Přejít k hlavnímu obsahu

Vytáhněte si jednu ze tří run a podle předpovědi alchymistky zjistěte, zda můžete začít v květnu uskutečňovat své sny nebo vás čeká bohatství

Info ikona
Runy

Alchymistka Alice Cross vám přináší runovou předpověď pro měsíc květen. Vytáhněte si jednu ze tří run a zjistěte, co na vás čeká. Bude to duchovní síla nebo naleznete zdroj bohatství? Runy vám pomohou přinést odpověď.

Vytáhněte si svou runu

Na obrázku vidíte tři oblázky. Pod každým oblázkem se skrývá runový symbol. Dobře si oblázky prohlédněte, zavřete oči a chvilku přemýšlejte nad tím, ke kterému z nich to vaši mysl táhne nejvíce. Poté se podívejte na výklad níže podle čísla oblázku, který jste si vybrali.

Info ikona
Oblázky
Info ikona
Fehu

1 - Runa Fehu

Runa Fehu značí majetek a je archetypem bohatství. Kdysi bylo bohatstvím lidí jejich hospodářské zvíře, které jim zajišťovalo obživu nebo zdroj peněz díky prodeji či výměně. To je podstata i runy Fehu – cyklus věčné přeměny, kterou runa značí. Co je vaše pohyblivé bohatství nebo zdroj peněz? Zamyslete se nad tím, jak je rozpohybovat. Stanovte si cíle pro vaši prosperitu a nebojte se vyjít vstříc změnám, které uvedou váš majetek do pohybu. Nezapomeňte svůj stávající majetek udržovat ve stabilitě a v souladu s vámi. Runa Fehu sděluje poselství, abyste se otevřeli svému bohatství a hojnosti. Zamyslete se nyní, jak můžete zlepšit a následně stabilizovat svoji finanční situaci. To jsou otázky, na jejichž odpovědi je nyní ten správný čas a nikdy není pozdě začít.

Info ikona
Sig

2 – Runa Sig

Runový blesk Sig je archetypem Slunce. Runa Sowulo má obrovskou sílu, díky které můžete dosáhnout i těch nejvyšších cílů, jaké si lidská duše může představit. Buďte však pozorní. Tato runa s sebou přináší vysoké napětí, se kterým musíte správně zacházet. Jste na začátku svého nadcházejícího úspěchu, je tedy na čase odstranit špatné vlivy, které by vám mohly v úspěchu bránit. V čem se cítíte napjatě či nejistě? Zaměřte se na to a vytvořte pomyslný hromosvod pro tento blesk. Vaše cesta není přímá, je klikatá jako runa sama, musíte proto zůstat opravdu silní. Nyní si můžete začít plnit a uskutečňovat sny. Runa vám přináší silného ducha a skvělé fyzické zdraví od přírody. Runový blesk vás také ujišťuje, že dosáhnete vítězství, když se přenesete přes prohru, zvažte proto, co je pro vás skutečně důležité a pusťte se do toho. Byla vám dána velká moc, díky které jste si jistí ve svých volbách, směru i slovech. Jste obdařeni neodolatelným charismatem a přesvědčivostí. Slunce vás vyzívá, abyste ukázali světu, co umíte, sdělili své názory a přitom zůstali otevření pravdě a upřímnosti, kterou nesmíte vyměnit za tvrdohlavost a zarputilost.

Info ikona
Tyr

3 – Runa Tyr

Runa T pochází ze starých dob a je runou sebeobětování, králů a vůdců lidu. Stejně jako bůh války Týr, je tato runa runou války. Máte v ruce oštěp a je na vás, kdy a kam ho hodíte! Buďte spravedliví, jednejte a počítejte s „obětí“ pro danou záležitost, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků. Poselství runy zní, že při správném využití runy Tyr není nic nemožné. Ducha runy Tyr naleznete v podkrovních místnostech nebo gotických katedrálách, kde s ní můžete rozmlouvat o svých zdánlivě nemožných cílech. Runové šipky běžně potkáváte ve vašem životě, kdy vám tato runa pomáhá se rozhodnout, jakou cestou se chcete vydat. Ať už se rozhodnete jakkoliv, cesta vás vždy dovede k cíli. Můžete také ukázat druhým, jakou cestu či směr mají zvolit, není totiž náhoda, když k vám tato runa promlouvá. Poselství runy je takové, abyste se zaměřili na vás dům či objekt, ve kterém bydlíte. V každém řádném domě totiž runu Tyr naleznete a ta umožňuje obyvatelům domu duchovní orientaci. Domy s plochými střechami podporují pouze přízemní myšlení. Zkuste se nad tím zamyslet a nalezněte místo, kde se můžete s touto runou spojit, abyste získali schopnost zvládnout nemožné.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.