Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Trojky značí umělce, jedničky zase velké ambice

Info ikona
numerologie

Mohou opravdu čísla odhalit naše osobnostní rysy, inteligenci nebo životní rozhodnutí? Poslední číslice ve vašem roku narození prozradí mnohé. V jakém roce jste se narodili vy?

Numerologie vychází především z principu, že čísla, která se nás přímo týkají nebo jsou ve vašem roku narození mají vliv na to, jaké máte pozitivní nebo negativní povahové vlastnosti, prostě to, jací jste. Každé číslo je spojeno s určitým prvkem, mezi přírodní prvky patří kov, voda, oheň, země a dřevo. Co na vás prozradí poslední číslice vašeho roku narození? Čísla ukáží více, než možná čekáte.

Rok končící na číslo 0 nebo 1

Jedinci, jejichž rok narození končí jedničkou nebo nulou jsou velmi silný a odolní již od přírody. Jejich přírodním prvkem je kov. Stejně jako kov jsou velmi tvrdí, neoblomní, ale zároveň flexibilní a tvární. Rádi zkouší nové věci a nebojí se jít vstříc nebezpečí. Tito lidé jsou velmi ambiciózní a mají jasně dané priority v životě. Milují výzvy a často s ostatními chtějí soutěžit. Jejich touha po majetku a luxusu je silná, což není vždy ideální pro jejich partnery, rodinu a přátele.

Rok končící na číslo 2 nebo 3

Tito lidé se rádi věnují uměleckým činnostem, srší nápady a jsou velmi vynalézaví. Zde je přírodním elementem voda. Musí pořád něco dělat. Nechybí jim empatie ani soucit a mají tendenci pomáhat druhým. Stejně jako voda nezůstává na místě, tak ani oni se dlouho neohřejí na jednom místě. Proto jste často na cestách nebo se stěhujete. K jejich špatným vlastnostem patří, že ve všem hledají chyby a komunikace s nimi může být občas složitá.

 

Numerolologie: Číslo popisné určuje energii vašeho domova. Číslo jedna je pro úspěšné, šestka značí rovnováhu

svetzeny.cz

Rok končící na číslo 4 nebo 5

Pro osoby, kteří mají poslední číslo v roku narození čtyři nebo pět je hlavním prvkem dřevo. Patříte mezi zvídavé a zajímavé osobnosti, kteří dokáží inspirovat ostatní. Rádi si lidi vyslechnete a poradíte. Máte skvělý všeobecný přehled a vaši přátelé vědí, že se na vás mohou kdykoliv obrátit. Zajímáte se o víc oborů zároveň, ale ostatní někdy mohou vnímat negativně vaše rady a tipy do života, které předáváte i bez požádání.

Rok končící na číslo 6 nebo 7

Tato čísla se dle numerologie pojí s živlem ohně. Patříte mezi velké dobrodruhy s divokou povahou, jste velmi impulzivní vášnivý a prožíváte emoce. Naleznete v sobě smyslnost, která přitahuje pozornost pohlaví. Pokud se dostanete do vztahu, tak jejich partner může často žárlit. Nebojíte se zakročit v nepříjemných situacích. Mezi vaše špatné vlastnosti patří bezohlednost a potřeba mluvit neustále o sobě.

Rok končící na číslo 8 nebo 9

Živlem čísla osm a devět je země. Tito jedinci patří k nejstálejším a nejspolehlivějším společníkům. Jsou velmi obětaví, logičtí a pragmatičtí. Většinou podnikají nebo mají značné úspěchy v práci. Lidem příliš nedůvěřují a raději si je nepouští k tělu. Mají často potřebu kontrolovat práci ostatních a jsou velmi tvrdohlaví. Měli by brát věci s větším nadhledem a lehkostí.

Zdroje: Numerology.com, horoskopy.blesk.cz, svetkreativity.cz