Přejít k hlavnímu obsahu

Horoskop: Tato znamení čeká v červenci těžké období. Jste na seznamu?

Info ikona
Horoskop

Léto, slunce a pohoda – bohužel hvězdy tohle nedopřejí všem znamením zvěrokruhu. Následující tři znamení zvěrokruhu budou v červenci čelit problémům. Patříte na seznam nešťastníků nebo vás čeká léto snů?

Všichni se těšíme na teplé letní měsíce. Konečně si užijeme drinky venku na zahrádkách, grilovací party a další chvíle, kdy si jednoduše užíváme života. Hvězdy ovšem nepřináší do našich životů pouze štěstí a radostné chvíle, některým znamením v létě zmaří pěkných pár chvil. Ať už ve vztahu nebo v práci, tato tři znamení zvěrokruhu se musí vypořádat s více, než se v červenci očekávalo. Je však dobře známo, že výzvy jdou s růstem vždy ruku v ruce.

Vodnář

Okamžiky, které v červenci zpochybní Vodnáře, se týkají především jeho vztahů. Přátelé a členové rodiny jsou v situacích, kdy od Vodnáře potřebují podporu, a tak je pro ně obzvláště těžké potýkat se a reagovat na jeho negativní emoce. Snažte se na věci dívat empatičtěji než logicky a nepovažujte za svoji povinnost řešit problémy ostatních. Jedině, co vaši blízcí potřebují v těžkých chvílích, je naslouchat a pronést pár soucitných slov. Někteří lidé se chtějí pouze vypovídat, nikoli poslouchat vaše přednášky a rady.

Blíženci

První polovina měsíce jde Blížencům velmi dobře: jste optimističtí, jde vám vše dobře v soukromém životě a sršíte nápady. Od úplňku 24. července však může toto znamení horoskopu narazit na problémy a plány začínají stagnovat. Nenechte se tím srazit na dno, od srpna bude vše opět lepší. Chce to jen trpělivost, pokoru a snažte se všechny nadcházející problémy řešit v klidu bez emocí a scén!

Panna

Panny v červenci zažívají dávno zapomenuté pocity a jsou velmi koketní vůči okolí. Zpočátku to může znít skvěle, ale pravděpodobně to povede spíše ke komplikacím ve stávajících partnerských vztazích, protože Panna je zpochybňuje a možná oplakává zapomenutou vášeň a zamilovanost. Červenec tedy bude pro toto znamení zvěrokruhu ve znamení emočního napětí a zásadních rozhodnutí. Pečlivě si rozmyslete, zda má vaše zvědavost cenu tak vysokou, že stojí za ohrožení vašeho současného vztahu. Buďte ke svým blízkým čestní a spravedliví, protože si zaslouží vědět, na čem jsou.

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.