middleton ze seznamu hostů. Jelikož jejich děti (George, Charlotte a Louis) navštěvují vzdělávací instituce, zvyšuje se i riziko nákazy. „Riziko u dětí, které se ve škole mísí s ostatními, bude při rozhodování zohledněno,“ píše The Telegraph. A tak se celá rodina prince Williama bude možná muset držet dál od královny. Mohli by tak, oproti minulým třem rokům, letošní Vánoce trávit s rodiči Kate Middleton.

Pokud jde o prince Harryho a Meghan Markle, neplánují cestovat z Kalifornie. Koneckonců již minulý rok si nechali Vánoce s královnou ujít.

Princ Edward, třetí syn královny, a jeho rodina naopak stráví s Královnou vánoční prázdniny určitě. „Princ Edward a jeho rodina budou jedna ze dvou rodin v blízkosti Královny,“ uvedl mluvčí Buckinghamského paláce.

Stejně tak jako každý jiný, i královna Alžběta si přeje a doufá, aby se život vrátil v roce 2021 do normálu,“ dodal mluvčí.

Mohlo by se vám líbit

Zařiďte si svůj vysněný život, který si zasloužíte! Stačí laskavost.

Laskavost není ani hloupost, ani nemoc, je to ctnost, kterou bychom si měli nejen teď, v době adventu, pěstovat. Kvůli sobě, kvůli jiným, kvůli celému světu. Vyplatí se to.
svetzeny.cz