Přejít k hlavnímu obsahu

Září podle run: Zjistěte, co vás čeká. Vytáhnete si Is, Thurisaz, nebo Bar?

Info ikona
runa

Jaké bude vaše září? Vyberte si jednu ze tří run a zjistěte, co vás čeká a nemine. Předpověď budoucnosti dle run si pro vás připravila alchymistka a kartářka Alice Cross. Vytáhnete si runu Is, Thurisaz, nebo Bar?

Vytáhněte si jednu runu

Kartářka a alchymistka Alice Cross si pro vás připravila předpověď na září, tentokrát podle run. Princip je jednoduchý, zadívejte se na obrázek níže, přitom se soustřeďte na tento měsíc. Ke které runě vás to nejvíce podvědomě táhne? Pokud máte vybráno, níže hledejte číslo runy a podívejte se, jakou runu jste si vytáhli a co vás čeká.

Info ikona
Runy

Astrologická předpověď pro každé znamení na blížící se mystický úplněk 10. září: Nejvíce ovlivní Panny, ale i Střelce

svetzeny.cz

1. Runa Is

Info ikona
Runy

Není náhodou, že vás nejvíce zaujala runa, která symbolizuje železnou vůli. Přeneseně to znamená, že se září ponese v duchu pevného závazku. Rovná čárka symbolizuje zdvižený prst, který jako by říkal, ať zpomalíte a dáte si pozor. Tento měsíce je třeba krotit své emoce a činit rozhodnutí v klidu. Je to důležité víc než kdy jindy. Své problémy budete tento měsíc muset vyřešit pouze vy. Nelze od nich utéct a přenechat je někomu druhému. Runa Is klade důraz na vaši vůli. Máte moc měnit svůj život, tak se v září nedržte zpátky. Otázkou je, zda to opravdu chcete. Můžete stát před rozhodnutím vydat se obtížnou cestou, která však vede k vysněnému cíli, nebo zůstat stát na místě. Pokud si vyberete cestu vpřed, musíte počítat s tím, že to budete muset zvládnout sami. Runa Is je také symbolem římské jedničky, všímejte si jí, kde všude ji vidíte? Dovede vás navést na správnou cestu. Tak kráčejte v jejích stopách.

2. Runa Thurisaz

Info ikona
Runy

Odkryla se vám runa Thurisaz, která je symbolem ochrany a obrany. Tento runový znak má odrazit negativní energii a nepřátelské síly. V září budete pod jejím patronátem. Bude vás chránit. Pokud se cítíte ohroženi, pořiďte si ochranný amulet, můžete si jej vyrobit i sami. Noste jej blízko srdce, ideálně zavěšený na krku. Někteří lidé si také malují mocné ochranné znaky přímo na hruď. Zlé síly k vám pak neproniknou a nikdo vás nebude moci „očarovat“. V září byste se měli zamyslet nad tím, jak se oprostit od negativity a být více pozitivní. Pokud si v něčem nevěříte, nejprve danou oblast blíže prozkoumejte, až nabudete na sebedůvěře, věnujte se tomu naplno. Nechte si od ostatních pomoct v situacích, kdy si nebudete jistí v kramflecích – není to ostuda. Nesnažte se porovnávat s druhými. Máte v ruce silnou runu, která zajistí, že se vydáte správným směrem a nepřátelé se vám budou klidit z cesty.

Numerologická předpověď na září: Štěstí v lásce, psychické zatížení i kariérní úspěchy. Která událost je předpovězena právě vám?

svetzeny.cz

3. Runa Bar

Info ikona
Runy

Runa Bar souvisí s mateřstvím. Jejím poselstvím je vzdání holdu všem matkám. V září přinese do vašeho života pocit bezpečí a důvěry. Přeneseně značí mateřskou lásku, je to i runa zrození. Symbolizuje růst a vývoj. Tato runa vás nabádá k tomu, abyste v září měli na paměti, že věci musí růst a vyvíjet se přirozeně. Zároveň ale sděluje, že není dobré otálet a ztrácet čas. Ať už jste chtěli udělat cokoliv, není na co čekat, realizujte to v tomto měsíci. Nevymlouvejte se a podnikněte kroky, které vás k vysněnému cíli dovedou. Neohlížejte se na jistoty, nebojte se změny. Září je měsícem, kdy se můžete v životě posunout dál, vydat se na cestu za něčím novým a skvělým.

Zdroj: Alice Cross, vystudovaná alchymistka specializující se na tarotové výklady, historii alchymie, symboliku a tarotovou numerologii. Přetváří získané alchymistické poznatky do běžného života pomocí transformace. Přináší k vám alchymii moderní, ale zároveň tajemnou a tisíce let neměnnou. Je zakladatelkou prvního online alchymistického českého portálu Alchymistka.com

Zdroj článku