Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie podle čísla popisného vašeho domu či bytu: Žijete na správné adrese?

Info ikona
Numerologie, číslo popisné

Ať už bydlíte v domě nebo v bytě, podle numerologie můžete zjistit, jak se v daném místě budete cítit. Víte, jaké číslo má váš domov? Pojďte to s námi spočítat.

Nejprve si zapište celé číslo svého domu nebo bytu (číslo, které máte na dveřích nebo poštovní schránce).
 Poté všechna čísla sečtěte a zjistěte jejich součet.
 Pokud například bydlíte v domě, který se nachází na adrese s číslem popisným 360/8., číslo vašeho domu je 3608.


Sečtete: 3+6+0+8=17 a snižte číslo 17 na jednu číslici: 1+7=8.
Váš domov bude nést tedy číslo 8.

Povaha dětí dle znamení horoskopu: Lvi bývají sebestřední, Raci potřebují cítit lásku

Děti mají jedinečné osobnosti a také mají specifické potřeby, aby se jim dařilo. Jejich povahy i potřeby se mohou lišit podle jejich znamení horoskopu, podívejte se tedy, co vaše dítě může potřebovat na základě svých astrologických vlastností a jaký osobnostní rys je s jeho znamením spojován.
svetzeny.cz

V jakém domově bydlíte?

Pokud bydlíte v bytě, nezapomeňte k číslu popisnému připojit i číslo bytu stejným způsobem. V případě, že číslo bytu obsahuje písmeno, využijte následující tabulku pro číselný ekvivalent:

 

· 1 – A, J, S

· 2 – B, K, T

· 3 – C, L, U

· 4 – D, M, V

· 5 – E, N, W

· 6 – F, O, X

· 7 – G, P, Y

· 8 – H, Q, Z

· 9 – I, R

 

Pokud tedy bydlíte v bytě číslo 4C, budete počítat takto: 4+3, poté přičtete výsledné číslo čísla popisného. Objevte své číslo a jeho význam podle oblíbené numeroložky, intuitivní poradkyni a koučky štěstí Kari Samuels.

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Trojky značí umělce, jedničky zase velké ambice

Mohou opravdu čísla odhalit naše osobnostní rysy, inteligenci nebo životní rozhodnutí? Poslední číslice ve vašem roku narození prozradí mnohé. V jakém roce jste se narodili vy?
svetzeny.cz

Domov s číslem 1

Podporuje nezávislost, inovaci, vynalézavost a vůdcovství. Tento domov je skvělý pro život, pokud jste OSVČ a pracujete mimo svůj domov. Je to ideální, pokud spolu žijí lidé, kteří si chtějí zachovat svou samostatnost a svobodu. Bydlení zde může posílit váš charakter, odhodlání a sebevědomí.

 

Domov s číslem 2

Zvláště dobře se hodí pro romantické partnery, nejlepší přátele a mladé rodiny. Bude zde vládnout láskyplná atmosféra, v níž se ostatní budou vždy cítit vítáni. Je to krásné místo pro ty, kteří jsou rádi obklopeni fotografiemi rodiny a přátel a rádi zvou lidi na návštěvy a oslavy.

 

Domov s číslem 3

Domov s číslem 3 má kreativní vibrace a je proto ideálním místem pro všechny umělecké duše. Tento dům bude mít veselou a optimistickou energii. Číslo 3 je zábavné a živé, takže je to skvělé místo pro veselá společenská setkání, další akce a spoustu zábavy.

Numerologie vašich minulých životů: Kým jste byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli

Zjistěte, jaké je vaše osudové neboli životní číslo. Numerologové se shodují, že čísla jsou odrazem vašich minulých životů a zkušeností z nich. Kým jste asi byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli?
svetzeny.cz

Domov s číslem 4

Pokud rozvíjíte své podnikání, finance nebo rodinu, je to pro vás skvělý domov. Čtyřka je nejvíce uzemněná vibrace ze všech a souvisí se zemí, tedy nemovitostmi. Je to skvělé místo pro investice, ať už se týkají nemovitostí, akcií, financí, nebo dokonce vašeho vzdělání.

 

Domov s číslem 5

Pětka je ze všech čísel nejvíce společenské, takže je to skvělé místo pro ty, kteří rádi zvou lidi k sobě a baví hosty. S číslem 5 vás vždy čekají překvapení, takže pokud máte rádi vzrušení a dobrodružství, našli jste to správné místo. Ideální pro ty, kteří rádi cestují, poznávají nové lidi, zkoušejí nové věci a užívají si svobody.

 

Domov s číslem 6

Téměř každý člověk bude šťastný v domě s číslem 6. V tomto případě je nejlepší mít kolem sebe umění a krásu, takže byste chtěli svůj domov vyzdobit hezkými barvami, pohodlným nábytkem a rostlinami. Budete cítit potřebu pečovat o druhé a starat se o ně, bude se zde dařit dětem a zvířatům.

Numerologie: Osud mají děti vepsaný ve jméně. Máte doma malého dobrodruha, intelektuála či umělce?

Jaký osud jste vybrali vašemu dítěti? Dle numerologie jej mají děti vepsaný ve jméně. Naučte se, jak vypočítat osudové číslo jména dítěte. Zjistíte tak, zda máte doma kariéristu, intelektuála či umělce.
svetzeny.cz

Domov s číslem 7

Domov s číslem sedm je ideálním místem pro introverty, jelikož energie místa vás bude nutit k hlubokému zamyšlení nad sebou samými. Pokud jste mystik, spisovatel, badatel nebo duchovní hledač, bude se vám zde líbit. 7 patří mezi soukromá vibrace a může být poněkud tajnůstkářská.

 

Domov s číslem 8

Podnikáte z domova? Pak je tento dům přímo určený pro vás. Tohle je to pravé místo, pokud jste podnikatel nebo jste jakkoli zaměřeni na kariéru! Osmička je číslem prosperity a hojnosti, takže zde bude podpořeno jakékoliv vaše finanční úsilí.

 

Domov s číslem 9

Devítka je číslem univerzální lásky a soucitu a vaše intuice bude na nejvyšší úrovni. Možná vám budou volat a navštěvovat vás lidé, kteří budou chtít poradit. Lidé budou přitahováni k vašemu domovu, díky vaší láskyplné energii. Prostě v domě s číslem 9 je vítán každý!

 

Zdroj: numerology, karisamuels