Přejít k hlavnímu obsahu

Hledáte stále své naplnění? Číslo životní cesty vám může pomoci najít vysněnou kariéru

Nevíte, co by vás v životě nejvíce naplňovalo v pracovní sféře? Číslo vaší životní cesty vás může informovat o tom, jaká kariéra vás učiní nejšťastnějšími. Věděli jste, že tajemství vaší kariéry spočívá v numerologii?

Numerologové tvrdí, že každé číslo má svou vlastní vibraci a přispívá k ovlivňování světa. Klíčové osobní údaje, jako je vaše jméno a datum narození, mají jedinečnou vibraci, která může vysvětlit vaše vlastnosti, silné stránky, životní cestu nebo osud. Mezi nejvýznamnější čísla patří jednoznačně vaše životní číslo. Číslo vaší cesty se vypočítá tak, že se sečtou všechna čísla vašeho narození a tento součet se sníží na jednu číslici.

Výpočet vašeho životního čísla

Řekněme, že máte narozeniny 10. listopadu 1981. Jednoduše sečtete všechny číslice.

10 + 11 + 1 + 9 + 8 + 1 = 40

4 + 0 = 4

Vaše životní číslo je 4

Číslo životní cesty 1

Klíčové vlastnosti: Nezávislý, jedinečný, motivovaný, iniciativní, odvážný.

Máte dobrý smysl pro orientaci a nepochybně vyniknete jako podnikatel. Další možnosti samostatného podnikání jsou dodavatel, řemeslník, zemědělec a fotograf nebo grafik na volné noze. Měli byste také zvážit práci v armádě nebo jako vedoucí pracovník, manažer prodeje, politik, televizní nebo rozhlasový producent.

Číslo životní cesty 2

Klíčové vlastnosti: Klidný, intuitivní, moudrý, soucitný, spolupracující.

Měli byste se věnovat kariéře, kde můžete uplatnit svou citlivost a zprostředkovatelské schopnosti. Byli byste skvělým diplomatem, právníkem, ministrem, politikem, učitelem, poradcem, pečovatelem, lékařem nebo zdravotní sestrou. Vaše sociální dovednosti naznačují, že vás bude bavit také práce barmana, číšníka nebo fyzioterapeuta.

Číslo životní cesty 3

Klíčové vlastnosti: Vtipný, kreativní, charismatický, společenský.

Pokud máte hudební, výtvarný nebo jiný talent vyberte si hudbu, televizi nebo divadlo. Případně se můžete věnovat reklamě nebo žurnalistice. Akademické dráze se věnujte pouze v případě, že se jedná o obor, kde jste schopni komunikovat s lidmi, např. psychologie, psychoterapie, biologie, farmaceutické a lékařské vědy. 

Mohlo by se vám líbit

Červenec podle numerologie: Bude pro vás tento měsíc emocionálně náročný, získáte odvahu nebo se objeví dluhy?

Jediné stabilní a trvalé číslo pro vaši numerologickou předpověď je vaše sluneční číslo. Podívejte se, jak ho spočítáte, a zjistěte svoji osobní předpověď pro měsíc červenec. Přinesou vám čísla odvahu, strach nebo se třeba budete muset zaměřit na váš bankovní účet?
svetzeny.cz

Číslo životní cesty 4

Klíčové vlastnosti: Svědomitý, pragmatický, spolehlivý, odhodlaný.

Jste obětavý a zodpovědný jedinec, který tvrdě pracuje na dosažení cíle a nikdy se nevzdává. Láká vás kariéra v oblasti účetnictví, auditu, redakce, nemovitostí, práva, inženýrství a analýzy. Byl by z vás nejlepší finanční plánovač a odborník na efektivitu. Díky svým organizačním schopnostem se uplatníte také jako projektový manažer.

Číslo životní cesty 5

Klíčové vlastnosti: Všestranný, charismatický, vynalézavý, komunikativní.

Jste jedinec, který touží po svobodě, dobrodružství a vzrušení. Láká vás kariéra v oblasti PR, žurnalistika, výuka, cestování, poradenství a prodej. Vyniknete v reklamě, rozhlase a v různých oblastech psaní a verbální komunikace a marketingu. Nejste ideální pro práci v režimu od 9 do 5 a lépe se vám daří v práci na volné noze.

Číslo životní cesty 6

Klíčové vlastnosti: Vstřícný, soucitný, podporující, nápomocný, vnímavý.

Jste jedinec hledající dokonalost, který chce pomoci udělat svůj kout světa hezčím místem. Lákají vás povolání zahrnující terapie, léčitelství, výživu, krásu, výzdobu interiérů, výuku, poradenství a pohostinství. Pokud vás láká pomáhat jiným, skvěle zapadnete jako sestra či doktor v nemocnicích, protože máte silnou empatii.

Číslo životní cesty 7

Klíčové vlastnosti: Analytický, intelektuální, nebojácný, intuitivní.

Jste jedinec hledající pravdu, který má přirozený instinkt pro rozplétání velkých problémů a hledání odpovědí. Přitahují vás povolání týkající se inovací, inženýrství, technologií, digitální komunikace, strategie a žurnalistiky. Můžete se také uplatnit jako detektiv.

Číslo životní cesty 8

Klíčové vlastnosti: Ctižádostivost, síla, organizovanost, svědomitost.

Jste odhodlaní dosáhnout cílů, které jste si stanovili na počátku života. Láká vás kariéra v oblasti obchodu, rozvoje nemovitostí, vedení, práva, řízení projektů, bankovnictví, financí a nemovitostí. Díky své píli budete šťastní také v účetnictví, finančnictví, medicíně, obchodování na burze, farmacii nebo v chirurgii.

Číslo životní cesty 9

Klíčové vlastnosti: Velkorysý, laskavý, vstřícný, kreativní, trpělivý.

Jste spravedlivý a starostlivý jedinec, který chce pomáhat ostatním lidem. Láká vás kariéra v oblasti učitelství, poradenství, sociální práce, tvůrčího umění, personalistiky, práce ve státní správě a sportu. Také se hodíte na spisovatele, malíře nebo hudebníka. Máte mnohé talenty a je jen na vás, zdali si zvolíte kreativní práci nebo takovou, která bude pomáhat ostatním.

Mohlo by se vám líbit

Numerologie: Poslední číslice vašeho roku narození vás odhalí. Trojky značí umělce, jedničky zase velké ambice

Mohou opravdu čísla odhalit naše osobnostní rysy, inteligenci nebo životní rozhodnutí? Poslední číslice ve vašem roku narození prozradí mnohé. V jakém roce jste se narodili vy?
svetzeny.cz

Zdroj: cosmopolitan, careeradvice, numerology

Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee dárkový balíček