Přejít k hlavnímu obsahu

Radost v královské rodině: Princezna Eugenie porodila své druhé dítě. Syn dostal jméno značící čestnost

Britská královská rodina má velký důvod k radosti. Princezna Eugenie (33) přivedla na svět svého druhé potomka. Krásný syn získal vznešené jméno a princezna Eugenia ho dokonce poprvé ukázala všem fanouškům. Narodil se na konci května. Podívejte se, jak krásný chlapeček vypadá.

Mohlo by se vám líbit

Svůdná Megan Fox má nový účes! Fanouškům se ukázala jako zrzka a nezapomněla sdílel i napěchovaný dekolt

Megan Fox (37) patří už nějaký ten pátek mezi nejkrásnější herečky světa. V posledních letech ovšem patří spíš z influencerkám na Instagramu, než k dobře hodnoceným herečkám. Po provalení nevěry si smazal Instagram a zmizela ze světa. Nyní je zpátky!
svetzeny.cz

S úžasnou novinkou přišla na svém instagramu princezna Eugenie, která se pochlubila světu svým druhým dítětem. „Jack a já jsme se chtěli podělit o novinku, že se nám 30. května 2023 narodil náš malý chlapec Ernest George Ronnie Brooksbank, v 8:49 hodin a vážil 7,1 liber,“ odhalila fanouškům oblíbená členka královské rodiny.

Jméno s historií

„Je pojmenován po svém praprapradědečkovi Jiřím, dědovi Georgeovi a mém dědovi Ronaldovi,“ prozradila a fanouškům přidala i soukromou informaci o tom, jak se s malým Ernestem sžil jeho starší bratříček. „Augie už teď miluje být velkým bratrem,“ svěřila se.

Věděli jste, že...

Princezna Eugenie Victoria Helena se narodila 23. března 1990 v Londýně, jako druhé dítě prince Andrewa, vévody z Yorku, a jeho manželky Sarah, vévodkyně z Yorku. Jejím plným jménem je Eugenie Victoria Helena Windsor.

Princezna Eugenie je osmá v linii následnictví na britský trůn. Jejím dědečkem z otcovy strany je král Karel III., zatímco její babičkou je královna Alžběta II. Má starší sestru, princeznu Beatrice.

V roce 2018 se princezna Eugenie provdala za Jacka Brooksbanka, britského obchodníka a brand managera. Svatební obřad se konal v kapli svatého Jiřího na hradě Windsor.

Princezna Eugenie je známa svou aktivitou v charitativních organizacích a humanitární práci. Podporuje různé dobročinné projekty, včetně organizace The Teenage Cancer Trust a The Elephant Family, která se zabývá ochranou ohrožených druhů slonů.

Její titul je Jeho Královská Výsost princezna Eugenie ze Yorku.

Druhorozený syn princezny Eugenie

Zobrazit příspěvek na Instagramu
Mohlo by se vám líbit

Legendární fotografie z balkonu: Princ George se zapsal do historie, král a královna pozdravili statisíce fanoušků

Královská rodina završila korunovační den krále Charlese a královny Camilly tím, že se sešla na balkóně paláce a pozdravila příznivce v Londýně. Princ George (9), princezna Charlotte (8) a princ Louis (5) se připojili k dědečkovi v jeho velký den spolu se svými rodiči, princem Williamem a Kate Middleton .
svetzeny.cz

Skandály jsou jí cizí, je vzornou členkou královské rodiny

Princezna Eugenie nebyla předmětem výrazných skandálů ve veřejném povědomí. Je známo, že princezna Eugenie se v roce 2011 účastnila kontroverzního lovčího výletu do Španělska se svou rodinou, během kterého byli lovečtí psi použiti k zabíjení divokých prasat. Tento lov byl kritizován ze strany ochránců zvířat.

Princezna Eugenie také v roce 2018 vyvolala určitou pozornost díky svatbě se svým dlouholetým partnerem Jackem Brooksbankem. Svatba se konala v Kapli svatého Jiří na hradě Windsor a byla veřejně vysílána. I když tato událost byla převážně oslavou, někteří lidé vyjádřili svůj nesouhlas s tím, že za náklady na bezpečnostní opatření a provoz byl hradem Windsor částečně placený ze státních peněz.

Celkově lze říci, že princezna Eugenie je známá především svou charitativní prací a aktivismem spíše než skandály či kontroverzemi.

Zdroj článku
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku