Přejít k hlavnímu obsahu

Týdenní horoskop: Kozoroh, Štír a Rak budou sršet energií, kterou jim můžeme všichni závidět

Info ikona
Horoskop

V týdnu od 23. srpna zažijí tři znamení zvěrokruhu obzvláště plodné a fit období, kdy budou přímo sršet energií. Budou mít pocit, že by mohli kácet stromy holýma rukama. Kozoroh, Štír a Rak – to jsou ti vyvolení.

Energie, motivace a síla čekají na tato tři znamení zvěrokruhu v posledním srpnovém týdnu. Jste v nejlepší formě, co se týče zdraví i psychiky a jste připraveni na nové projekty a výzvy. Hvězdy a planety jsou nyní perfektně umístěny a my ostatní, vám můžeme jenom závidět.

Kozoroh

Kozoroh začíná 23. srpna mimořádně úspěšným týdnem. Může to být dokonce jeho nejlepší týden v roce! Znamení zvěrokruhu získává plnou sílu planet a hvězd. Mars, Slunce, Uran, Merkur a dokonce i Neptun pomohou v následujících dnech Kozorohovi s plnou podporou a silou na všechno, co si jen zamane. Všechno, k čemu se Kozoroh odhodlal, může konečně fungovat. Ať už v práci, soukromí nebo v lásce: Znamení zvěrokruhu se může těšit na energetické dny.

Štír

V příštích několika dnech se Štír bude cítit více fit než kdykoli předtím. Je plný energie a je aktivní, odvážný a optimistický. Nové projekty se nyní velmi snadno implementují a vše, do čeho se pustí, bude mít úspěch. Štír by se proto neměl bát konečně řešit věci, které byly dlouho odkládány - protože právě teď je pro ně přesně ten pravý týden. Bez ohledu na to, zda chcete zlepšit vztah se svým partnerem, chcete více sportovat nebo chcete získat uznání ve své práci: Tento týden uspějete.

Rak

Na tento týden v srpnu se může těšit i znamení zvěrokruhu Rak! Díky Slunci a Marsu se vodní znamení může těšit na dávku energie, jakou už dlouho nezažilo. Díky planetě a hvězdě se enormně zvyšuje pohoda a motivace pro kondici a Rak srší energií. Rak by měl rozhodně využívat výhod těchto nádherných planetárních a hvězdných souhvězdí a jít si za svými sny. Protože, kdy jindy než teď?!

„Modrý měsíc“: Srpnový úplněk mění život třem znamením zvěrokruhu: Býk, Panna a Štír se mají na co těšit!

svetzeny.cz

Milionářka Kylie Jenner čeká druhé dítě s Travisem Scottem. Ustojí to pár tentokrát?

svetzeny.cz