Přejít k hlavnímu obsahu

Jak budou děti z královských rodin vypadat, až vyrostou: Princezna Charlotte se podobá matce, ze španělské princezny vyroste kráska

Info ikona
princezna Charlotte

Jak jednou budou vypadat urozené děti z královských rodin? S touto myšlenkou si pohráli grafici, podívejte se, jak do krásy vyroste princezna Charlotte španělská infantka Leonor a další dívky a chlapci, kterým v žilách koluje modrá krev.

Podívejte se, jak budou děti z královských rodin, až vyrostou

V následujícím krátkém videu si můžete prohlédnout, jak budou vypadat urozené děti z královských rodin v dospělosti. A týká se to nejen britské královské rodiny, ale i dalších urozených dětí. Grafici si pohráli i s podobou Leonor, kněžny asturské, která je domnělou dědičkou španělského trůnu a o dva roky mladší Infantkou Sofií, která svou starší sestru následuje v linii nástupnictví na trůn. Dále ve videu také uvidíte proměnu princezny Gabrielly Monacké, která je dcerou Alberta II. Monackého a kněžny monacké Charlene. Nechybí ani druhá v pořadí na švédský trůn, princezna Estelle.

 

Jako vejce vejci: Reese Whitherspoon, Angelina Jolie a další slavné matky své dcery nezapřou. Kdo porodil svou podobiznu?

svetzeny.cz

Dále si můžete prohlédnout možnou budoucí vizáž Její královské Výsosti princezny Adrienne, která je nejmladší dcerou Madeleine Švédské. Ve videu uvidíte i její sestru, Leonore, vévodkyni z Gotlandu. Poslední z urozených dívek je Louise, belgická princezna. Ve videu se můžete podívat i na proměnu urozených chlapců, zjistěte, jak asi bude vypadat budoucí dědic monackého trůnu Jacques, princ Oskar Švédský či princ Nicolas Švédský, vévoda z Ångermanlandu.

Manželka Justina Biebera čelí žalobě. Porušila údajně zákon, když vydala svoji novou značku kosmetiky

svetzeny.cz

Princezna Charlotte se podobá matce

Proměna princezny Charlotte v dospělou slečnu rozhodně nemohla chybět, ze všech urozených děvčátek je Charlotte nejznámější. Narodila se 2. května roku 2015 a neskutečně se podobá na svou maminku Catherine, vévodkyni z Cambridge. Stejně jako její maminka je i Charlotte módní ikonou, cokoliv si obleče z běžné konfekce, okamžitě mizí z pultů prodejen bleskovou rychlostí. Dokonce má tento jev už svoje pojmenování, ve Velké Británii mu říkají „Charlottin efekt“. Princezna je velmi akční dítě, možná jste o ní nevěděli, že miluje gymnastiku a tanec. Je také velkou milovnicí zvířat. Od malička trénuje jízdu na koni, první jízdu absolvovala už v pouhých 17 měsících. Také se věnuje zahradničení, učí se španělsky a dokonce i ráda vaří pro své rodiče.

Ze španělské princezny vyroste kráska

Všechny zmíněné princezny v článku jsou velmi krásné, včetně domnělé dědičky španělského trůnu Leonor. O té se tak často jako o Charlotte v našich končinách nemluví a nepíše, ve Španělsku však platí spolu se svou maminkou Letizií za módní ikony. Španělská korunní princezna letos v říjnu oslaví sedmnáctiny. Momentálně studuje ve Velké Británii. Navštěvuje United World College ve Walesu. Dvouleté studium na prestižní škole vyjde její rodiče na 67 000 liber. Jedná se o mezinárodní školu, kterou navštěvují studenti z přibližně 150 zemí světa. Princezna Leonor byla přijata zcela bez protekce, stejně jako ostatní musela absolvovat sérii testů a celé přijímací řízení proběhlo v anonymitě. Až nastoupí na trůn, bude první španělskou královnou od roku 1870, kdy abdikovala Isabela II. Jejím velkým koníčkem, který sdílí se svým otcem králem Filipem VI. Španělským, je lyžování.

Zdroje: Instagram Brightside, Wikipedia, Bustle, Hello Magazine, Hola, USA Today