Přejít k hlavnímu obsahu

Vydejte se do hloubi své duše s Elen (a lesem)!

Info ikona
S Elen v lese

Cestu do lidského nitra nemusíte podstupovat jen v křesle u psychologa či psychiatra. Elen, terapeutka, která má sama za sebou trnitou cestu protkanou závislostmi na omamných látkách, se rozhodla podělit o to, co ji v životě nejvíce pomohlo ozdravit duši a nalézt cestu ke spokojenému, naplněnému životu. Při terapeutických lesních poutích pomáhá lidem vyslyšet svůj vnitřní hlas a pracovat s ním. Přidejte se k ní!

Naštěstí jsou pryč časy, kdy do nás média tlačila nerealisticky dokonale vypadající modelky a modely a hlavní pozornost se tak soustředila na lidský zevnějšek. Naopak se v současné společnosti začíná čím dál více klást důraz na psychickou stránku člověka a nalezení vnitřního klidu, duševní pohody a harmonie. A to nejen ve chvíli, kdy už má lidská duše problém. Důležitá je v této oblasti především prevence.

Své o tom ví i Elen, zakladatelka terapeutických lesních poutí. Než sama našla vnitřní spokojenost, vyzkoušela si několik extrémních poloh lidského bytí při kterých alkohol a další omamné látky nebyly výjimkou. Svůj nekonečný bludný kruh dokázala zastavit až v Branickém sanatoriu Moniky Plocové. „Za pár let se mi podařilo vytvořit celé své Bytí znovu a od základu. Byla, a někdy to ještě stále je, trnitá cesta plná nejistoty a zranitelnosti. Kráčím po ní však v pevném spojení se svou duší, díky kterému je tato cesta nejen bezpečná, ale i jedinečná a nádherná,“ prozradila Elen ke svému životnímu příběhu. Nyní se zabývá především zkoumáním kouzla obyčejného života, o kterém sama říká: „Vášnivě tento svůj každodenní život pozoruji a žasnu, co všechno se v něm skrývá. Není dne, kdy bych necítila jaký je to vlastně celé ZÁZRAK. Souběžně s tímto svým údivem a vděčností, píšu, masíruji, a předávám své zkušenosti se závislostí či jinými dramaty těm, kdo je potřebují.“

Info ikona
S Elen v lese

Její vlastní příběh tuhle ženu ovlivnil natolik, že se rozhodla pomáhat dál. Nabízí terapeutické lesní poutě S Elen v lese. Věří, že hlas lidské duše je v přírodě lépe slyšet a cítit. Svým klientům pomáhá při jedno či vícedenních poutích naslouchat jejich vnitřnímu hlasu, zkoumat ho a pracovat s ním. Další službou je S Elen v rovnováze. Formou konzultací pomáhá lidem v boji se závislostmi a jinými démony. Pracuje s nimi jako s vnitřními živly, které lze zkrotit. A nejenom to, lze je používat na tvoření, růst a mnoho jiných užitečných činností. Poslední možností, jak se s Elen setkat je při při masáži. Naše tělo, duše a mysl jsou úzce propojené. Masáže a celostní práce s tělem jsou dnes jedněmi z nejúčinnějších způsobů, jak přispět k psychické rovnováze a celkové harmonii v našem životě,“ uzavírá Elen. Více o ní a jejích službách najdete na selenvlese.com.

Info ikona
S Elen v lese
Měření