Přejít k hlavnímu obsahu

Numerologie vašich minulých životů: Kým jste byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli

Info ikona
Numerologie

Zjistěte, jaké je vaše osudové neboli životní číslo. Numerologové se shodují, že čísla jsou odrazem vašich minulých životů a zkušeností z nich. Kým jste asi byli v minulém životě a co jste si do tohoto života přinesli?

Jakou povahu mají jednotlivá čísla? O mystických číslech se hovoří jako o klíči k hledání souvislostí, existujících v lidském jednání a chování. Chcete porozumět sobě nebo svým blízkým? Odpověď naleznete v numerologii.

Květnová předpověď podle numeroložky: Co vás čeká podle čísla vašeho narození? Pětky by měly být opatrné, osmiček se bude držet stres

svetzeny.cz

Jak si spočítat své životní číslo

V numerologii je to druhé nejdůležitější číslo hned po datu vašeho narození. Jeho výpočet je snadný, získáte ho součtem celého data narození a redukujete na čísla 1–9.

Příklad:

Datum narození: 15. 8. 1991

Životní číslo je: 1 + 5 + 8 + 1 + 9 + 9 + 1 = 34 = 3 + 4 = 7

 

Vaše životní číslo by v tomto případě bylo 7.

Numerologie: Osud mají děti vepsaný ve jméně. Máte doma malého dobrodruha, intelektuála či umělce?

svetzeny.cz

Životní číslo 1

Tohle životní číslo má sklony k vůdcovství, mnoho odvahy a cílevědomosti. Lidé s životním číslem 1 byli v minulém životě někým významným, mohli být členy královské rodiny, důležitým politikem, duchovním představitelem či vojevůdcem. V tomto životě se kvůli tomu můžete cítit sami, v minulém životě jste totiž měli problém rozlišit, kdo je váš skutečný přítel. Nepouštíte si lidi příliš k tělu a můžete být často osamělí. Pozor si dávejte na tvrdohlavost a nadřazenost.

 

Životní číslo 2

Lidé s číslem 2 jsou velmi laskavý a intuitivní. Ve vašem minulém životě se vše točilo kolem vašich milostných vztahů. Nechali jste se jimi naprosto pohltit, je dokonce možné že vás to nakonec stálo život. Jste totiž člověk, který miluje celým srdcem a od partnera potřebujete oddanost. V tomto životě můžete cítit, že vám někdo chybí, ve skutečnosti teskníte po své velké lásce z minulosti. Lpíte často na majetku a malichernostech a špatně se vyrovnáváte se stresem.

 

Životní číslo 3

Osoba v životním číslem 3 je tvořivá, kreativní a nemá ráda nudu. V minulosti jste se jistě živili nějakou tvůrčí činností, jako spisovatel, malíř, sochař, architekt či zahradník. Netoužili jste po materiálním bohatství, chtěli jste se věnovat tomu, co vás baví a naplňuje. Máte duši bohéma, ale také jste si zakládali na své rodině, nejlépe vám bylo doma s nejbližšími. I v tomto životě chcete hlavně pohodu, rodinné štěstí a dělat to, co vás baví. Pozor na neklid, roztěkanost, přílišnou výbušnost a vznětlivost.

Dějí se vám špatné věci stále dokola? Zjistěte, zda není příčinou karmický dluh z minulého života

svetzeny.cz

Životní číslo 4

Číslo 4 mají lidé, kteří ve své minulosti prožili dobrodružný život, který byl také ovšem plný nástrah a nebezpečí. Proto jste nyní ostražití a je pro vás důležitá důslednost a pořádek. Hlavně se jednalo o vojáky a policisty, ale také vězeňské dozorce. Jste pravděpodobně fyzicky zdatná osoba a máte rádi pohyb. V tomto životě budete toužit po dobrodružství a nestereotypní práci. Nebudete se bát riskovat a využijete každou možnost, abyste mohli cestovat. Pozor si dejte na nedbalost, zbrklost a omezené vidění.

 

Životní číslo 5

Tato osoba k životu potřebuje pohyb, volnost a má ráda změny. Toto životní číslo v minulosti trpělo – hlady, bídou a nebezpečím. Váš minulý život byl zajisté náročný. Nejspíš rádi cestujete a snažíte si užívat si život plnými doušky, protože v minulosti tomu tak nebylo. Jste velmi citliví, ale dokážete se chopit šance. Máte sklony k nervozitě, neklidu a finanční záležitosti nejsou zrovna váš šálek kávy. Omezují vás pravidla, rozkazy a nenecháte se k ničemu nutit.

 

Životní číslo 6

Tohle životní číslo vám naděluje možnost rozhodování a vy budete velmi často stát před životními volbami. Váš minulý život jste zasvětili duchovnu a víře. Měli jste pevně danou rutinu, která se odvíjela od vašeho náboženství. Druhou možností je, že jste byli herci, nebo baviči, kteří rádi vystupovali. V tomto životě budete žít dle morálních zásad a hledat bezpodmínečnou lásku, což nebude snadné. Kladete důraz na materiální věci, často váháte a jste roztěkaní.

Vytáhněte si jednu ze tří run a podle předpovědi alchymistky zjistěte, zda můžete začít v květnu uskutečňovat své sny nebo vás čeká bohatství

svetzeny.cz

Životní číslo 7

Lidé s číslem 7 dávají přednost duševní práci a kvalitnímu životu. V minulém životě jste se pro někoho obětovali, možná pro rodinu, přátele nebo pro vlast. Je jisté, že jste v minulém životě byli dobří lidé, kteří pomohli druhým. Vaše víra byla velmi silná, což se promítá i do dnešního života. Ve svých morálních zásadách jste pevní a vždy dodržujete pravidla. Bude vám nejlépe v přírodě na horách nebo u moře. Vyvarujte se pesimismu a nepřístupnosti, můžete také trpět samotou.

 

Životní číslo 8

Osoba s osudovým číslem 8 je velmi ctižádostivá a touží po úspěchu. V minulém životě jste byli velmi bohatí. Buď jste se narodili do zlaté kolébky nebo jste si peníze vydělali výnosným a promyšleným obchodem. Peníze hrály ve vašem životě významnou roli. Není to jinak ani v současném životě, jste zaměřeni hlavně na materiální věci. Svá rozhodnutí děláte vždy racionálně, nenecháte se ovlivnit emocemi. Dejte si pozor na nadřazené chování, tvrdohlavost a náladovost.

 

Životní číslo 9

Pokud je vaše životní číslo 9, tak podnikáte často cesty a snažíte se získat životní zkušenosti. Nejsou pro vás důležité materiální věci, dáváte přednost lásce a přátelství. Ve svém minulém životě jste oplývali nadpřirozenými schopnostmi. Možná jste byli čarodějové, věštkyně, nebo léčitelé. Hodně jste cestovali i jako poustevníci, věčně jste byli sami a pomáhali druhým. Snadno se učíte a dokážete dobře komunikovat. Pozor si dejte na náladovost, citové vydírání a sklony k iluzím.


Autor článku: Monika Holemá

Zdroje: numerologie.najdise.cz, numerologie.cz, dama.cz