Přejít k hlavnímu obsahu

Blíženci vyhledávají nové zážitky a rakům stačí domácí pohoda. Co by měla podniknout v létě jednotlivá znamení zvěrokruhu?

Info ikona
Horoskop

Ještě stále nemáte naplánovaný program na léto a přemýšlíte o tom, co o prázdninách podniknout? Váháte mezi pobytem v kempu a dovolenou u moře? Možná vám pomůže s rozhodováním zvěrokruh. Co by měla v létě podniknout jednotlivá znamení?

Zatímco raci milují, když mají svou pohodu, energičtí berani chvíli neposedí. Každé znamení zvěrokruhu ocení jiné prázdninové aktivity. Jaké letní radosti vám předurčuje horoskop?

Kozorozi

Kozoroh je velmi chytré a přemýšlivé znamení, zároveň jsou ale lidé v tomto znamení pěkní paličáci. Pokud kozoroha budete zvát na událost, o kterou nestojí, dá vám to nekompromisně najevo a rozhodně se nenechá přemluvit. Dalo by se říct, že je ochotný dělat všechno a nic. Je možné, že i v létě bude raději studovat v knihovně nebo pracovat přesčas na povinnostech v práci. Když ale bude mít zrovna uvolněnou náladu, potkáte ho s přáteli na skleničce. Když se kozoroh rozhodne jet na dovolenou, bude pravděpodobně volit luxusnější hotely s dokonalým vybavením, za které si připlatí raději než za suvenýry.

Psychologický test: Vyberte si jedny z osmi dveří. Vaše volba odhalí, po čem podvědomě toužíte a jaká budoucnost vás čeká

svetzeny.cz

Vodnáři

Vodnáři patří mezi akční vzdušná znamení, která nesnáší nudu. Navíc lidé narození ve vodnáři milují přísun nových informací. Pravděpodobně tak budou v létě nejčastěji vyhledávat poznávací výlety a zájezdy s exkurzemi do muzeí, historických památek i do přírody. Naopak asi jen málokdy potkáte vodnáře, jak se v klidu opaluje na lehátku u vody. Po pár minutách by se totiž začal nudit. Dovolená ve znamení přílivu nových událostí je tedy pro tohle vzdušné znamení ideální.

Berani

Energičtí berani vyhledávají i o prázdninách společenské události. Mezi nimi si ale pečlivě vybírají. Nejraději většinou vyráží s přáteli do oblíbených restaurací, nepohrdnou ani dobrým jídlem a gurmánskými zážitky. Zatímco diskotéky a zábavy jim nejsou cizí, v kavárně nebo muzeu na ně už tak často nenarazíte.

Velká numerologická předpověď na červenec 2021: Čí vztah projde těžkou zkouškou, kdo zažije nejdivočejší měsíc a koho čeká nová láska?

svetzeny.cz

Býci

Býci patří mezi vybíravé gurmány a fanoušky luxusu. Mají rádi pohodu a klid, ale zároveň nepohrdnou poznávací dovolenou all inclusive nebo víkendem na rybách. Právě toto znamení se totiž velmi hodí pro rybaření díky své stálosti, trpělivosti a vytrvalosti. Pravděpodobně tedy býky potkáte v lepších restauracích, do kterých si zajdou po návštěvě kina či divadla. Nenechají si ujít ani zájezd do zajímavé destinace s krásným ubytováním, rozmanitými plážemi a čistou vodou. Rádi se potápějí a tráví čas se svou rodinou, takže jezdí především na rodinné dovolené. Býci se drží svých zásad a koníčků. Protože jsou tvrdohlaví, dělají především to, co už dobře znají a co je baví.

Blíženci

Blížencům nevadí změny, jsou přizpůsobiví, mají rádi nové zážitky a nesnášejí stereotyp. V létě je proto potkáte kdekoliv, pravděpodobně pokaždé někde jinde. Rádi poznávají, výletí, ale blíženec v nostalgické náladě také rád diskutuje u sklenky dobrého vína a vydrží i dlouhé opalování u vody. I jejich aktivity tak záleží na jejich momentální náladě, která je proměnlivá. Rádi jezdí na dovolené do zajímavých míst, kde je co poznávat. I v domácím prostředí se ale blíženci dokáží dobře zabavit. V létě nepohrdnou koupalištěm ani vodními sporty či setkáním s přáteli. Dalo by se říct, že blíženci jsou natolik přizpůsobiví, že když je zastihnete v dobré náladě, podniknou s vámi téměř cokoliv.

Horoskop: Tato znamení čeká v červenci těžké období

svetzeny.cz

Raci

Raci jsou jedním z nejklidnějších znamení zvěrokruhu. Pravděpodobně i v létě si tak vystačí s prací na zahradě nebo s relaxací u své oblíbené knihy. Rádi vyrážejí do přírody a tráví čas se svou rodinou. Potkáte je na houbách nebo na procházce v přírodě. Naopak se vyhýbají diskotékám a hlasitým zábavám, které dokáží narušovat jejich vnitřní pohodu.

Lvi

Sebestřední a společenští lvi se cítí dobře všude tam, kde se něco děje a kde mohou být středem pozornosti. A to platí v létě dvojnásob. Nepohrdnou proto zajímavými koncerty ani vesnickou zábavou. Milují oslavy narozenin, kde se většinou rádi ujmou výřečných proslovů. Ani v létě lvi nebudou sedět v koutě, proto nemohou chybět na žádné akci, která se jim zrovna namane.

Panny

Rozvážné panny patří mezi skvělé organizátory zbožňující řád a pořádek. Skvěle se vyjímají jako organizátoři různých společenských událostí a oslav, které pozvedají na lepší úroveň. Těchto schopností využívají i v létě, takže vám budou výbornými průvodci při poznávacích výletech, které zároveň sami zorganizují nebo nepostradatelnými pomocníky při plánování grilovačky s přáteli.

Strážní andělé: Víte, jak poznáte, že nad vámi drží ochrannou ruku? Video vás přesvědčí o tom, že skutečně existují

svetzeny.cz

Váhy

Váhavé váhy nevědí v létě kam dříve skočit. Často jim dává zabrat vyvážit soukromí život s prací. A to i v létě. Zatímco vzdušný živel v nich by rád podnikl něco nového, zodpovědnost k nesplněným povinnostem ho mírní a nutí váhy splnit nejdříve rozdělané úkoly. Když už ale mají váhy hotovou práci, potkáte je jak v lese na borůvkách, tak i na večírku nebo na lehátku u vody.

Štíři

Záhadní štíři možná někdy působí klidně, ale opak je pravdou. Právě proto si nenechají uniknout žádnou zajímavou společenskou událost. Právě proto na ně možná narazíte na pracovním večírku, kde budou nenápadně usilovat o povýšení, stejně tak ale i v baru nebo restauraci, kde se budoue snažit potkat svůj předem vyhlédnutý protějšek.

Střelci

Dobrodružní střelci velmi rádi cestují, proto si v létě nenechají uniknout ani vzdálenější destinace. O dovolené se často vydávají na dlouhé túry i daleké cesty do exotických míst. Čím dobrodružnější cestu musí absolvovat, tím je pro střelce i zábavnější.