Přejít k hlavnímu obsahu

Období Panny: Býka, Raka a Pannu čeká období velkých životních změn

Info ikona
Horoskop

„Sezóna“ Panny je v počátcích a nese s sebou pro tři znamení zvěrokruhu zásadní životní změny. Využijte tuto „dobu změn“ pro budování velkolepých cílů a nenechte se odradit. Co vás čeká? To zjistíte v následujícím článku.

Znamení zvěrokruhu Panna vládne od 24. srpna do 23. září a všechna znamení zvěrokruhu mohou tuto fázi využít k vypracování excelentních plánů do budoucna, definování nových cílů a lepší organizaci. Období Panny zároveň znamená péči o sebe a duševní pohodu. Zde si přečtěte, která tři znamení zvěrokruhu čelí zásadním změnám podle horoskopu v nadcházejícím období.

Býk

Energie, kterou období Panny přináší, lechtá kreativní a koketní stránku zrozence ve znamení Býka. Nyní si udělají čas na to, co je baví a procházejí životem s otevřenýma očima (a bdělou myslí!). Nyní je nejlepší čas, aby všechna zemská znamení udělala další krok ve své kariéře - povyšování, zvyšování platů a podobně jsou na pořadu dne.

Rak

Období Panny s sebou přináší jistou konzistenci pro ty, kteří se narodili ve znamení Raka, což oceníte na plné čáře právě teď, jelikož lepší podmínky pro úspěch jste si snad nemohli přát. Po několika turbulentních událostech v létě se nyní může Rak plně soustředit na svou rodinu a přátele - důležitá změna nastane také v bezprostředním okolí. Ale nebojte se, bude to mít pouze pozitivní účinky.

Panna

Není divu, že Pannám prospívá zejména to, když je slunce v jejich znamení. Hvězdy dávají velkou sílu a vynalézavost, takže může dojít k zásadním změnám v profesionálním kontextu a také v soukromém životě. Narození v Panně si také mohou všimnout některých změn v jejich vlastním chování a postojích - tato změna úhlu pohledu otevírá nové příležitosti, které by rozhodně měly být využity.

Angelina Jolie "zbořila" Instagram, když sdílela svůj první příspěvek: Dojemný dopis od afghánské dívky

svetzeny.cz

Týdenní horoskop: Kozoroh, Štír a Rak budou sršet energií, kterou jim můžeme všichni závidět

svetzeny.cz