Přejít k hlavnímu obsahu

Jako vejce vejci: Reese Whitherspoon, Angelina Jolie a další slavné matky své dcery nezapřou. Kdo porodil svou podobiznu?

Info ikona
Reese Witherspoon s dcerou Avou

Dcera Ava je své mamince Reese velice podobná.

Říká se, že jablko nepadá daleko od stromu. A v případě slavných hvězd a jejich dětí toto rčení, jak se zdá, platí dvojnásob. Některé slavné krásky se svými dcerami totiž podobu rozhodně nezapřou. Ty jsou jim nejen podobné, ale navíc začínají být také stejně úspěšné. Jaké slavné dcery jdou ve stopách svých známých a úspěšných matek?

Přemýšlela jste někdy o tom, jak moc se vám vaše děti podobají? Kouzlo přírody zkrátka nezapřeme. A dokazují to i celebrity, jejichž dcery jsou jim na vlas podobné. Podívejte se, jak vypadají dospívající děti hollywoodských hvězd.

Na další hvězdy, které podobu se svými dcerami rozhodně nezapřou, se podívejte do galerie.

Nejlepší manželé horoskopu: Je mezi nimi váš partner?

svetzeny.cz

Reese Whiterspoon s dcerou Avou

Nejstarší dcera Ava Phillippe oblíbené herečky Reese Whiterspoon vypadá skoro jako její dvojče. Herečka má dceru Avu s bývalým manželem americkým hercem Ryanem Phillippem. A právě Reese Ava rozhodně nezapře. Kromě toho, že se svou matkou sdílí Ava stejné rysy v obličeji i blond odstín vlasů, jde dvaadvacetiletá Ava také v matčiných profesních stopách. Věnuje se totiž světu herectví a modelingu.

Angelina Jolie a dcera Shiloh

Šestnáctiletá dcera Angeliny Jolie a Brada Pitta Shiloh Nouvel Jolie-Pitt  prošla před nedávnem velkou proměnou. Zatímco dříve vypadala spíš jako chlapec, nyní prokoukla a je z ní krásná mladá dívka, která své rodiče, zejména matku Angelinu, rozhodně nezapře. Nechala si narůst vlasy a začala nosit dívčí oblečení, což je oproti krátkému spíše pánskému sestřihu chlapeckému oblečení, které dříve Shiloh Nouvel nosila, výrazná změna. A nemohli si ji nevšimnout ani fanoušci Angeliny a její rodiny, kteří jsou z proměny Shiloh nadšení. Změna Shiloh nenechala chladné ani modelingové agentury, kteří se nyní s pracovními nabídkami pro Shiloh mohou přetrhnout.

Královská rodina: Nejnovější fotografie prince Williama s dětmi dojala fanoušky. Všichni se smějí od ucha k uchu, ale Kate chybí

svetzeny.cz

Madonna a dcera Lourdes Ciccone Leon

Madonina dcera Lourdes Leon po své matce sdědila nejen odvážný a výrazný styl oblékání, ale i podobu. Kromě odstínu vlasů, který má na rozdíl od Madony Lourdes tmavý, mezi nimi nenajdete nejspíš téměř žádné výrazné odlišnosti. Možná jen to, že na rozdíl od její matky královny popu, se Lourdes neplánuje vydat na kariéru zpěvačky, tedy alespoň prozatím ne. Daleko více ji totiž zlákal svět modelingu, kde se jí nabídky jenom hrnou.

Vanessa Paradis a Lily-Rose Depp

Jablko nepadá daleko od stromu. Tohle rčení rozhodně platí, alespoň v případě bývalé manželky Johnnyho Deppa modelky Vanessy Paradis a jejich dcery Lily-Rose Depp. Ta totiž rodinné geny rozhodně nezapře a vypadá naprosto stejně jako její matka. A podoba není to jediné, co mají Vanessa Paradis a její dcera Lily-Rose společného. Jejich kariéra je totiž spojená s luxusní značkou Chanel. Lily-Rose jde ve šlépějích své slavné matky a pro značku Chanel začala před nedávnou dobou pracovat jako modelka.

Cindy Crawford a Kaia Gerber

Jako vejce vejci. Alespoň u Cindy Crawford s dcerou Kaiou Gerber tento popis rozhodně platí. Dcera modelky je totiž od své matky téměř k nerozeznání. Není se tedy čemu divit, že i v tomto případě Kaia následuje modelingovou kariéru své matky, ve které se už teď tato dvacetiletá modelka vyhřívá na výsluní. Díky práci pro mnoho agentur a velkých kampaní už měla Kaia mnoho příležitostí ukázat svůj modelingový talent, který nepochybně zdědila po matce.

Zdroje: harpersbazaar.com, elle.com, cosmopolitan.com, youtube.com

Proč jsou Japonky proslulé svým mladistvým vzhledem, nízkou váhou a dlouhověkostí? Známe jejich tajemství

svetzeny.cz