Přejít k hlavnímu obsahu

Jak budou děti z královských rodin vypadat, až vyrostou: Princezna Charlotte se podobá matce, ze španělské princezny vyroste kráska

Info ikona
princezna Charlotte

Jak jednou budou vypadat urozené děti z královských rodin? S touto myšlenkou si pohráli grafici, podívejte se, jak do krásy vyroste princezna Charlotte španělská infantka Leonor a další dívky a chlapci, kterým v žilách koluje modrá krev.

Podívejte se, jak budou děti z královských rodin, až vyrostou

V následujícím krátkém videu si můžete prohlédnout, jak budou vypadat urozené děti z královských rodin v dospělosti. A týká se to nejen britské královské rodiny, ale i dalších urozených dětí. Grafici si pohráli i s podobou Leonor, kněžny asturské, která je domnělou dědičkou španělského trůnu a o dva roky mladší Infantkou Sofií, která svou starší sestru následuje v linii nástupnictví na trůn. Dále ve videu také uvidíte proměnu princezny Gabrielly Monacké, která je dcerou Alberta II. Monackého a kněžny monacké Charlene. Nechybí ani druhá v pořadí na švédský trůn, princezna Estelle.

 

Dále si můžete prohlédnout možnou budoucí vizáž Její královské Výsosti princezny Adrienne, která je nejmladší dcerou Madeleine Švédské. Ve videu uvidíte i její sestru, Leonore, vévodkyni z Gotlandu. Poslední z urozených dívek je Louise, belgická princezna. Ve videu se můžete podívat i na proměnu urozených chlapců, zjistěte, jak asi bude vypadat budoucí dědic monackého trůnu Jacques, princ Oskar Švédský či princ Nicolas Švédský, vévoda z Ångermanlandu.

Princezna Charlotte se podobá matce

Proměna princezny Charlotte v dospělou slečnu rozhodně nemohla chybět, ze všech urozených děvčátek je Charlotte nejznámější. Narodila se 2. května roku 2015 a neskutečně se podobá na svou maminku Catherine, vévodkyni z Cambridge. Stejně jako její maminka je i Charlotte módní ikonou, cokoliv si obleče z běžné konfekce, okamžitě mizí z pultů prodejen bleskovou rychlostí. Dokonce má tento jev už svoje pojmenování, ve Velké Británii mu říkají „Charlottin efekt“. Princezna je velmi akční dítě, možná jste o ní nevěděli, že miluje gymnastiku a tanec. Je také velkou milovnicí zvířat. Od malička trénuje jízdu na koni, první jízdu absolvovala už v pouhých 17 měsících. Také se věnuje zahradničení, učí se španělsky a dokonce i ráda vaří pro své rodiče.

Ze španělské princezny vyroste kráska

Všechny zmíněné princezny v článku jsou velmi krásné, včetně domnělé dědičky španělského trůnu Leonor. O té se tak často jako o Charlotte v našich končinách nemluví a nepíše, ve Španělsku však platí spolu se svou maminkou Letizií za módní ikony. Španělská korunní princezna letos v říjnu oslaví sedmnáctiny. Momentálně studuje ve Velké Británii. Navštěvuje United World College ve Walesu. Dvouleté studium na prestižní škole vyjde její rodiče na 67 000 liber. Jedná se o mezinárodní školu, kterou navštěvují studenti z přibližně 150 zemí světa. Princezna Leonor byla přijata zcela bez protekce, stejně jako ostatní musela absolvovat sérii testů a celé přijímací řízení proběhlo v anonymitě. Až nastoupí na trůn, bude první španělskou královnou od roku 1870, kdy abdikovala Isabela II. Jejím velkým koníčkem, který sdílí se svým otcem králem Filipem VI. Španělským, je lyžování.

Zdroje: Instagram Brightside, Wikipedia, Bustle, Hello Magazine, Hola, USA Today