Přejít k hlavnímu obsahu

Milionářka Kylie Jenner čeká druhé dítě s Travisem Scottem. Ustojí to pár tentokrát?

Info ikona
Kylie Jenner

Kylie Jenner a Travis Scott spolu mají tříletou dceru Stormi. Dvojice se v minukosti rozešla, ovšem zůstali nejlepšími přáteli a později se k sobě vrátili. zatímco první těhotenství bylo tajemstvím, druhé už si Kylie nenechala pro sebe.

Kylie Jenner je těhotná a čeká druhé dítě s Travisem Scottem, prozradila magazínu People osoba blízká této dvojice. 

Zakladatelka Kylie Cosmetics a jedna z tváří reality show Keeping Up With Kardashians už je mámou tříleté dcery Stormi, kterou vychovávají s rapperem Travisem Scottem. 

Kylie se nikdy netajila tím, že chce velkou rodinu, poté co v roce 2018 přivítala své první dítě. V roce 2019 řekla v rozhovoru: "Nemůžu se dočkat až budu, mít další děti." V dalším videu pronesla ke svým fanouškům, že se určitě vidí minimálně se čtyřmi dětmi, ale nemá v hlavě žádný určitý časový harmonogram. Po čase prozradila, že by ideálně měla dětí sedm. 

Jenner a Scott se rozešli v roce 2019 po dvou letech randění, ale zůstali přáteli a trávili spolu čas, aby Stormi nijak netrpěla kvůli jejich rozchodu. V loňském roce řekla Kylie v rozhovoru: "Cítím se se Scotztem velmi šťastná. Nevyvíjíme na náš vztah žádný tlak. Milujeme se navzájem a všichni jsou velmi hrdí, jak jsme zodpovědní."

Newsletter

Svet Zeny logo

Odebírejte náš NEWSLETTER

Váš e-mail

Na váš e-mail jsme odeslali odkaz pro potvrzení odběru novinek.