Přejít k hlavnímu obsahu

Vánoční fotografie Kate a Williama s dětmi pro rok 2023 je odhalena. Fanoušky dojímá její výjimečnost

Kate Middleton a princ William odhalují novou rodinnou fotografii jako letošní vánoční přání. Princ George, princezna Charlotte a princ Louis neuvěřitelně vyrostli a černobílý snímek dojímá fanoušky po celém světě. Podívejte se, jak jim to sluší.

Jak vypadají Vánoce britské královské rodiny? Děti nesedí u stolu s rodiči, Harry a Meghan zřejmě budou chybět

To, že je život v britské královské rodině plný různých pravidel, je všeobecně známo. Některá tradiční pravidla královské rodiny jsou ale tak zvláštní, že je obyčejný člověk pochopí jen těžko. A stejně tak je tomu i o Vánocích. Jak tráví vánoční svátky ti, kterým v žilách koluje modrá krev? A dočkají se pozvání i Harry s Meghan?
svetzeny.cz

V sobotu princ a princezna z Walesu vydali své každoroční vánoční přání. Nová fotografie, kterou pořídil fotograf Josh Shinner na začátku tohoto roku, ukazuje pár pózující se svými třemi dětmi –princem Georgem (10), princeznou Charlotte (8) a princem Louisem (5).

Vánoční fotografie je jiná než ty předešlé

Klasická černobílá portrétní fotografie je pro Williama a Kate odchylkou. Obvykle sdílejí plnobarevné fotografie pořízené venku. Zdá se, že letošní snímek, který byl pořízen ve Windsoru, byl pořízen ve studiu. Pětičlenná rodina se loni přestěhovala do svého hlavního sídla z Londýna do Windsoru.

Loňské vánoční přání bylo překvapivé

Minulý rok princ William a princezna Kate překvapili fanoušky svým  dosud nejneformálnějším vánočním přáním. Sladký snímek pořídil Matt Porteous v roce 2022 v Norfolku a ukázal rodinu, jak se drží za ruce během slunečné procházky. O princi a princezně z Walesu je známo, že tráví školní prázdniny, víkendy a prázdniny se svými dětmi v  Anmer Hall, jejich venkovském sídle v Norfolku, a právě tam  se Kate prý cítí nejvíce jako doma .

Vánoční fotografie britské královské rodiny

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Kvíz: Boží hod, nebo Boží Hod? Nejčastější chyby, které dělají Češi v pravopisu. Otestujte se

Připravte se na zkoušku svých gramatických znalostí spojených s vánoční tématikou. Český jazyk není lehký sám o sobě, ale vánoční slova a psaní velkých a malých písmen jsou opravdu zapeklitá. Otestujte si svoje znalosti v zábavném kvízu, který prověří vaše umění gramatiky.
svetzeny.cz

Královská tradice na Štědrý den 

Na Štědrý den se očekává, že princ William, princezna Kate, princ George, princezna Charlotte a princ Louis vystoupí na tradiční procházku do kostela v Sandringhamu. Každé Vánoce chodí královská rodina do kostela sv. Máří Magdalény na sváteční mši, po které pozdraví příznivce. Poté se vydají zpět do Sandringham House, aby si užili tradiční sváteční hostinu.

Zdroj článku