Přejít k hlavnímu obsahu

Proč se stále zamilováváme do stejných typů lidí, kteří nás nakonec zklamou? Máme odpověď pro každé znamení zvěrokruhu

Uvízli jste v začarovaném kruhu, kdy vám připadá, že se stále zamilováváte do stejného typu partnerů, kteří vás všichni do jednoho zatím zklamali? Máme astrologické vysvětlení toho, proč tomu tak je. Týká se to všech znamení zvěrokruhu, zjistěte, v čem je „zakopaný pes“.

Beran

Berani jsou v neustálém spěchu. Je to ohnivé znamení, které dříve jedná, než myslí. Kvůli tomu mohou uvíznout ve smyčce toxických vztahů. Svého partnera si totiž vybírají neuváženě a do vztahu jdou po hlavě. Naprosto ignorují varovná znamení i rady svých přátel. Zaslepeni emocemi a naivní vírou v to, že konečně našli toho pravého, si zadělávají na další zklamání.

Býk

Býk miluje celým svým srdcem a své naivitě předpokládá, že to jeho partner musí mít stejně. Navíc jsou to velmi tvrdohlaví lidé, kteří mají často klapky na očích a nevidí to, co všichni okolo. Zarytě svou novou lásku brání před okolím a nechtějí si připustit, že jejich partner pro ně není tím nejlepším.

Blíženci

Blíženci mají tendenci se snadno na druhé fixovat. Někdy se o nich v horoskopech mylně dočtete, že jsou extrémně přelétaví. Ano, Blížencům dělá dobře, když s nimi někdo flirtuje nebo jim projevuje náklonnost, to ale neznamená, že toto znamení neumí milovat a být věrné. Pokud Blíženec nabude pocitu, že našel toho pravého, úplně mu propadne. Zamiluje se tak intenzivně, že se nechá láskou zaslepit a mnohdy končí ve vztahu s někým, kdo to s ním nemyslí vážně.

Mohlo by se vám líbit

Velká tarotová předpověď na červenec: Jaké karty mu budou vládnout, co nás čeká v lásce, kariéře a zdraví?

Přinášíme vám velkou tarotovou předpověď na červenec. Jaké karty budou vládnout druhému letnímu měsíci v tomto roce? Zjistěte, co vám karty předpovídají v milostném životě, práci, financích a zdraví.
svetzeny.cz

Rak

Rak chce prožít svou pohádku se šťastným koncem. Mnohdy však citlivá, pečující a obětavá povaha Raků přitahuje lidi, kteří toho chtějí zneužít. Raci jsou velmi náchylní k tzv. spasitelskému komplexu, kdy jsou přesvědčeni, že oni jsou ti vyvolení, kteří svého partnera změní a „zachrání“. Raci by si měli uvědomit, že mezi dáváním a braní je ve vztahu nutné nastolit rovnováhu. Jejich laskavost a láska si zaslouží být opětována.

Lev

Lvi bývají povrchní a přisuzují zevnějšku partnera velkou důležitost. Přitažlivost ve vztahu je důležitá, ale Lvi to se svými požadavky (nejen na vzhled) často přehánějí. Místo aby se zaměřili na osobnost člověka, často se soustředí na povrchní věci. Lze jim poradit, aby příště dali šanci i někomu, kdo na první pohled nesplňuje všechny body na jejich seznamu. Hezká tvář není všechno, potřebujete k sobě laskavého a hodného člověka.

Panna

Panna víc miluje představu, jak by její životní láska měla vypadat než realitu. Je to určitě nejnáročnější znamení zvěrokruhu, které se na rozdíl od jiných do vztahů tolik nežene. I přesto ji to zcela před zklamáním neochrání, protože partnerovo pravé já se projeví až po čase a růžové brýle mohou klidně spadnout až po roce vztahu. Panny by měly dát šanci i lidem, kteří se jim na první pohled nezdají „dokonalí“, mohou je příjemně překvapit.

Mohlo by se vám líbit

Velká numerologická předpověď na červenec 2021: Čí vztah projde těžkou zkouškou, kdo zažije nejdivočejší měsíc a koho čeká nová láska?

Přinášíme vám velkou numerologickou předpověď na měsíc červenec. Stačí provést jednoduchý výpočet životního čísla a přečíst si, co vás v červenci čeká. Každé životní číslo čekají změny v jiné oblasti. Zjistěte, na co se musíte připravit vy.
svetzeny.cz

Váhy

Váhy jsou idealisté, chtějí vedle sebe partnera, který jim bude co nejpodobnější a bude je milovat stejně hluboce jako ony jeho. A z toho pramení zklamání, ne všechna znamení berou vztahy tak vážně. Váhy by si už na začátku vztahu měly ujasnit, jaké životní priority s partnerem sdílejí a zda od života chtějí to samé. Vyhnou se tak překvapení, až narazí na někoho, kdo se vůbec vázat nechce.

Štír

Štíři jsou hodně žárliví a potřebují vedle sebe partnera, kterému mohou důvěřovat. Mnohdy se však nechají okouzlit znameními, která preferují spíše volné vztahy. Štír si pak připadá zraněný a osamocený. Potřebuje vedle sebe někoho, kdo mu dodá pocit jistoty. Často však naráží na partnery, které jeho pocity nezajímají. Své partnery by si měl vybírat pečlivěji, aby předešel tomu, že úplně ztratí víru ve vztahy.

Střelec

Střelec je inteligentní znamení, pro kterého je svoboda na prvním místě. Potřebuje, aby si k sobě našel partnera, který to má stejně, jinak uvízne ve kruhu zamilovanosti, hádek a rozchodů. Ne každý má pro lehkovážné Střelce pochopení. Pokud se toto znamení rozhodne navázat vážný vztah, obvykle nemá problém partnera sbalit, protože je velmi okouzlující, ale má problém si ho udržet. Měl by rozhodně prodloužit dobu poznávání předtím, než s někým půjde do vztahu.

Mohlo by se vám líbit

Blíženci vyhledávají nové zážitky a rakům stačí domácí pohoda. Co by měla podniknout v létě jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Ještě stále nemáte naplánovaný program na léto a přemýšlíte o tom, co o prázdninách podniknout? Váháte mezi pobytem v kempu a dovolenou u moře? Možná vám pomůže s rozhodováním zvěrokruh. Co by měla v létě podniknout jednotlivá znamení?
svetzeny.cz

Kozoroh

Kozorohův věčný problém je, že se zamilovává do lidí, tří jsou naprostým opakem jeho samého. Zatímco on je věrný, pracovitý, praktický a uzavřený, fascinují ho vášniví, šarmantní, zábavní a i poněkud výstřední lidé. Sice se říká, že protiklady se přitahují, ale ne vždy to platí. Příliš moc rozdílů v pohledu na život, prioritách a představách o budoucnosti, může lidi rozdělovat. A na tento problém naráží Kozoroh. Měl by se naučit včas ukončit vztah, pokud to neklape.

Vodnář

Vodnáře fascinují silné, výrazné osobnosti. Pokud něco Vodnáři nevoní, tak je to průměrnost. Proto se vždy zamiluje do velmi charismatického člověka, bohužel má mnohdy smůlu a neustále dokola k sobě přitahuje lidi s narcistickou poruchou osobnosti. Do této pasti se nechá v životě chytit klidně několikrát. Vodnáři by si měli začít všímat jiných kvalit než je šarm a atraktivní vzhled. Sledujte, jakou celkovou osobnost partner má a zda je ochotný nejen brát, ale i dávat.

Ryby

Toto znamení bohužel přitahuje lidi, kteří nestojí o závazky, jako magnet. Ryby jsou hodně uzavřené, citlivé a stojí o pevné dlouhodobé vztahy. Pokud jim někdo lže, slibuje společnou budoucnost, a následně Ryby nechá, budou se z toho vzpamatovávat dlouho. Ryby by měly svou vrozenou opatrnost zacílit i na vztahy, příště si dobře prověřte, kdo je váš nový objev a promluvte si o tom, co od vztahu očekáváte.

Mohlo by se vám líbit

Psychologický test: Vyberte si jedny z osmi dveří. Vaše volba odhalí, po čem podvědomě toužíte a jaká budoucnost vás čeká

Chcete nahlédnout do svého nitra, zjistit po čem podvědomě toužíte a jaká vás čeká budoucnost? Pak pro vás máme připravený jednoduchý psychologický test, ze kterého zjistíte zajímavé věci, které se týkají vás a vašeho života. Nebudete věřit, kolik toho o vás prozradí výběr 1 z 8 dveří.
svetzeny.cz