Přejít k hlavnímu obsahu

Nejlepší manželé horoskopu: Je mezi nimi váš partner?

Info ikona
pár - žena a muž

Zajímá vás, jestli je váš partner skutečně tak skvělý, jak ho vidíte vy sama? Možná vám napoví také jeho znamení horoskopu. Koho hvězdy předurčují k tomu, aby byl skutečně nejlepším manželem? Přinášíme vám žebříček čtyř znamení horoskopu, která si většinou vedou v manželství nejlépe.

Jaké vlastnosti ženy ocení, a které z nich dělají z partnera toho nejlepšího manžela? Jedno je jisté, každá dáma oceňuje na své drahé polovičce trochu něco jiného. A to je dobře. I přes to, že každé znamení má své pozitivní i negativní vlastnosti, právě pro manželství se v pomyslném žebříčku nejvíce hodí hlavně několik z nich díky povaze, kterou mají od narození předurčenou horoskopem. Komu je možné udělit titul nejlepší manžel?

Horoskop starých Egypťanů: Božská znamení prozradí vaši budoucnost

svetzeny.cz

Panna

Manžel ve znamení panny bývá pracovitý a navíc podporující. Pokud se váš partner narodil právě v tomto znamení, můžete si gratulovat, že jste jeho vyvolenou. Panny jsou puntičkáři a pečlivci, a stejně tak pečlivě si muži v tomto znamení vybírají svou partnerku. Pokud si tedy vybral váš partner právě vás, má k tomu dobrý důvod a rozhodně se nemusíte bát, že byste snad pro sklony muže panny být přehnaným detailistou nebyla pro svého milého dost dobrá. Panny dodrží všechno, co vám slíbí, navíc jsou vytrvalé, takže na případných neshodách s vámi bude ochotně pracovat. Jeho vytrvalost vás navíc také bude dobře motivovat, protože panny jsou zvyklé díky svému workoholismu a píli dosáhnout všeho co chtějí a tato touha bývá nakažlivá. Na manžela ve znamení panny je navíc možné se spolehnout i v těžkých časech, což je další nespornou výhodou takového manželství.

Ryby

Ryby jsou starostlivé a pečující. Pokud je váš partner narozený v tomto znamení, můžete si být jistá, že je to skutečně citlivý partner. Tento muž o vás bude rád pečovat za jakékoliv situace, což z něj dělá výborného manžela. Kromě toho, že se bude starat o to, aby vám splnil všechny vaše přání i potřeby, bude se také dobře starat o vaše potomky. Muži ryby totiž bývají výbornými tatínky, kteří to s dětmi umí. Navíc jim není cizí ani péče o domácnost. Svá rozhodnutí dobře zvažují a díky častému přemýšlení si dokáží přiznat své chyby a napravit je. Kromě toho všechny své činy pečlivě zvažují, takže nikdy nedělají unáhlená rozhodnutí. Další výhodou muže narozeného ve znamení ryb je to, že ryby dokáží dobře držet své slovo, takže se nemůže stát, že by vám něco slíbily a nesplnily to.

Numerologie podle čísla popisného vašeho domu či bytu: Žijete na správné adrese?

svetzeny.cz

Býk

Býci rozhodně dokáží být nejlepšími manželi z celého horoskopu. Jsou totiž pozorní, milující, ochranářští a hlavně stálí a oddaní. Jestliže se váš manžel narodil právě v tomto znamení, můžete si gratulovat. Zaujmout býka není snadné, protože mívá skutečně náročný vkus. Když už si vás ale vybere, je vytrvalý a bude o vás usilovat za každou cenu. Když se jim zrovna chce, umějí být pořádně romantičtí. Navíc máte štěstí, protože názor býci moc často nemění, takže máte velkou šanci, že vám vztah vydrží napořád. Býci jsou zodpovědní, takže vás váš manžel býk neopustí ani v těžkých časech a bude vám pevnou oporou. Býci nikdy úmyslně nezraní toho, na kom jim záleží. Kromě toho býci vědí, jak vydělat peníze, protože materiální zabezpečení rodiny je pro něj důležité, takže se s ním rozhodně mít špatně nebudete. Jedinou chybičkou na jinak skvělé povaze býka je jeho velká tvrdohlavost a urputnost, která býka nutí vrhat se do věcí rovnou po hlavě. Tuto vlastnost ale skvěle vyváží jejich stálost a loajalita, která jim zabraňuje dělat příliš bláznivá a riziková rozhodnutí. Býci si tak každý svůj další krok dopředu pečlivě zvažují.

Lev

Lvi bývají veselí a bezstarostní manželé. Kromě toho, že jsou to oblíbení lvi salonů, bavit vás bude lev i doma jako manžel. Lvi jsou sebevědomí jedinci, takže o svých manželkách nikdy nepochybují, a nemají potřebu je špehovat, žárlit na ně, nebo jim ubírat příliš mnoho osobního prostoru. Naopak vás lev ve vztahu nechá volně dýchat, dopřeje vám dostatek volnosti a svobody a bude jen z povzdáli pozorovat, jestli něco důležitého nepotřebujete. Kromě toho to lvi umí s dětmi, které dokáží spolehlivě zabavit. Je dost možné, že bude lev v manželství neustále rozesmávat častými vtipy i vás, protože jako správnému baviči mu humor rozhodně není cizí. Jejich bezstarostná a veselá povaha navíc manželkám lvů pomůže přečkat i problémy a těžké časy. Manželé lvi mohou své ženy potrápit snad jen svou přílišnou oblíbeností a společenskou povahou, která je neustále drží ve víru dění.

Zdroje: yourtango.com, timesofindia.indiatimes.com

Horoskop starých Egypťanů: Božská znamení prozradí vaši budoucnost

svetzeny.cz