Přejít k hlavnímu obsahu

Když duše bloudí: 3 snadné způsoby, jak najít smysl života a štěstí

Cítíte se nešťastní a unavení životem? Děláte práci, která vás nebaví, nenašli jste zatím svou spřízněnou duši a nespokojenost z vás jen sálá? To vše jsou známky toho, že vaše duše bloudí a ještě nenašla pravý smysl života a štěstí. Naštěstí však existují 3 snadné způsoby, jak ji správně nasměrovat.

Bloudění duše

Bloudění duše je nedílnou součástí života každého z nás. Život nemůže fungovat jako předepsaný scénář. I když jsou mezi námi lidé, kteří si od malička stanovili cíle, kterých v pozdějších letech dosáhli, není to pravidlem. Většina lidí se hledá, mnozí i celý život. Mějte na paměti, že je to normální proces. Často lidé v životě trpí výčitkami, že se nedostali tak daleko jako druzí. Avšak je třeba myslet na to, že každému z nás byla určena jeho unikátní cesta a do cíle někdo dorazí dřív a někdo později. To vůbec neznamená, že „opozdilci“ jsou o něco horší. Cesta k nalezení našeho pravého já může být trnitá, jen se rozhlédněte kolem sebe, určitě znáte spoustu lidí, kteří svou životní lásku našli až v pozdějším věku, stejně tak vysněnou kariéru vybudovali až později. Vyplatí se však vaší duši na cestě světem pomoci ji správně nasměrovat. Pokud totiž ze své životní cesty sejdete, můžete se cítit deprimovaní, smutní a dokonce postrádat smysl života. Níže uvádíme způsoby, kterými toho lze dosáhnout.

Mohlo by se vám líbit

Proč se stále zamilováváme do stejných typů lidí, kteří nás nakonec zklamou? Máme odpověď pro každé znamení zvěrokruhu

Uvízli jste v začarovaném kruhu, kdy vám připadá, že se stále zamilováváte do stejného typu partnerů, kteří vás všichni do jednoho zatím zklamali? Máme astrologické vysvětlení toho, proč tomu tak je. Týká se to všech znamení zvěrokruhu, zjistěte, v čem je „zakopaný pes“.
svetzeny.cz
Info ikona
Smutek

1. Samota není váš nepřítel

Řada lidí má panický (a zároveň pochopitelný) strach, že zůstanou sami. Bohužel je to pak vrhá do toxických vztahů a také tyto lidé často neumí „vyškrtnout“ ze života lidi, kteří jim ubližují. Tito lidé mohou v nejhorším případě ztratit i sami sebe. Je lepší být v jistých ohledech „sobec“ a myslet na to, co si v životě opravdu přejete vy. Ne vaše matka, partner, okolí, jen vy. O samotě budete mít dostatek času přemýšlet o vašich prioritách a cílech.

Info ikona
Samota

2. Prozkoumejte své ego

Všimli jste si někdy, že se chováte různě při styku s odlišnými lidmi? Je to důsledek potlačení vašeho pravého ega. Řada lidí si „nasazuje masku“, a to z různých důvodů. Někteří se bojí odsouzení, jiní se snaží vypadat lepší, někdo chce jen zapadnout do kolektivu. Jak však chcete navazovat opravdová přátelství a vztahy, když lidem nedáte šanci poznat, kdo ve skutečnosti jste? Cestou k šťastnějšímu životu je sebepřijetí. Nechte už na ostatních, jestli vás budou brát takové, jací jste. Pokud ne, tak vám vztah (ať už přátelský, nebo partnerský) s nimi nebyl souzen.

Mohlo by se vám líbit

Čtyři jezdci apokalypsy ve vztahu: Nenechte se jimi převálcovat, zničí každé partnerství!

Čtyři jezdci apokalypsy se objevují nejenom v Bibli. S tímto termínem pracuje i výzkumník Dr. John Gottman, který si tento termín vypůjčil, aby popsal čtyři největší vztahové problémy. Víte, které to jsou a jak se jim vyvarovat? Jejich síla je tak ničivá, že to žádný vztah neustojí!
svetzeny.cz

3. Objevte v sobě vaše vnitřní dítě

Vaše vnitřní dítě v sobě nese vlastnosti vaší duše, se kterou jste se narodili. Je velmi těžké se s ním znovu spojit, ale ne nemožné. Nejlepší technikou je vybavit si dětskou radost, kterou jste mívali. Určitě jsou na světe věci, které jste naprosto milovali, ale už je neděláte, ať už z důvodu nedostatku času nebo příležitostí. Je na čase se vrátit ke kořenům a objevit ztracenou dětskou radost. Také si vzpomeňte, jaké vlastnosti jste měli v dětství. Byli jste extrémně zvídaví, ale teď se kvůli časové vytíženosti na zajímavá místa nepodíváte, jak je rok dlouhý? Vyhraďte si na ně konečně čas. Uvidíte, že vám tato cesta zpět do dětství pomůže žít šťastnější život.

Info ikona
Dětská radost
Doporučená videa z partnerského webu z Lifee.cz: Tvoříme S Lifee Valentýnská Nádoba Na Svíčku
Mohlo by se vám líbit

Jak stará je vaše duše?

Pojem stáří duše nemá nic společného s tím, kolik vám je, ale s tím, kolika reinkarnacemi vaše duše prošla a kolik zkušeností v předchozích životech nasbírala.
svetzeny.cz