Přejít k hlavnímu obsahu

Kate Middleton stále není v pořádku. Blízký přítel rodiny prozradil princezniny plány na rok 2024

Pro britskou královskou rodinu nemá rok 2024 zrovna šťastný směr. Kate Middleton (42), která statečně bojuje s rakovinou, je stále mimo dohled veřejnosti. Princezna z Walesu si jako prioritu během své léčby určila soukromí, narozdíl od jejího tchána krále Karla III. Palác poskytuje pravidelně aktualizované informace o jejím stavu. Co prozradil tentokrát?

Na začátku roku otřásla britskou královnou rodinou a širokou veřejností zpráva o zdravotním stavu hned dvou členů. Princezně Kate a králi Karlovi III. byla diagnostikována rakovina, Kate navíc prodělala utajovanou operaci břicha. Britský král už je z nejhoršího venku a svědomitě plní své královské povinnosti. O princeznu Kate ale panují velké obavy.

Mohlo by se vám líbit

Chcete mít vzdělání jako královská rodina? Podívejte se, kolik stojí. Z těch částek se vám protočí panenky

Královská rodina má přístup k tomu nejlepšímu vzdělání na světě. Zatímco se královna Alžběta II. účasnila domácí výuky, potomci a další členové královské rodiny navštěvovali soukromé luxusní školy. Kolik jejich vzdělání stálo? Nejedná se o žádné zanedbatelné sumy.
svetzeny.cz

Kate Middleton podstupuje chemoterapii, soukromí je pro ni klíčové

Ve videu zveřejněném na X z účtu královské rodiny, který princezna sdílí se svým manželem, princem Williamem, vysvětluje, že její nedávná operace břicha v lednu byla úspěšná, ale testy odhalily, že „byla přítomna rakovina“. "Můj lékařský tým mi proto doporučil, že bych měla podstoupit preventivní chemoterapii a nyní jsem v raných fázích této léčby," řekla. Kate také pronesla, že „je každým dnem silnější“. Princezna neupřesnila, s jakým druhem rakoviny bojuje.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kdy se princezna z Walesu objeví na veřejnosti?

Spekulací okolo návratu Kate do veřejného života je mnoho. Nejnovější zpráva ovšem vyděsila tisíce příznivců královské rodiny po celém světě. Podle deníku Daily Beast Friday totiž Kate zrušila program na celý rok dopředu! „Bylo mi řečeno, že diář Kate je pro tento rok prázdný. Nic se neplánuje. Po zbytek roku se nemusí objevit na veřejnosti,“ prozradil zdroj blízký královské rodině. Údajný přítel princezny z Walesu a jejího manžela prince Williama také prozradil, proč Middleton během této doby upřednostňuje své duševní zdraví. „Klíčovou věcí pro ni nyní je vyhnout se jakémukoli stresu a pracovat na zlepšení svého zdravotního stavu.“

Mohlo by se vám líbit

Královská rodina zveřejnila unikátní záběry královny Alžběty, které dosud nikdo neviděl. Uvidíte její tajné zásnuby nebo chvíle s otcem

BBC získala zvláštní přístup ke stovkám soukromých domácích filmů natočených královskou rodinou, včetně klipů mladé princezny Alžběty s úsměvem na tváři, když dostala zásnubní prsten. Domácí filmy, které většinou natáčeli členové královské rodiny, pocházejí z 20. let minulého století.
svetzeny.cz

Aktuální informace o princezně Kate a její léčbě

Zatímco Kensingtonský palác oznámil médiím, že nebude poskytovat „průběžný komentář“ ke zdravotnímu stavu Kate, princ William sdělil, že si počátkem tohoto měsíce vedla „velmi dobře“ na návštěvě ostrovů Scilly poblíž jihozápadního pobřeží Anglie.

„Vrátí se k práci, až dostane zelenou od svých doktorů. Teď potřebuje prostor a soukromí, aby se zotavila," uvedl zdroj z královské rodiny pro americkou stanici NBC News. Královský tým také neustále apeluje na veřejnost, aby princezně dopřála soukromí, které potřebuje pro svoji psychickou pohodu. Dle interních zdrojů se všemi milovaná Kate naplno věnuje rodinným povinnostem a hned, jakmile dětem skončí škola, plánuje rodina odcestovat.

Zdroj článku