Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie podle čísla popisného vašeho domu či bytu: Žijete na správné adrese?

Info ikona
Numerologie, číslo popisné

Ať už bydlíte v domě nebo v bytě, podle numerologie můžete zjistit, jak se v daném místě budete cítit. Víte, jaké číslo má váš domov? Pojďte to s námi spočítat.

Nejprve si zapište celé číslo svého domu nebo bytu (číslo, které máte na dveřích nebo poštovní schránce).
 Poté všechna čísla sečtěte a zjistěte jejich součet.
 Pokud například bydlíte v domě, který se nachází na adrese s číslem popisným 360/8., číslo vašeho domu je 3608.


Sečtete: 3+6+0+8=17 a snižte číslo 17 na jednu číslici: 1+7=8.
Váš domov bude nést tedy číslo 8.

Povaha dětí dle znamení horoskopu: Lvi bývají sebestřední, Raci potřebují cítit lásku

svetzeny.cz

V jakém domově bydlíte?

Pokud bydlíte v bytě, nezapomeňte k číslu popisnému připojit i číslo bytu stejným způsobem. V případě, že číslo bytu obsahuje písmeno, využijte následující tabulku pro číselný ekvivalent:

 

· 1 – A, J, S

· 2 – B, K, T

· 3 – C, L, U

· 4 – D, M, V

· 5 – E, N, W

· 6 – F, O, X

· 7 – G, P, Y

· 8 – H, Q, Z

· 9 – I, R

 

Pokud tedy bydlíte v bytě číslo 4C, budete počítat takto: 4+3, poté přičtete výsledné číslo čísla popisného. Objevte své číslo a jeho význam podle oblíbené numeroložky, intuitivní poradkyni a koučky štěstí Kari Samuels.

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Trojky značí umělce, jedničky zase velké ambice

svetzeny.cz

Domov s číslem 1

Podporuje nezávislost, inovaci, vynalézavost a vůdcovství. Tento domov je skvělý pro život, pokud jste OSVČ a pracujete mimo svůj domov. Je to ideální, pokud spolu žijí lidé, kteří si chtějí zachovat svou samostatnost a svobodu. Bydlení zde může posílit váš charakter, odhodlání a sebevědomí.

 

Domov s číslem 2

Zvláště dobře se hodí pro romantické partnery, nejlepší přátele a mladé rodiny. Bude zde vládnout láskyplná atmosféra, v níž se ostatní budou vždy cítit vítáni. Je to krásné místo pro ty, kteří jsou rádi obklopeni fotografiemi rodiny a přátel a rádi zvou lidi na návštěvy a oslavy.

 

Domov s číslem 3

Domov s číslem 3 má kreativní vibrace a je proto ideálním místem pro všechny umělecké duše. Tento dům bude mít veselou a optimistickou energii. Číslo 3 je zábavné a živé, takže je to skvělé místo pro veselá společenská setkání, další akce a spoustu zábavy.

Numerologie vašich minulých životů: Kým jste byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli

svetzeny.cz

Domov s číslem 4

Pokud rozvíjíte své podnikání, finance nebo rodinu, je to pro vás skvělý domov. Čtyřka je nejvíce uzemněná vibrace ze všech a souvisí se zemí, tedy nemovitostmi. Je to skvělé místo pro investice, ať už se týkají nemovitostí, akcií, financí, nebo dokonce vašeho vzdělání.

 

Domov s číslem 5

Pětka je ze všech čísel nejvíce společenské, takže je to skvělé místo pro ty, kteří rádi zvou lidi k sobě a baví hosty. S číslem 5 vás vždy čekají překvapení, takže pokud máte rádi vzrušení a dobrodružství, našli jste to správné místo. Ideální pro ty, kteří rádi cestují, poznávají nové lidi, zkoušejí nové věci a užívají si svobody.

 

Domov s číslem 6

Téměř každý člověk bude šťastný v domě s číslem 6. V tomto případě je nejlepší mít kolem sebe umění a krásu, takže byste chtěli svůj domov vyzdobit hezkými barvami, pohodlným nábytkem a rostlinami. Budete cítit potřebu pečovat o druhé a starat se o ně, bude se zde dařit dětem a zvířatům.

Numerologie: Osud mají děti vepsaný ve jméně. Máte doma malého dobrodruha, intelektuála či umělce?

svetzeny.cz

Domov s číslem 7

Domov s číslem sedm je ideálním místem pro introverty, jelikož energie místa vás bude nutit k hlubokému zamyšlení nad sebou samými. Pokud jste mystik, spisovatel, badatel nebo duchovní hledač, bude se vám zde líbit. 7 patří mezi soukromá vibrace a může být poněkud tajnůstkářská.

 

Domov s číslem 8

Podnikáte z domova? Pak je tento dům přímo určený pro vás. Tohle je to pravé místo, pokud jste podnikatel nebo jste jakkoli zaměřeni na kariéru! Osmička je číslem prosperity a hojnosti, takže zde bude podpořeno jakékoliv vaše finanční úsilí.

 

Domov s číslem 9

Devítka je číslem univerzální lásky a soucitu a vaše intuice bude na nejvyšší úrovni. Možná vám budou volat a navštěvovat vás lidé, kteří budou chtít poradit. Lidé budou přitahováni k vašemu domovu, díky vaší láskyplné energii. Prostě v domě s číslem 9 je vítán každý!

 

Zdroj: numerology, karisamuels