Přejít k hlavnímu obsahu

Královská rodina: Nejnovější fotografie prince Williama s dětmi dojala fanoušky. Všichni se smějí od ucha k uchu, ale Kate chybí

Info ikona
princ William

Princ William sdílel novou fotku princezny Charlotte a princů George a Louise ke Dni otců. Kensingtonský palác dal letos ke Dni otců všem dárek: novou fotografii prince Williama a jeho dětí: princezny Charlotte a princů George a Louise. Zahraniční média hlásí, že královská rodina sdílela dosud neviděnou fotografii budoucího anglického krále a jeho dětí se sladkou zprávou pro všechny na celém světě, kteří tento víkend slaví Den otců.

"Všechno nejlepší ke Dni otců dnes otcům a dědům z celého světa!" zní nápis na Instagramu. Fotka se může zdát povědomá zarytým královským fanouškům, kteří si pamatují cestu královských na Blízký východ v roce 2021. Královské vánoční přání a letošní fotografie ke Dni otců vypadají, že vycházejí ze stejné sady fotografií, nasvědčuje tomu i šatník každého.

Minulý rok Kate a William navštívili Jordánsko, kde Kate žila dva roky se svou rodinou, když byla mladší. William navštívil zemi během královského turné v roce 2018.

Vloni si Cambridges připomněli Den otců sladkou fotomontáží oslavující Williama, který také loni náhodou slavil 39. narozeniny. Pocta zahrnovala také fotografie prince Philipa a prince Harryho a také foto ze svatby Kate a Williama, na kterém je vidět její otec Michael Middleton.

Připomeňte si loňské přání

Zdroj: Instyle.com